Martin Hofmann

Datum narození: 31.3.1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde ztvárnil Martin Hofmann postavu Jaroslava Hejly (jeho seriálovou matku ztvárnila Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele od režiséra KarlaKachyni nebo v psychologickém dramatu JaroslavaBrabce PF 77.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Herečka Iva Janžurová s puškou v ruce: Seď, nebo se netrefím! Herečka Iva Janžurová s puškou v ruce: Seď, nebo se netrefím! Uhladí si usedlé šaty s límečkem, vykasá rukávy u háčkovaného svetříku a s nesmlouvavým výrazem ve… číst článek
Solaříková zapřáhla fenku: Tohle je její honorář za den v Ulici! Solaříková zapřáhla fenku: Tohle je její honorář za den v Ulici! Z týraného psa z romské osady na Slovensku hvězda nekonečného seriálu! Takovou kariéru udělala fenka… číst článek
Nečekané: Haně Maciuchové (70) vyznal lásku kolega z Ulice! Nečekané: Haně Maciuchové (70) vyznal lásku kolega z Ulice! Sice nerad mluví s novináři, ale tentokrát udělal výjimku. Martin Hofmann (38), který si v seriálu… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Alois Švehlík
Alois Švehlík
zobrazit profil Zdeněk Junák
Zdeněk Junák
zobrazit profil John Malkovich
John Malkovich
zobrazit profil Ivo Pešák
Ivo Pešák
zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková