Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Krainová s Beckhamem a okouzlující Petra Němcová Celebrity na síti: Krainová s Beckhamem a okouzlující Petra Němcová Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Očima Františky: Československý candrbál Očima Františky: Československý candrbál Bály se odjakživa považují za vrcholnou součást společenské sezony. Česko-Slovenský ples, jenž se… číst článek
Monika Bagárová: Šaty za statisíce od Diora z Paříže, ale jen půjčené! Monika Bagárová: Šaty za statisíce od Diora z Paříže, ale jen půjčené! Nejvíce obdivované šaty vynesla na Česko-Slovenský ples zpěvačka Monika Bagárová (22). Elegantní… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Igor Timko
Igor Timko
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová