Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

O tanec už tu vůbec nejde, hodnotí tanečník! Lidé se řežou kvůli StarDance. Vidlemi přehazují Písařovicovou a Mišíka O tanec už tu vůbec nejde, hodnotí tanečník! Lidé se řežou kvůli StarDance. Vidlemi přehazují Písařovicovou a Mišíka Nejenom co divák, to názor, ale co český divák StarDance, to expert tu na klasické, tu na latinsko-americké… číst článek
Bagárová dostala soutěžící StarDance na kolena! Po jejích dobrotách se jen zaprášilo Bagárová dostala soutěžící StarDance na kolena! Po jejích dobrotách se jen zaprášilo Třetí taneční večer bude ve znamení První republiky. Před jeho přímým přenosem jsou soutěžící páry… číst článek
Muži zklamaná Bagárová zase skončí sama: Je to gay! Muži zklamaná Bagárová zase skončí sama: Je to gay! Jakmile odstartovala krásná Monika Bagárová tréninky ve StarDance s tanečníkem Robinem Ondráčkem,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jessie J
Jessie J
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil Joakim Brodén
Joakim Brodén
zobrazit profil Jaromír Mayer
Jaromír Mayer