Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem.

 

Články o celebritě

Ples Českého rozhlasu byl plný překvapení: Bouřlivý potlesk pro Kramára! Ples Českého rozhlasu byl plný překvapení: Bouřlivý potlesk pro Kramára! Reprezentační ples Českého rozhlasu se odehrál včera večer na Žofíně, Večer byl plný dobré zábavy… číst článek
Honosný ples Českého rozhlasu: Tančily hvězdy ze StarDance, zpíval i Maroš Kramár! Honosný ples Českého rozhlasu: Tančily hvězdy ze StarDance, zpíval i Maroš Kramár! Jako každý rok první březnová sobota patřila Reprezentačnímu plesu Českého rozhlasu, který proběhl… číst článek
Monika Bagárová předvedla dokonalou postavu. Kde jsou její špeky z fastfoodu? Monika Bagárová předvedla dokonalou postavu. Kde jsou její špeky z fastfoodu? Před dvěma týdny šokovala Monika Bagárová (23) svou zakulacenou postavou v teplácích! Za její špíčky… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Josef Vojtek
Josef Vojtek
zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda