David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vdává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus už ale vydal své druhé album Cukrárna. Koncertuje různě po republice a hraje hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

ZPĚVÁK, HEREC A REŽISÉR DAVID KRAUS

Po odchodu ze školy se stal David Kraus jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se stala Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli i v pohádce Královský slib. Dále se objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou roli má David Kraus v muzikálu Příběh ulice.

Nejraději poslouchá černošskou muziku ze sedmdesátých let. Noty sice David Kraus neumí, ale hudbu skládá i k filmům. V mládí trpěl těžkými depresemi. Má bratry Adama a Jáchyma. Pět let chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou.

KRAUS - FINALISTA SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 2016

 

Články o celebritě

Klan Krausů balí kufry: Plné zuby Česka?! Klan Krausů balí kufry: Plné zuby Česka?! Hodně lidí má svátky spojené s blátem, obžerstvím a dárky na úvěr. To známý moderátor praktikuje… číst článek
V elitním Pánském klubu dovádí Suchý, Kocáb i herecká esa, račte vstoupit... V elitním Pánském klubu dovádí Suchý, Kocáb i herecká esa, račte vstoupit... Ve změti prvoplánových popových projektů působí téměř nepatřičně. Nové album světově uznávaného skladatele… číst článek
Solaříková, Kraus a spol.: Proč se potápějí oblečení? Solaříková, Kraus a spol.: Proč se potápějí oblečení? Zadržet dech a rychle pod hladinu! Patricie Solaříková (28) alias Tereza Jordánová z Ulice si s dalšími… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Sam Smith
Sam Smith
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová