Anna Linhartová

Datum narození: 21.3.1994
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

I když bývá Anna Linhartová často označována za „začínající herečku“, má za sebou ve svých dvaceti letech spolupráce s těmi nejlepšími českými režiséry jako je Jan Hřebejk, Tomáš Vorel nebo Vladimír Michálek.

Dcera české herečky a moderátorky Jitky Asterové momentálně studuje herectví na Pražské konzervatoři. Do podvědomí diváků se Anna Linhartová zapsala filmem Jana Hřebejka s názvem Nevinnost, kde měla vedle Ani Geislerové a Ondřeje Vetchého jednu z hlavních rolí.

Následovala role v úspěšném filmu Tomáše Vorla st. Cesta do lesa, kde si před kamerou stoupla vedle neméně slavné české herce jako je Bolek Polívka, Tomáš Hanák, Eva Holubová a v neposlední řadě Tomáš Vorel ml.

Za zlom v její kariéře by se dala považovat účast na natáčení hvězdně obsazeného filmu Pohádkář režiséra Vladimíra Michálka. Přesto že ona sama zde ztvárnila roli vedlejší, měla možnost spolupracovat s takovými legendami českého showbyznysu jako je Aňa Geislerová, Jiří Macháček a Eva Herzigová.  Právě s Evou Herzigovou se při natáčení velmi spřátelila. Eva, se kterou Anička sdílí vášeň k jídlu a vaření, jí pak dala několik dobrých rad a v neposlední řadě kontaktů.

Anna Linhartová se tak dostala k prestižnímu focení pro značku Chanel a osobně se účastnila přehlídky Karla Lagerfelda na pařížském Fashion Weeku. O herečku vzápětí projevila zájem i jedna z nejúspěšnějších českých návrhářek Tatiana Kovaříková a Anna se stala zimní tváří její kolekce. Ještě donedávna přitom byla Anna médii označována za strašidlo a kritizována pro svůj nevkus.

Také se společeně s Janou Plodkovou a Barborou Polákovu zapojila do pomoci lidem trpícím nemocí motýlích křídel. V rámci kampaně se nechala vyfotit úplně nahá.

Otcem Aničky je Tomáš Linhart, bývalý manžel Jitky Asterové, který strávil šest let ve vězení za daňové úniky. S Aničkou se nestýkají. Oproti tomu se svojí slavnou matkou má Anna velmi blízký vztah a nemají například problém si spolu zapálit jointa. Sama Anna měla dva roky přítele, se kterým dokonce plánovala i svatbu, v listopadu 2014 se ale po vzájemné dohodě rozešli.

Jejím hereckým snem by bylo natáčet s Leonardem DiCapriem a Meryl Streepovou, z režisérů ji nejvíce přitahuje Quentin Tarantino.

 

Články o celebritě

Tohle jim může srazit vaz! Slabé stránky finalistů StarDance rozhodnou Tohle jim může srazit vaz! Slabé stránky finalistů StarDance rozhodnou Kdo se stane letošním králem či královnou tanečního parketu? Vyhraje StarDance držitelka Českého… číst článek
Idol dívek a žen Piškula (18): Jak to mám s láskou a Lálovou! Idol dívek a žen Piškula (18): Jak to mám s láskou a Lálovou! O zájem u něžného pohlaví Zdeněk Piškula (18) rozhodně nouzi nemá. Přesto prý benjamínek StarDance… číst článek
Šikula Piškula ze StarDance: Dvě holky najednou! Nejvíc se tulil k Aničce Fialové Šikula Piškula ze StarDance: Dvě holky najednou! Nejvíc se tulil k Aničce Fialové Válí na tanečním parketu, porota ho chválí, ale největší úspěch sklízí na jiném poli – u žen! Zdeněk… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová