Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE).

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Smutné odhalení: Meghan se s otcem jen tak neusmíří Smutné odhalení: Meghan se s otcem jen tak neusmíří Novopečené vévodkyni Meghan otec už tolikrát zatopil, že v dohledné době nelze očekávat zlepšení… číst článek
Zoufalá Meghan žádá o pomoc! Neuhodnete, koho má denně na telefonu! Zoufalá Meghan žádá o pomoc! Neuhodnete, koho má denně na telefonu! Není to tak dávno, co se manželka prince Harryho (33) Meghan Markle (36) snažila ukrást své švagrové,… číst článek
Zklamání pro Meghan: Opravdu se nedočká toho, na co se tak těšila?! Zklamání pro Meghan: Opravdu se nedočká toho, na co se tak těšila?! Vévodkyně Meghan v sobotu oslaví 37. narozeniny. Už teď je ale jasné, že velké oslavy s královskou… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Robert Cejnar
Robert Cejnar
zobrazit profil Anna-Marie Valentová
Anna-Marie Valentová
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda
zobrazit profil Roman Tomeš
Roman Tomeš
zobrazit profil Ján Slota
Ján Slota
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Jiří Prskavec
Jiří Prskavec
zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček