David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vdává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus už ale vydal své druhé album Cukrárna. Koncertuje různě po republice a hraje hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

ZPĚVÁK, HEREC A REŽISÉR DAVID KRAUS

Po odchodu ze školy se stal David Kraus jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se stala Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli i v pohádce Královský slib. Dále se objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou roli má David Kraus v muzikálu Příběh ulice.

Nejraději poslouchá černošskou muziku ze sedmdesátých let. Noty sice David Kraus neumí, ale hudbu skládá i k filmům. V mládí trpěl těžkými depresemi. Má bratry Adama a Jáchyma. Pět let chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou.

KRAUS - FINALISTA SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 2016

 

Články o celebritě

David Kraus posiloval vlastenectví! David Kraus posiloval vlastenectví! 5. listopadu uběhlo přesně 135 let od chvíle, kdy bylo poprvé uvedeno dílo Bedřicha Smetany… číst článek
Strýcová a Kraus: S exmilencem Agáty v jedné posteli! Strýcová a Kraus: S exmilencem Agáty v jedné posteli! V nabitých diářích se jim podařilo najít kousek volného času, a tak se Barbora Strýcová a David Kraus… číst článek
Kraus se Strýcovou se fotili v posteli: Byla to hračka, zazněla pak pochvala Kraus se Strýcovou se fotili v posteli: Byla to hračka, zazněla pak pochvala Ač jim kvůli odlišným povoláním ze začátku nikdo nedával moc šanci, David Kraus (37) a Bára Strýcová… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Matěj Homola
Matěj Homola
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Markéta Muchová
Markéta Muchová
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal