Martin Hofmann

Datum narození: 31.3.1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde ztvárnil Martin Hofmann postavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matku ztvárnila Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele od režiséra KarlaKachyni nebo v psychologickém dramatu JaroslavaBrabce PF 77.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann objevil začátkem roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na České televizi.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Šéf Severky Eda ze seriálu Most!: Strach kvůli sexuálním scénám! Šéf Severky Eda ze seriálu Most!: Strach kvůli sexuálním scénám! Drž úhel! Tuto hlášku říká v seriálu Most! hostinský Eda, kterého hraje Michal Isteník (35). Herce,… číst článek
MOST!: Manuál Severky MOST!: Manuál Severky Seriál MOST! trhá divácké rekordy, je předmětem debat, pohoršení, odsouzení, hlášky z hospody Severka… číst článek
Martin Hofmann z Mostu! přiznává: Vím o svých démonech, musím se krotit! Martin Hofmann z Mostu! přiznává: Vím o svých démonech, musím se krotit! Coby Luďan v seriálu Most! nejde pro ostré slovo či ránu nikam daleko. Ve skutečném životě je ale… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lucie Šteflová
Lucie Šteflová
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší
zobrazit profil Kamila Kikinčuková
Kamila Kikinčuková
zobrazit profil Deana Horváthová Jakubisková
Deana Horváthová Jakubisková
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Stanislav Majer
Stanislav Majer
zobrazit profil Jan Hartl
Jan Hartl