Zdeněk Piškula

Datum narození: 25.6.1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

Hvězdy Stardance letos zapláčou: Zkrouhli jim honoráře! Přišly o desetitisíce Hvězdy Stardance letos zapláčou: Zkrouhli jim honoráře! Přišly o desetitisíce Co se týče kvality tance, je podle poroty letošní řada na vůbec nejvyšší úrovni. To samé se už ale… číst článek
Rána pro rozvádějící se Vondráčkovou: Přišla o to, co chystala měsíce! Rána pro rozvádějící se Vondráčkovou: Přišla o to, co chystala měsíce! Další ráno pro Lucii Vondráčkovou (38), která se rozvádí s hokejistou Tomášem Plekancem (35). Neznámý… číst článek
Mišíka po StarDance ranil výsměch diváků! Utěšovala ho přítelkyně i Genzer Mišíka po StarDance ranil výsměch diváků! Utěšovala ho přítelkyně i Genzer Chudák Adam Mišík (21) si patrně od svého prvního účinkování v tančení soutěži StarDance sliboval… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Josef Trojan
Josef Trojan
zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Eliška Jansová
Eliška Jansová
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Anna Paquin
Anna Paquin
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson