David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

Kraus po Strýcové už nesmutní! Na povrch vyplula jeho dobře utajená romance Kraus po Strýcové už nesmutní! Na povrch vyplula jeho dobře utajená romance Koncem září jsme vás informovali o tom, kterak si David Kraus (38) léčí světabol z nevydařené lásky… číst článek
Kraus už nevěrnou Strýcovou neřeší, sbalil mladší a hezčí! Kraus už nevěrnou Strýcovou neřeší, sbalil mladší a hezčí! Zpěvák David Kraus (38) už podle všeho nesmutní! A neměl by ani proč, vždyť nová kráska po… číst článek
Matchpoint Strýcové: Na Wimbledonu jí ještě fandil Kraus, na Fedcupu už bejček Matějček! Matchpoint Strýcové: Na Wimbledonu jí ještě fandil Kraus, na Fedcupu už bejček Matějček! Letní vzplanutí, které ukončilo vztah tenistky Báry Strýcové (32) s muzikantem Davidem Krausem (38),… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová