Jan Kubáček

Datum narození: 12. 10. 1981
Profese: politolog, autor řady odborných publikací
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Jan Kubáček, který se specializuje se na politický management, komunikaci a volební marketing, často spolupracuje s médii, mj. s Czech News Center, největším mediálním domem v ČR.

V letech 2001 až 2004 Jan Kubáček šéfoval sdružení POLIS (Politologické uskupení studentů politických věd, i-Polis), jehož se stal roku 2004 čestným předsedou.

JAN KUBÁČEK V EPICENTRU O NOVÉ VLÁDĚ

Jan Kubáček radil Radku Johnovi

Od listopadu 2010 do konce roku 2011 byl Jan Kubáček šéfem poradců ministra vnitra, vicepremiéra a tehdejšího předsedy strany Věci veřejné Radka Johna.

Roku 2012 Jan Kubáček začal působit v konzultační kanceláři PR&MEDIA PARTNERS, která se věnuje analýze legislativy, poradenství a publikační činnosti. Konzultuje a přednáší v ČR i v cizině.

Před parlamentními volbami 2013 Jan Kubáček vedl odborný politologicko-sociologický tým, který pro Radu pro rozhlasové a televizní vysílání posuzoval volební model využívaný Českou televizí a Českým rozhlasem pro zvaní hostů do předvolebních pořadů.

Kubáček dostal Cenu poroty 2013

Je autorem řady publikací. Za monografii věnovanou politickému managementu a volební komunikaci Slovník politického managementu a volebního marketingu Jan Kubáček obdržel Cenu poroty za výkladový slovník roku 2013.

Dále se Jan Kubáček podílel mj. na publikaci Marketingová komunikace a Public Relations: výklad pojmů a teorie oboru (2015).

O JANU KUBÁČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Spolupracuje s českými i zahraničními sdělovacími prostředky a mediálními domy, např. s Czech News Center, Le Monde či Reuters. Jan Kubáček se také věnuje pedagogické činnosti.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Dyjan Carlos de Azevedo
Dyjan Carlos de Azevedo
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Klára Kocmanová
Klára Kocmanová
zobrazit profil František Soukup
František Soukup
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Petr Bouší
Petr Bouší
zobrazit profil Zdeněk Podskalský
Zdeněk Podskalský
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová