Denisa Pfauserová

Datum narození: 2. 1. 1989
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Půvabná herečka Denisa Pfauserová si skvěle poradila s rolí rozmazlené princezny v české pohádce Řachanda aneb Co dáváš, to se ti vrátí.

Hlavní roli rozmazlené princezny Markétky Denise Pfauserové svěřila režisérka Marta Ferencová, která pohádku Řachanda natočila podle scénáře Daniela Michovského. Snímek je obsazen hvězdně. Hraje v něm mimo jiné Bolek PolívkaVilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek, Jan Hrušínský, Petr Čtvrtníček, Ester Kočičková a Josef Rarach. Denisa se objevila také v pohádce České televize Rybička režiséra Karla Janáka. Zde jí nahrávali třeba Lenka Krobotová a komik Josef Polášek.

DENISA PFAUSEROVÁ O LÁSCE

Na filmovém plátně se poprvé ukázala v menších rolích např. ve filmu Colette (2013). Velká příležitost přišla s hlavní rolí Sofie, české dívky žijící v jižní Francii, ve filmu Prázdniny v Provence (2016) v režii Vladimíra Michálka. Vidět jste ji na televizní obrazovce mohli i v seriálech TV Nova Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z počátků a v primáckých Vinařích.

Denisa Pfauserová pochází z Prahy. Po maturitě na gymnáziu Sázavská byla přijata na DAMU na katedru činoherního herectví, studia herectví dokončila na VOŠ herecké v Praze. Ještě na škole nastudovala roli Kateřiny v představení Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou v režii Petra Kracíka Hraje v divadle V Dlouhé, Na Jezerce, ABC či se souborem Ztracená existence v divadle Ypsilon, jehož stálými kádry jsou třeba Martin Dejdar, Braňo Holiček, Jiří Lábus.

O DENISE PFAUSEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Rodiče i starší bratr herečky Denisy Pfauserové jsou ekonomové. Od dětství navštěvovala dramatické kroužky, účastnila se recitačních soutěží. Je velmi pohybově nadaná, tančila závodně latinskoamerické tance, mimo to se dlouhodobě věnovala i dalším druhům tance od baletu přes scénický tanec až po street dance či jazz dance. Při studiu na gymnáziu Přípotoční hrála ve školním dramatickém souboru. K jejím koníčků kromě tance patří baví jóga, jízda na koni a sporty jako lyžování, tenis, golf.

Denisa Pfauserová se v červnu 2021 provdala za svého dlouholetého partnera Jana Hrdinu. Ještě téhož roku se rozešli.

 

Články o celebritě

Důvod rozvodu Lutovské? Jsou věci, které se nedají odpustit, říká Důvod rozvodu Lutovské? Jsou věci, které se nedají odpustit, říká Větší životní zkoušce v poslední době čelí modelka a moderátorka Iveta Lutovská Vítová (39). Ta se p... číst článek
Prvomájové líbačky hvězd! Křížková se záskokem za manžela a Týnuš odtajnila pracháče Prvomájové líbačky hvězd! Křížková se záskokem za manžela a Týnuš odtajnila pracháče Na neděli připadl první máj, lásky čas... a kdo nevyrazil pro políbení pod rozkvetlý strom, jako by ... číst článek
Princezna Denisa Pfauserová: První máj s novým partnerem Princezna Denisa Pfauserová: První máj s novým partnerem Bere to hopem! Denisa Pfauserová (33) zažívá turbulentní rok. V červnu loňského roku měla herečka do... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavlína Štorková
Pavlína Štorková
zobrazit profil Martin Zounar
Martin Zounar
zobrazit profil Tereza Taliánová
Tereza Taliánová
zobrazit profil Michal Pavlata
Michal Pavlata
zobrazit profil Jana Bernášková
Jana Bernášková
zobrazit profil Daisy Ridley
Daisy Ridley
zobrazit profil Judit Bárdos
Judit Bárdos