Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Heidi Janků a Ivo Pavlík po smrti Špinarové (†65): Poprvé vyrazili mezi lidi! Heidi Janků a Ivo Pavlík po smrti Špinarové (†65): Poprvé vyrazili mezi lidi! V neděli zpěvačku Heidi Janků (54) zasáhla smutná zpráva. Věra Špinarová (†65), se kterou měla jet… číst článek
Celebrity na síti: Krainová s Beckhamem a okouzlující Petra Němcová Celebrity na síti: Krainová s Beckhamem a okouzlující Petra Němcová Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Očima Františky: Československý candrbál Očima Františky: Československý candrbál Bály se odjakživa považují za vrcholnou součást společenské sezony. Česko-Slovenský ples, jenž se… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Monika Sommerová
Monika Sommerová
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil John Lennon
John Lennon
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
zobrazit profil Šárka Vaňková
Šárka Vaňková
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Eva Urbanová
Eva Urbanová