Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle a princ Harry. Že by královský potomek našel konečně tu pravou? Britský královský palác k vztahu sledované dvojice vydal v listopadu 2016 oficiální prohlášení. Pár se na veřejnosti společně objevil následující září.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Henry z Walesu potkala v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu - herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, potkala se s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce.

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se exotická kráska rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Princ Harry slaví! Co o něm ještě nevíte? Ve škole ho šikanovali a kouřil trávu Princ Harry slaví! Co o něm ještě nevíte? Ve škole ho šikanovali a kouřil trávu Celý život stojí tak trochu ve stínu svého bratra a rodině způsobil pár skandálů. I přes rebelii… číst článek
Promlouvá princezna Diana ze záhrobí? Zbožňuje prý Kate, Harryho dívka Meghan se jí nelíbí Promlouvá princezna Diana ze záhrobí? Zbožňuje prý Kate, Harryho dívka Meghan se jí nelíbí Lady Diana (†36) zbožňuje svou snachu, vévodkyni Kate (35). Zato s přítelkyní mladšího syna Harryho… číst článek
Manévry na svatbě Pippy: Přítelkyně Harryho Meghan dorazila až na hostinu! Přivezl ji sám princ Manévry na svatbě Pippy: Přítelkyně Harryho Meghan dorazila až na hostinu! Přivezl ji sám princ Dlouho se řešilo, zda s princem Harrym (32) dorazí na velkolepou svatbu Pippy Middleton (32) a miliardáře… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Simona Babčáková
Simona Babčáková
zobrazit profil Tereza Nvotová
Tereza Nvotová
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Stephen Amell
Stephen Amell
zobrazit profil Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Jan Šťastný
Jan Šťastný