Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle a princ Harry. Že by královský potomek našel tu pravou? Britský královský palác k vztahu páru vydal v listopadu 2016 oficiální prohlášení. Dvojice se na veřejnosti společně objevila následující září.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016. A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Snoubenka prince Harryho Meghan Markle: Vystrojená jako poník! Snoubenka prince Harryho Meghan Markle: Vystrojená jako poník! To, že má snoubenka prince Harryho (33) herečka Meghan Markle (36) styl, se už ví. A opět to dokázala… číst článek
Život prince Harryho: Voják v akci, rebel šňupající vodku i miláček poddaných Život prince Harryho: Voják v akci, rebel šňupající vodku i miláček poddaných Princ Harry je mladším synem prince Charlese a Lady Diany. Jako vnuk královny Alžběty II. je pátý… číst článek
Utajovaná sestra princů Williama a Harryho: Přijde mu na svatbu?! Utajovaná sestra princů Williama a Harryho: Přijde mu na svatbu?! Britská královská rodina je možná větší, než si myslíte. Princové William (35) a Harry (33) mají… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zdeněk Piškula
Zdeněk Piškula
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Dita Hořínková
Dita Hořínková
zobrazit profil Miroslav Etzler
Miroslav Etzler
zobrazit profil Ivan Řezáč
Ivan Řezáč
zobrazit profil Martin Donutil
Martin Donutil
zobrazit profil Jaroslava Brousková
Jaroslava Brousková
zobrazit profil Jaromír Hanzlík
Jaromír Hanzlík