David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vdává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus už ale vydal své druhé album Cukrárna. Koncertuje různě po republice a hraje hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

ZPĚVÁK, HEREC A REŽISÉR DAVID KRAUS

Po odchodu ze školy se stal David Kraus jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se stala Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli i v pohádce Královský slib. Dále se objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou roli má David Kraus v muzikálu Příběh ulice.

Nejraději poslouchá černošskou muziku ze sedmdesátých let. Noty sice David Kraus neumí, ale hudbu skládá i k filmům. V mládí trpěl těžkými depresemi. Má bratry Adama a Jáchyma. Pět let chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou.

KRAUS - FINALISTA SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 2016

 

Články o celebritě

Krausová otevřeně o přítelkyni svého syna Davida: Strýcová je ostrá! Krausová otevřeně o přítelkyni svého syna Davida: Strýcová je ostrá! Potenciální snachu si Jana Krausová (62) pochvaluje. Herečka je ráda, že tenistka Barbora Strýcová… číst článek
Krausová o milence: Má ho zcela pod kontrolou Krausová o milence: Má ho zcela pod kontrolou Šarmantní herečka si pustila ústa na špacír ohledně současné partnerky svého synáčka. A kupodivu… číst článek
Zadostiučinění divé Báry: Strýcová překonala křivdu, pomáhá jí i Kraus Zadostiučinění divé Báry: Strýcová překonala křivdu, pomáhá jí i Kraus Pokud se cítíte odstrčení a zneuznaní, nestavte se na zadní. Dělejte svou práci ještě lépe a nakonec… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Joakim Brodén
Joakim Brodén
zobrazit profil Šárka Vaňková
Šárka Vaňková
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald