Zdeněk Piškula

Datum narození: 25.6.1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

Vítěz StarDance Zdeněk Piškula po napadení hackerů: Vrátili mu odcizený účet! Vítěz StarDance Zdeněk Piškula po napadení hackerů: Vrátili mu odcizený účet! Konečně se vítěz StarDance Zdeněk Piškula (18) dočkal! Neznámí útočníci mu během taneční soutěže… číst článek
Vítěz StarDance Piškula by chtěl stát na vlastních nohou, ale nemůže! Co ho brzdí? Vítěz StarDance Piškula by chtěl stát na vlastních nohou, ale nemůže! Co ho brzdí? Herec Zdeněk Piškula (18) má za sebou přelomový rok. Stal se plnoletým a navíc se mu podařilo vyhrát… číst článek
Nová pohádka Zázračný nos bodovala, Tři bratry smetla. Líbila se vám? Nová pohádka Zázračný nos bodovala, Tři bratry smetla. Líbila se vám? Pohádku Jana Svěráka Tři bratři milují nejen dívky, a to kvůli hlavním hrdinům Vojtovi Dykovi, Tomáši… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kunal Nayyar
Kunal Nayyar
zobrazit profil Robert  Englund
Robert Englund
zobrazit profil Igor Bareš
Igor Bareš
zobrazit profil Cameron Diaz
Cameron Diaz
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil John Travolta
John Travolta
zobrazit profil Otakar Brousek starší
Otakar Brousek starší
zobrazit profil Karel Zima
Karel Zima