Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Aňa Geislerová: Kývne na nabídku snů? Aňa Geislerová: Kývne na nabídku snů? Pro někoho je to nabídka snů a velká prestiž, pro někoho zase noční můra. Vzhledem k tomu, že Aňa… číst článek
Františčina předzvěst Varů: Velké gala žádá přípravu! Františčina předzvěst Varů: Velké gala žádá přípravu! Společenská sezona, jež se rozjíždí začátkem září, zanedlouho skončí. Její grand finále jako vždy… číst článek
StarDance vs. Tvář: Víme, kdo se objeví v oblíbené show! StarDance vs. Tvář: Víme, kdo se objeví v oblíbené show! Souboj dvou pořadů, které se těší velké divácké oblibě! Po letních prázdninách Česká televize nasadí… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Igor Timko
Igor Timko
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Lou Fanánek Hagen
Lou Fanánek Hagen
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený