Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Bagárová o šikaně a rasismu! Bagárová o šikaně a rasismu! Romská zpěvačka Monika Bagárová (22) je na svůj původ hrdá.… číst článek
Celebrity na síti: Borhyová s valentýnským pugétem a Bagárová s Adrianou Limou Celebrity na síti: Borhyová s valentýnským pugétem a Bagárová s Adrianou Limou Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Monika Bagárová zpátky v USA: Bohatého přítele nahradila světová topmodelka Monika Bagárová zpátky v USA: Bohatého přítele nahradila světová topmodelka Zpěvačka Monika Bagárová (22) už sice nechodí se svým americkým přítelem, na Spojené státy ale nezanevřela.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil David  Gránský
David Gránský
zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg

Nejnovější profily celebrit