Jakub Štáfek

Datum narození: 22.5.1990
Místo narození: Praha
Výška: 190 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Štáfek, který se proslavil rolí Matěje Jordána v nekonečném nováckém seriálu Ulice, se pustil do natáčení vlastních filmů.

Po maturitě, již složil roku 2008, se Matěj Štáfek pustil do studia na soukromé střední škole fotografické a filmové ve Vokovicích. Již v útlém dětství spolupracoval s amatérským divadlem Radar v Praze. Na profesionálních prknech, které znamenají svět, poprvé stanul v Divadle Na Fidlovačce, a to v představení Tři sestry, dále pak v Městském divadle Kladno v inscenaci Donaha!.

JAKUB ŠTÁFEK: KVŮLI ULICI MĚ ZMLÁTILI

Jako herec se Jakub Štáfek televizním divákům představil postavou Matěje Jordána v seriálu Ulice TV Nova, v němž hrál od jeho počátku. Na obrazovce se tedy objevil v roce 2005. Mihl se v seriálech Kriminálka Anděl či Případy 1. oddělení, výraznější roli ztvárnil v sérii Specialisté, hlavní ve Vyšehradu. Zahrál si v sci-fi komedii Probudím se včera (2012), v němž ústřední postavu ztvárnili Jiří Mádl a Filip Blažek, ve filmu Tomáše Vorla Vejška (2014) nebo v režijním debutu Vojtěcha Kotka Padesátka (2014).

JAKUB ŠTÁFEK - STAL SE BLONĎÁKEM

Talentovaný Matěj Štáfek se chce stát slavným režisérem a scénáristou. Jeho režijním debutem je krátký film Rozsvěcet se nevyplácí (2009). Společně s Martinem Koppem režíroval komediální seriál Vyšehrad (2016), kam kromě sebe obsadil Jakuba Prachaře, Ondřeje Pavelku, Jaromíra Bosáka či Moniku Timkovou.

Roku 2014 se Matěj Štáfek stal partnerem půvabné brunetky Moniky Timkové známé z hlavních rolí v pohádce Princezna a písař či v thrilleru Nebezpečná kořist.

Mezi koníčky Matěje Štáfka patří sport, především fotbal, který hrál sedm let závodně, dále lyžování, stolní tenis a cyklistika.

VŠE O JAKUBU ŠTÁFKOVI NAJDETE ZDE

 

Články o celebritě

Konec Jakuba Štáfka v seriálu Ulice: Od kolegů dostal kopačky! Konec Jakuba Štáfka v seriálu Ulice: Od kolegů dostal kopačky! Děj prvních dílů Ulice se hodně točil kolem rodiny Jordánových. Po třinácti letech natáčení v nekonečném… číst článek
Simulace sexu a záchvaty smíchu. Herci z Ulice to rozjeli v živém vysílání Simulace sexu a záchvaty smíchu. Herci z Ulice to rozjeli v živém vysílání Máte rádi seriál Ulice? Pak byste si neměli nechat ujít video z živého vysílání představitelů Aleny… číst článek
Hrdinové a legendy fotbalu skórují i v unikátní knize plné osudových příběhů Hrdinové a legendy fotbalu skórují i v unikátní knize plné osudových příběhů Fotbalová sezóna se blíží svému konci, ale fanoušci kopané vůbec nemusejí smutnit. S podzimem totiž… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ondřej Brzobohatý Gregor
Ondřej Brzobohatý Gregor
zobrazit profil Anna Stropnická
Anna Stropnická
zobrazit profil Vlastimil Harapes
Vlastimil Harapes
zobrazit profil Dakota Johnson
Dakota Johnson
zobrazit profil Emma Watson
Emma Watson
zobrazit profil Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý
zobrazit profil Maroš Kramár
Maroš Kramár