David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

Kraus se s nevěrnou Strýcovou přestal mazat: Takhle o ní teď mluví! Kraus se s nevěrnou Strýcovou přestal mazat: Takhle o ní teď mluví! Herec a zpěvák David Kraus (38) se pomalu vyrovnává s rozchodem s tenistkou Bárou Strýcovou (32).… číst článek
Kraus už na nevěrnou Strýcovou zapomněl: V kině laškoval se sexy Klausovou Kraus už na nevěrnou Strýcovou zapomněl: V kině laškoval se sexy Klausovou On jí zpíval zamilované písně a snil o tom, až se stane jeho manželkou, ona mu mezitím nasazovala… číst článek
Nasadil jí prsten, ona jemu parohy: David Kraus rekapituluje vztah s Bárou Strýcovou Nasadil jí prsten, ona jemu parohy: David Kraus rekapituluje vztah s Bárou Strýcovou Chtěl s ní strávit zbytek života! Řeči Davida Krause (38) o svatbě s Bárou  Strýcovou (32) vůbec… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)