Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Monika Bagárová je finalistka Česko Slovenské SuperStar, ve které skončila na pátém místě. Kvůli vzhledu ji často přirovnávají k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertuje už od osmi let. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde nakonec skončila pátá.

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli.

 

Články o celebritě

Ben Cristovao oslavil 30: K narozkám si nadělil setkání s legendou! Ben Cristovao oslavil 30: K narozkám si nadělil setkání s legendou! Zpěvák Ben Cristovao (30) si plní své sny. Nejenom, že se mu daří na poli hudebním a sportovním,… číst článek
Čerstvě zamilovaná Monika Bagárová: Co řekla o bohatém exmilenci? Čerstvě zamilovaná Monika Bagárová: Co řekla o bohatém exmilenci? Netrvalo dlouho a zpěvačka Monika Bagárová je opět zamilovaná. Zámožného Američana nahradil o tři… číst článek
Celebrity na síti: Maturantka Bagárová a Slováčková jako Katy Perry Celebrity na síti: Maturantka Bagárová a Slováčková jako Katy Perry Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Lou Fanánek Hagen
Lou Fanánek Hagen
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie