Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Monika Bagárová je opět sama! Proč zkrachoval vztah s kamarádem z dětství? Monika Bagárová je opět sama! Proč zkrachoval vztah s kamarádem z dětství? Krásná zpěvačka Monika Bagárová (23) je opět sama. Vztah se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem… číst článek
Do StarDance míří moderátorka ČT, která se ale bojí ukázat nohy! To může být problém Do StarDance míří moderátorka ČT, která se ale bojí ukázat nohy! To může být problém Další ročník taneční soutěže StarDance bude nabytý zajímavými jmény! Česká televize totiž sáhla i… číst článek
Slavní, vážení a vlivní na francouzskou notu: Kdo byl chic a kdo mimo hru? Slavní, vážení a vlivní na francouzskou notu: Kdo byl chic a kdo mimo hru? Jedna z největších tuzemských filantropek, ceněná byznysmenka a majitelka společnosti Carollinum,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Filip Jankovič
Filip Jankovič
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka