Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Čerstvě zamilovaná Monika Bagárová: Co řekla o bohatém exmilenci? Čerstvě zamilovaná Monika Bagárová: Co řekla o bohatém exmilenci? Netrvalo dlouho a zpěvačka Monika Bagárová je opět zamilovaná. Zámožného Američana nahradil o tři… číst článek
Celebrity na síti: Maturantka Bagárová a Slováčková jako Katy Perry Celebrity na síti: Maturantka Bagárová a Slováčková jako Katy Perry Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Rozmazlovaná Monika Bagárová: Neuvěříte, co pro ni mladší přítel dělá! Rozmazlovaná Monika Bagárová: Neuvěříte, co pro ni mladší přítel dělá! Zpěvačka Monika Bagárová (22) zpočátku svého nového přítele Dávida Hodeka (19) tajila. Nyní se však… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Linda Genzerová Finková
Linda Genzerová Finková