Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Monika Bagárová opouští Česko. Co se stalo? Monika Bagárová opouští Česko. Co se stalo? Zpěvačka Monika Bagárová (22) už delší dobu randí se slovenským přítelem Dávidem Hodekem (19). Nyní… číst článek
Krásná Monika Bagárová fušuje modelkám do práce! Vyskočí na nás i z toaleťáku? Krásná Monika Bagárová fušuje modelkám do práce! Vyskočí na nás i z toaleťáku? Monika Bagárová má nejenom hlas od Boha, ale navíc je velmi krásná. Toho si všimla i kosmetická firma,… číst článek
Ben Cristovao oslavil 30: K narozkám si nadělil setkání s legendou! Ben Cristovao oslavil 30: K narozkám si nadělil setkání s legendou! Zpěvák Ben Cristovao (30) si plní své sny. Nejenom, že se mu daří na poli hudebním a sportovním,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Debbie Harry
Debbie Harry
zobrazit profil Michaela Nosková Bábor
Michaela Nosková Bábor
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Eva Urbanová
Eva Urbanová
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez