Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Kráska Meghan Markle a princ Harry. Že by královský potomek našel konečně tu pravou? Britský královský palác k vztahu prince a herečky s afroamerickými předky vydal 8. listopadu 2016 oficiální prohlášení.

Kensingtonský palác v něm vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Henry z Walesu potkala v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games, které se mají roku 2017 uskutečnit v Kanadě. Dvojice je od té doby v kontaktu, herečka byla na několika tajných návštěvách u prince v Londýně a potkala se už také s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stojí v dokumentu z královského paláce. Navíc se objevily i rasistické narážky související s tím, že hereččina matka je Afroameričanka. Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber. Zlom v její kariéře nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle je vdaná! S manželem Trevorem Engelsonem žijí od roku 2013 odděleně.

 

Další Herci

zobrazit profil Martin Kavan
Martin Kavan
zobrazit profil Jiří Ornest
Jiří Ornest
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Jitka Sedláčková
Jitka Sedláčková
zobrazit profil Rudolf Hrušínský ml.
Rudolf Hrušínský ml.
zobrazit profil Stanislava Jachnická
Stanislava Jachnická
zobrazit profil Trudie Styler
Trudie Styler
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty