David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

David Kraus drsně o tátově show: Tahle slova baviče nepotěší! David Kraus drsně o tátově show: Tahle slova baviče nepotěší! S kapelou dělá Kraus junior zvukovou kulisu v tátově ostře sledované show už nějaký ten pátek. O… číst článek
David Kraus přiznal, že za rozchod může nevěra Strýcové! Už před dvěma roky tušil, že ho podvede?  David Kraus přiznal, že za rozchod může nevěra Strýcové! Už před dvěma roky tušil, že ho podvede? Když praskl románek Báry Strýcové (32) a novináře Petra Matějčka (35), tak tenistka vydala prohlášení,… číst článek
Fetišshow Jiřího Macháčka. Očichával dámské kalhotky a mlsně se olizoval! Fetišshow Jiřího Macháčka. Očichával dámské kalhotky a mlsně se olizoval! Každý muzikant na pódiu předvádí své oblíbené kousky, které vždy rozdovádí publikum. Frontman kapely… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Soňa Červená
Soňa Červená
zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
zobrazit profil Rihanna
Rihanna
zobrazit profil José Carreras
José Carreras
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)