Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Trápení krásky z Tváře Konvičkové: Evakuace, křik a žádná elektřina! Trápení krásky z Tváře Konvičkové: Evakuace, křik a žádná elektřina! Zpěvačka Markéta Konvičková (24), která nedávno zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas, zažila… číst článek
Monika Bagárová si divoké hrátky se svalnatým milencem nahrává Monika Bagárová si divoké hrátky se svalnatým milencem nahrává Zpěvačka Monika Bagárová (24) se s novým přítelem Makhmudem Muradovem (28) doma rozhodně nenudí.… číst článek
Zaláskovaná Bagárová a její uzbecká mlátička jsou hrdličky roku! Tohle si řekli! Zaláskovaná Bagárová a její uzbecká mlátička jsou hrdličky roku! Tohle si řekli! Hrdličky roku! Monika Bagárová (24) a bojovník Makhmud Muradov (28) jsou zamilovaní až po uši. Po… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Jessie J
Jessie J
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Linda Genzerová Finková
Linda Genzerová Finková