David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vdává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus už ale vydal své druhé album Cukrárna. Koncertuje různě po republice a hraje hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

ZPĚVÁK, HEREC A REŽISÉR DAVID KRAUS

Po odchodu ze školy se stal David Kraus jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se stala Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli i v pohádce Královský slib. Dále se objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou roli má David Kraus v muzikálu Příběh ulice.

Nejraději poslouchá černošskou muziku ze sedmdesátých let. Noty sice David Kraus neumí, ale hudbu skládá i k filmům. V mládí trpěl těžkými depresemi. Má bratry Adama a Jáchyma. Pět let chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou.

KRAUS - FINALISTA SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 2016

 

Články o celebritě

Tenistka Strýcová vedle Krause kvete! On má náběh na infarkt při pohledu na Báru Tenistka Strýcová vedle Krause kvete! On má náběh na infarkt při pohledu na Báru Už tři roky spolu žijí, ale společnosti se zpravidla vyhýbají. Úspěšná tenistka Barbora Strýcová… číst článek
Zuzana Norisová: Rebely jsem nemohla ani vidět Zuzana Norisová: Rebely jsem nemohla ani vidět Proslavila ji role ve filmovém muzikálu Rebelové, náhlá a mimořádná popularita ji ale zaskočila.… číst článek
Odhalení v klanu Krausů: Problémy s chlastem! Odhalení v klanu Krausů: Problémy s chlastem! Herec a zpěvák David Kraus (37) sice od pohledu vypadá jako velký pařmen, ale není to tak. Teď prozradil… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Ewa Farna
Ewa Farna
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Ondřej Ruml
Ondřej Ruml
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová