Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE).

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Meghan s Harrym na svatbě Dianiny neteře: Skrývají volné šaty těhotenské bříško? Meghan s Harrym na svatbě Dianiny neteře: Skrývají volné šaty těhotenské bříško? Svatba Dianiny neteře Celie McCorquodale se díky královskému páru Harry a Meghan stala velmi sledovanou… číst článek
Meghan si před královnou pustila pusu na špacír: O Harrym vykládala, jaký je manžel Meghan si před královnou pustila pusu na špacír: O Harrym vykládala, jaký je manžel Meghan Markle (36) má za sebou svou první oficiální akci coby vévodkyně ze Sussexu, navíc rovnou… číst článek
Trapas privilegované Meghan: Sama s královnou byla už měsíc od svatby! Kate to trvalo skoro rok. Co se stalo? Trapas privilegované Meghan: Sama s královnou byla už měsíc od svatby! Kate to trvalo skoro rok. Co se stalo? Fanoušci královské rodiny už jsou zase jako na trní. Královna Alžběta II. (92) s novopečenou vévodkyní… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Ondrej  Kovaľ
Ondrej Kovaľ
zobrazit profil Zlata Adamovská
Zlata Adamovská
zobrazit profil Zdeněk  Jirotka
Zdeněk Jirotka
zobrazit profil Radovan Hynek
Radovan Hynek
zobrazit profil Petra Paroubková
Petra Paroubková
zobrazit profil Alex Čejka
Alex Čejka
zobrazit profil Pavel Sehnal
Pavel Sehnal