Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Miss Face ve znamení odhalování: Švantnerová ukázala kalhotky, Decastelo bradavky! Miss Face ve znamení odhalování: Švantnerová ukázala kalhotky, Decastelo bradavky! I když se ve finále soutěže Miss Face 2017 hodnotila žena s nejkrásnějším obličejem, pozornost na… číst článek
Monika Bagárová zveřejnila termín veselky! Děti chce mít do tří let Monika Bagárová zveřejnila termín veselky! Děti chce mít do tří let Zpěvačka Monika Bagárová (23) je šťastně zamilovaná. I když kvůli své lásce musí pendlovat mezi Českem… číst článek
Monika Bagárová se pochlubila zadečkem! Takové reakce ale nečekala Monika Bagárová se pochlubila zadečkem! Takové reakce ale nečekala Zpěvačka Monika Bagárová (23) se často fotí v plavkách, ale nikdy ne zezadu. Nedávno to napravila… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Aneta Langerová
Aneta Langerová