Zdeněk Piškula

Datum narození: 25.6.1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

Okradený vítěz StarDance Piškula se tetelí: Vše mu vrátili! Okradený vítěz StarDance Piškula se tetelí: Vše mu vrátili! Vítěz taneční soutěže StarDance Zdeněk Piškula (18) konečně jásá. Po dlouhé době mu byl vrácen odcizený… číst článek
Vítěz StarDance Zdeněk Piškula po napadení hackerů: Vrátili mu odcizený účet! Vítěz StarDance Zdeněk Piškula po napadení hackerů: Vrátili mu odcizený účet! Konečně se vítěz StarDance Zdeněk Piškula (18) dočkal! Neznámí útočníci mu během taneční soutěže… číst článek
Vítěz StarDance Piškula by chtěl stát na vlastních nohou, ale nemůže! Co ho brzdí? Vítěz StarDance Piškula by chtěl stát na vlastních nohou, ale nemůže! Co ho brzdí? Herec Zdeněk Piškula (18) má za sebou přelomový rok. Stal se plnoletým a navíc se mu podařilo vyhrát… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil
zobrazit profil Jeanette Rosenbergová
Jeanette Rosenbergová
zobrazit profil Kate Winslet
Kate Winslet
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Matt Damon
Matt Damon
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Michał  Żebrowski
Michał Żebrowski
zobrazit profil Mark  Wahlberg
Mark Wahlberg