Jan Kubáček

Datum narození: 12. 10. 1981
Profese: politolog, autor řady odborných publikací
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Jan Kubáček, který se specializuje se na politický management, komunikaci a volební marketing, často spolupracuje s médii, mj. s Czech News Center, největším mediálním domem v ČR.

V letech 2001 až 2004 Jan Kubáček šéfoval sdružení POLIS (Politologické uskupení studentů politických věd, i-Polis), jehož se stal roku 2004 čestným předsedou.

JAN KUBÁČEK V EPICENTRU O NOVÉ VLÁDĚ

Jan Kubáček radil Radku Johnovi

Od listopadu 2010 do konce roku 2011 byl Jan Kubáček šéfem poradců ministra vnitra, vicepremiéra a tehdejšího předsedy strany Věci veřejné Radka Johna.

Roku 2012 Jan Kubáček začal působit v konzultační kanceláři PR&MEDIA PARTNERS, která se věnuje analýze legislativy, poradenství a publikační činnosti. Konzultuje a přednáší v ČR i v cizině.

Před parlamentními volbami 2013 Jan Kubáček vedl odborný politologicko-sociologický tým, který pro Radu pro rozhlasové a televizní vysílání posuzoval volební model využívaný Českou televizí a Českým rozhlasem pro zvaní hostů do předvolebních pořadů.

Kubáček dostal Cenu poroty 2013

Je autorem řady publikací. Za monografii věnovanou politickému managementu a volební komunikaci Slovník politického managementu a volebního marketingu Jan Kubáček obdržel Cenu poroty za výkladový slovník roku 2013.

Dále se Jan Kubáček podílel mj. na publikaci Marketingová komunikace a Public Relations: výklad pojmů a teorie oboru (2015).

O JANU KUBÁČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Spolupracuje s českými i zahraničními sdělovacími prostředky a mediálními domy, např. s Czech News Center, Le Monde či Reuters. Jan Kubáček se také věnuje pedagogické činnosti.

 

Články o celebritě

Politologové o posměchu za Kolaříkovu nabídku „trojky“. Jak kauza zamává s Piráty? Politologové o posměchu za Kolaříkovu nabídku „trojky“. Jak kauza zamává s Piráty? Pirátská strana zažívá poslední měsíce poměrně turbulentní období. Partají otřásly během posledního ... číst článek
Babiš vyzval Fialu k demisi, sám to po duelu schytal. „Milouš Jakeš dneška,“ rýpl si kritik Babiš vyzval Fialu k demisi, sám to po duelu schytal. „Milouš Jakeš dneška,“ rýpl si kritik Andrej Babiš (ANO) v pořadu Partie Terezie Tománkové vyzval Petra Fialu (ODS) k demisi, podle něj by... číst článek
Vítězové úsporného balíčku Fialovy vlády: Klaus a Zeman si hodně přilepší! Renta jim poroste Vítězové úsporného balíčku Fialovy vlády: Klaus a Zeman si hodně přilepší! Renta jim poroste Místo 100 tisíc korun měsíčně v souhrnu mají bývalé hlavy státu dostávat dvakrát tolik. Se zvýšením ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Vladko Dobrovodský
Vladko Dobrovodský
zobrazit profil Nikola Márová
Nikola Márová
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Alena Vránová
Alena Vránová
zobrazit profil Jiří Nantl
Jiří Nantl
zobrazit profil Samantha Cameron
Samantha Cameron
zobrazit profil Klára Jerneková
Klára Jerneková
zobrazit profil Valentina Bellè
Valentina Bellè