Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Monika Bagárová: Rozchod s bohatým Američanem! Co boháč neustál? Monika Bagárová: Rozchod s bohatým Američanem! Co boháč neustál? Zpěvačka Monika Bagárová (22) trávila víc času v Americe. Měla tam práci a hlavně přítele. Ale teď… číst článek
Monika Bagárová: V Americe mi pomáhá, že jsem Romka! Je to lepší než Češka Monika Bagárová: V Americe mi pomáhá, že jsem Romka! Je to lepší než Češka Album, o jehož natáčení mluví už několik let, sice stále ještě není na světě, Monika Bagárová (22)… číst článek
Erbová už nechrastí kostmi! Přibrala 5 kilo a pochlubila se, čím se živí Erbová už nechrastí kostmi! Přibrala 5 kilo a pochlubila se, čím se živí Modelka Vlaďka Erbová (35) přibrala a vypadá skvěle. Po boku hokejisty… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Rihanna
Rihanna
zobrazit profil Magdalena Kožená
Magdalena Kožená
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine
zobrazit profil Eva Dvořáčková
Eva Dvořáčková
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Dominika Stará
Dominika Stará