Anna Linhartová

Datum narození: 21.3.1994
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

I když bývá Anna Linhartová často označována za „začínající herečku“, má za sebou ve svých dvaceti letech spolupráce s těmi nejlepšími českými režiséry jako je Jan Hřebejk, Tomáš Vorel nebo Vladimír Michálek.

Dcera české herečky a moderátorky Jitky Asterové momentálně studuje herectví na Pražské konzervatoři. Do podvědomí diváků se Anna Linhartová zapsala filmem Jana Hřebejka s názvem Nevinnost, kde měla vedle Ani Geislerové a Ondřeje Vetchého jednu z hlavních rolí.

Následovala role v úspěšném filmu Tomáše Vorla st. Cesta do lesa, kde si před kamerou stoupla vedle neméně slavné české herce jako je Bolek Polívka, Tomáš Hanák, Eva Holubová a v neposlední řadě Tomáš Vorel ml.

Za zlom v její kariéře by se dala považovat účast na natáčení hvězdně obsazeného filmu Pohádkář režiséra Vladimíra Michálka. Přesto že ona sama zde ztvárnila roli vedlejší, měla možnost spolupracovat s takovými legendami českého showbyznysu jako je Aňa Geislerová, Jiří Macháček a Eva Herzigová.  Právě s Evou Herzigovou se při natáčení velmi spřátelila. Eva, se kterou Anička sdílí vášeň k jídlu a vaření, jí pak dala několik dobrých rad a v neposlední řadě kontaktů.

Anna Linhartová se tak dostala k prestižnímu focení pro značku Chanel a osobně se účastnila přehlídky Karla Lagerfelda na pařížském Fashion Weeku. O herečku vzápětí projevila zájem i jedna z nejúspěšnějších českých návrhářek Tatiana Kovaříková a Anna se stala zimní tváří její kolekce. Ještě donedávna přitom byla Anna médii označována za strašidlo a kritizována pro svůj nevkus.

Také se společeně s Janou Plodkovou a Barborou Polákovu zapojila do pomoci lidem trpícím nemocí motýlích křídel. V rámci kampaně se nechala vyfotit úplně nahá.

Otcem Aničky je Tomáš Linhart, bývalý manžel Jitky Asterové, který strávil šest let ve vězení za daňové úniky. S Aničkou se nestýkají. Oproti tomu se svojí slavnou matkou má Anna velmi blízký vztah a nemají například problém si spolu zapálit jointa. Sama Anna měla dva roky přítele, se kterým dokonce plánovala i svatbu, v listopadu 2014 se ale po vzájemné dohodě rozešli.

Jejím hereckým snem by bylo natáčet s Leonardem DiCapriem a Meryl Streepovou, z režisérů ji nejvíce přitahuje Quentin Tarantino.

 

Články o celebritě

Zamilovaná Fialová: Muchlovačka s americkým přítelem! Zamilovaná Fialová: Muchlovačka s americkým přítelem! Nemohli se od sebe odtrhnout! Anna Fialová (21) se ve společnosti pochlubila svým sympatickým přítelem.… číst článek
Zamilovaná Anna Fialová: Intimnosti s americkým přítelem! Zamilovaná Anna Fialová: Intimnosti s americkým přítelem! Herečka Anna Fialová (21) se ve společnosti pochlubila svým sympatickým přítelem. A že se bylo na… číst článek
Dcera Asterové po tajné svatbě poprvé vyvedla muže! Páni, to byla líbačka! Dcera Asterové po tajné svatbě poprvé vyvedla muže! Páni, to byla líbačka! Pět měsíců po utajené svatbě se Anna Linhartová (23), dnes už Kameníková, objevila poprvé ve společnosti… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Jeřábek
Tomáš Jeřábek
zobrazit profil Martin Hofmann
Martin Hofmann
zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Jitka Asterová
Jitka Asterová
zobrazit profil Miroslav Hrabě
Miroslav Hrabě
zobrazit profil Daniela Kolářová
Daniela Kolářová
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger