Milan Gulaš

Datum narození: 30. 12. 1985
Místo narození: České Budějovice
Váha: 85 kg
Výška: 176 cm
Profese: hokejový útočník

Související celebrity

Životopis

Hokejový útočník Milan Gulaš, který se do reprezentace prvně dostal roku 2014 a byl v širším výběru na mistrovství světa, získal nominaci na olympijské hry v Pchjongčchangu 2018.

Českobudějovický odchovanec Milan Gulaš na tamním ledě začínal v pěti letech a v osmnácti v barvách extraligových Budějovic nastartoval svoji profesionální kariéru. Zkusil si také na rok zámořskou USHL (juniorskou ligu v USA), a to v dresu Indiana Ice.

MILAN GULAŠ NEJEN O ZLOMENÝCH HOKEJKÁCH

Kromě budějovických barev (dvakrát byl nejlepším střelcem týmu, dvakrát nejproduktivnějším hráčem) hájil Milan Gulaš v české extralize také barvy Třebíče, Kladna či plzeňské Škody. Poté si jeho kvalit všimli v zahraničí. Zahrál si v KHL za Metallurg Magnitogorsk, pak ho zlákal švédský Färjestads BK. V ročníku 2017/2018 začal opět útočit za HC Škoda Plzeň. 

V roce 2014 si Milana Gulaše vyhlédl do reprezentačního týmu na mistrovství světa v Bělorusku tehdejší kouč národního mužstva Vladimír Růžička.

O MILANU GULAŠIM ČTĚTE ZDE>>

V červnu 2013 se Milan Gulaš oženil se svoji dlouholetou přítelkyní, o tři roky mladší Veronikou Springerovou, která podniká v oblasti kosmetiky.

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Modrý se udržel. Co bude dál? Umyju si ruce, počkám na telefon, řekl Modrý se udržel. Co bude dál? Umyju si ruce, počkám na telefon, řekl Zůstává. Pár dnů? Několik týdnů? Neví se. Jaroslav Modrý obstál v těžké zkoušce, v rámci níž mu vede... číst článek
Modrý opět s trestem. Nechápu za co, divil se kouč. Motor zdechl v Liberci Modrý opět s trestem. Nechápu za co, divil se kouč. Motor zdechl v Liberci Pozorovatelé týden starého mače v Hradci Králové si to dobře pamatují. Vyhrocená situace zkraje druh... číst článek
Litvínov je na úvod nulový. Růžička se zlobí: Náš hokej je jen předstírání Litvínov je na úvod nulový. Růžička se zlobí: Náš hokej je jen předstírání Tohle se nečekalo. Avizovaný černý kůň extraligové sezony zahučel do červených čísel. Litvínovští ho... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Daniel Kolář
Daniel Kolář
zobrazit profil Michel Platini
Michel Platini
zobrazit profil Tiger Woods
Tiger Woods
zobrazit profil Eva Kaderková-Krpálková
Eva Kaderková-Krpálková
zobrazit profil Petr Koukal
Petr Koukal
zobrazit profil Lionel Messi
Lionel Messi
zobrazit profil Michal Řepík
Michal Řepík
zobrazit profil Barbora Havlíčková
Barbora Havlíčková