Denisa Pfauserová

Datum narození: 2. 1. 1989
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Půvabná herečka Denisa Pfauserová si skvěle poradila s rolí rozmazlené princezny v české pohádce Řachanda aneb Co dáváš, to se ti vrátí.

Hlavní roli rozmazlené princezny Markétky Denise Pfauserové svěřila režisérka Marta Ferencová, která pohádku Řachanda natočila podle scénáře Daniela Michovského. Snímek je obsazen hvězdně. Hraje v něm mimo jiné Bolek PolívkaVilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek, Jan Hrušínský, Petr Čtvrtníček, Ester Kočičková a Josef Rarach. Denisa se objevila také v pohádce České televize Rybička režiséra Karla Janáka. Zde jí nahrávali třeba Lenka Krobotová a komik Josef Polášek.

DENISA PFAUSEROVÁ O LÁSCE

Na filmovém plátně se poprvé ukázala v menších rolích např. ve filmu Colette (2013). Velká příležitost přišla s hlavní rolí Sofie, české dívky žijící v jižní Francii, ve filmu Prázdniny v Provence (2016) v režii Vladimíra Michálka. Vidět jste ji na televizní obrazovce mohli i v seriálech TV Nova Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z počátků a v primáckých Vinařích.

Denisa Pfauserová pochází z Prahy. Po maturitě na gymnáziu Sázavská byla přijata na DAMU na katedru činoherního herectví, studia herectví dokončila na VOŠ herecké v Praze. Ještě na škole nastudovala roli Kateřiny v představení Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou v režii Petra Kracíka Hraje v divadle V Dlouhé, Na Jezerce, ABC či se souborem Ztracená existence v divadle Ypsilon, jehož stálými kádry jsou třeba Martin Dejdar, Braňo Holiček, Jiří Lábus.

O DENISE PFAUSEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Rodiče i starší bratr herečky Denisy Pfauserové jsou ekonomové. Od dětství navštěvovala dramatické kroužky, účastnila se recitačních soutěží. Je velmi pohybově nadaná, tančila závodně latinskoamerické tance, mimo to se dlouhodobě věnovala i dalším druhům tance od baletu přes scénický tanec až po street dance či jazz dance. Při studiu na gymnáziu Přípotoční hrála ve školním dramatickém souboru. K jejím koníčků kromě tance patří baví jóga, jízda na koni a sporty jako lyžování, tenis, golf.

Denisa Pfauserová se v červnu 2021 provdala za svého dlouholetého partnera Jana Hrdinu

 

Články o celebritě

Monika Bagárová dojetím bez sebe: Na Štědrý večer žádost o ruku! Monika Bagárová dojetím bez sebe: Na Štědrý večer žádost o ruku! Zpěvačka Monika Bagárová (26), který už nějaký ten pátek tvoří pár s MMA bijcem Makhmudem Muradovem ... číst článek
Nejlepší narozeninový dárek? Podle zrzky Aleny Dolákové to byl koronavirus! Nejlepší narozeninový dárek? Podle zrzky Aleny Dolákové to byl koronavirus! Sympatická rusovláska Alena Doláková (31) oslavila své narozeniny poněkud netypicky: strávila je tot... číst článek
Princezna z Řachandy bojující s covidem: Velké zklamání z postupu hygieny! Princezna z Řachandy bojující s covidem: Velké zklamání z postupu hygieny! Herečka Denisa Pfauserová (31), která se v těchto dnech potýká s koronavirovým onemocněním, si poste... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Šťastný
Jan Šťastný
zobrazit profil Zuzana Šavrdová
Zuzana Šavrdová
zobrazit profil Stanislav Fišer
Stanislav Fišer
zobrazit profil Neil Patrick Harris
Neil Patrick Harris
zobrazit profil Kamil Prachař
Kamil Prachař
zobrazit profil Michal Slaný
Michal Slaný
zobrazit profil Arley Jover
Arley Jover
zobrazit profil Sharon Stone
Sharon Stone