Milan Gulaš

Datum narození: 30. 12. 1985
Místo narození: České Budějovice
Váha: 85 kg
Výška: 176 cm
Profese: hokejový útočník

Související celebrity

Životopis

Hokejový útočník Milan Gulaš, který se do reprezentace prvně dostal roku 2014 a byl v širším výběru na mistrovství světa, získal nominaci na olympijské hry v Pchjongčchangu 2018.

Českobudějovický odchovanec Milan Gulaš na tamním ledě začínal v pěti letech a v osmnácti v barvách extraligových Budějovic nastartoval svoji profesionální kariéru. Zkusil si také na rok zámořskou USHL (juniorskou ligu v USA), a to v dresu Indiana Ice.

MILAN GULAŠ NEJEN O ZLOMENÝCH HOKEJKÁCH

Kromě budějovických barev (dvakrát byl nejlepším střelcem týmu, dvakrát nejproduktivnějším hráčem) hájil Milan Gulaš v české extralize také barvy Třebíče, Kladna či plzeňské Škody. Poté si jeho kvalit všimli v zahraničí. Zahrál si v KHL za Metallurg Magnitogorsk, pak ho zlákal švédský Färjestads BK. V ročníku 2017/2018 začal opět útočit za HC Škoda Plzeň. 

V roce 2014 si Milana Gulaše vyhlédl do reprezentačního týmu na mistrovství světa v Bělorusku tehdejší kouč národního mužstva Vladimír Růžička.

O MILANU GULAŠIM ČTĚTE ZDE>>

V červnu 2013 se Milan Gulaš oženil se svoji dlouholetou přítelkyní, o tři roky mladší Veronikou Springerovou, která podniká v oblasti kosmetiky.

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Napadl sudí, teď je hlídá. Motoru se přihlásil fanoušek. Pokutu odpracuje Napadl sudí, teď je hlídá. Motoru se přihlásil fanoušek. Pokutu odpracuje Na závěr druhého říjnového zápasu by v Českých Budějovicích nejraději zapomněli. Za řádění vytočenýc... číst článek
Jak hrají mladící v Evropě: Švédsko táhne. Klíč? Najít roli a dostat mazáka Jak hrají mladící v Evropě: Švédsko táhne. Klíč? Najít roli a dostat mazáka Doma vás zaříznou, mladého hráče kloudně nenechají ukázat. Jó, to ve Finsku... Sem se často stáčí de... číst článek
Motor za 10 let utratil 680 milionů. Teď má nejvyšší rozpočet v historii Motor za 10 let utratil 680 milionů. Teď má nejvyšší rozpočet v historii Extraligové kolosy šperkují své sestavy, náklady na mzdy hráčů a rozšířených realizačních týmů utěše... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Kateřina Vojáčková
Kateřina Vojáčková
zobrazit profil Filip Jícha
Filip Jícha
zobrazit profil Karel Abraham
Karel Abraham
zobrazit profil Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
zobrazit profil Josef Hrabal
Josef Hrabal
zobrazit profil Nathan Christián  Dzaba
Nathan Christián Dzaba
zobrazit profil Thibaut Courtois
Thibaut Courtois
zobrazit profil Zbyněk Irgl
Zbyněk Irgl