Jakub Štáfek

Datum narození: 22.5.1990
Místo narození: Praha
Výška: 190 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Štáfek, který se proslavil rolí Matěje Jordána v nekonečném nováckém seriálu Ulice, se pustil do natáčení vlastních filmů.

Po maturitě, již složil roku 2008, se Matěj Štáfek pustil do studia na soukromé střední škole fotografické a filmové ve Vokovicích. Již v útlém dětství spolupracoval s amatérským divadlem Radar v Praze. Na profesionálních prknech, které znamenají svět, poprvé stanul v Divadle Na Fidlovačce, a to v představení Tři sestry, dále pak v Městském divadle Kladno v inscenaci Donaha!.

JAKUB ŠTÁFEK: KVŮLI ULICI MĚ ZMLÁTILI

Jako herec se Jakub Štáfek televizním divákům představil postavou Matěje Jordána v seriálu Ulice TV Nova, v němž hrál od jeho počátku. Na obrazovce se tedy objevil v roce 2005. Mihl se v seriálech Kriminálka Anděl či Případy 1. oddělení, výraznější roli ztvárnil v sérii Specialisté, hlavní ve Vyšehradu. Zahrál si v sci-fi komedii Probudím se včera (2012), v němž ústřední postavu ztvárnili Jiří Mádl a Filip Blažek, ve filmu Tomáše Vorla Vejška (2014) nebo v režijním debutu Vojtěcha Kotka Padesátka (2014).

JAKUB ŠTÁFEK - STAL SE BLONĎÁKEM

Talentovaný Matěj Štáfek se chce stát slavným režisérem a scénáristou. Jeho režijním debutem je krátký film Rozsvěcet se nevyplácí (2009). Společně s Martinem Koppem režíroval komediální seriál Vyšehrad (2016), kam kromě sebe obsadil Jakuba Prachaře, Ondřeje Pavelku, Jaromíra Bosáka či Moniku Timkovou.

Roku 2014 se Matěj Štáfek stal partnerem půvabné brunetky Moniky Timkové známé z hlavních rolí v pohádce Princezna a písař či v thrilleru Nebezpečná kořist.

Mezi koníčky Matěje Štáfka patří sport, především fotbal, který hrál sedm let závodně, dále lyžování, stolní tenis a cyklistika.

VŠE O JAKUBU ŠTÁFKOVI NAJDETE ZDE

 

Články o celebritě

Kohák: Situace Sparty? Chvilková záležitost. Poletí vzhůru jako šíp Kohák: Situace Sparty? Chvilková záležitost. Poletí vzhůru jako šíp Matné výkony a nepřesvědčivá herní tvář. Fotbalová Sparta tápe na páté ligové příčce a část fanoušků… číst článek
Třesk v seriálech: Proč končí Štáfek? A kdo přijde do Ordinace? Třesk v seriálech: Proč končí Štáfek? A kdo přijde do Ordinace? Nečekaný odchod i návrat! To obojí se teď odehrálo v zákulisí dvou nejsledovanějších nováckých seriálů.… číst článek
Konec Jakuba Štáfka v seriálu Ulice: Od kolegů dostal kopačky! Konec Jakuba Štáfka v seriálu Ulice: Od kolegů dostal kopačky! Děj prvních dílů Ulice se hodně točil kolem rodiny Jordánových. Po třinácti letech natáčení v nekonečném… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Jůza
Lukáš Jůza
zobrazit profil Kamila Kikinčuková
Kamila Kikinčuková
zobrazit profil Oldřich Vízner
Oldřich Vízner
zobrazit profil Zdenka Procházková
Zdenka Procházková
zobrazit profil Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
zobrazit profil Adolf Filip
Adolf Filip
zobrazit profil Richard Gere
Richard Gere
zobrazit profil Jaroslava Pokorná
Jaroslava Pokorná