Denisa Pfauserová

Datum narození: 2. 1. 1989
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Půvabná herečka Denisa Pfauserová si skvěle poradila s rolí rozmazlené princezny v české pohádce Řachanda aneb Co dáváš, to se ti vrátí.

Hlavní roli rozmazlené princezny Markétky Denise Pfauserové svěřila režisérka Marta Ferencová, která pohádku Řachanda natočila podle scénáře Daniela Michovského. Snímek je obsazen hvězdně. Hraje v něm mimo jiné Bolek PolívkaVilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek, Jan Hrušínský, Petr Čtvrtníček, Ester Kočičková a Josef Rarach. Denisa se objevila také v pohádce České televize Rybička režiséra Karla Janáka. Zde jí nahrávali třeba Lenka Krobotová a komik Josef Polášek.

DENISA PFAUSEROVÁ O LÁSCE

Na filmovém plátně se poprvé ukázala v menších rolích např. ve filmu Colette (2013). Velká příležitost přišla s hlavní rolí Sofie, české dívky žijící v jižní Francii, ve filmu Prázdniny v Provence (2016) v režii Vladimíra Michálka. Vidět jste ji na televizní obrazovce mohli i v seriálech TV Nova Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z počátků a v primáckých Vinařích.

Denisa Pfauserová pochází z Prahy. Po maturitě na gymnáziu Sázavská byla přijata na DAMU na katedru činoherního herectví, studia herectví dokončila na VOŠ herecké v Praze. Ještě na škole nastudovala roli Kateřiny v představení Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou v režii Petra Kracíka Hraje v divadle V Dlouhé, Na Jezerce, ABC či se souborem Ztracená existence v divadle Ypsilon, jehož stálými kádry jsou třeba Martin Dejdar, Braňo Holiček, Jiří Lábus.

O DENISE PFAUSEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Rodiče i starší bratr herečky Denisy Pfauserové jsou ekonomové. Od dětství navštěvovala dramatické kroužky, účastnila se recitačních soutěží. Je velmi pohybově nadaná, tančila závodně latinskoamerické tance, mimo to se dlouhodobě věnovala i dalším druhům tance od baletu přes scénický tanec až po street dance či jazz dance. Při studiu na gymnáziu Přípotoční hrála ve školním dramatickém souboru. K jejím koníčků kromě tance patří baví jóga, jízda na koni a sporty jako lyžování, tenis, golf.

Denisa Pfauserová se v červnu 2021 provdala za svého dlouholetého partnera Jana Hrdinu. Ještě téhož roku se rozešli.

 

Články o celebritě

Těhotná Řachanda Pfauserová: Bahnité bříško v Izraeli! Těhotná Řachanda Pfauserová: Bahnité bříško v Izraeli! Herečka Denisa Pfauserová ví, jak si zpříjemnit chvíle před porodem. Vyjela si s bříškem aktivně odp... číst článek
Těhotná „Řachanda“ Pfauserová přecenila síly: Komplikace po výšlapu na Sněžku! Těhotná „Řachanda“ Pfauserová přecenila síly: Komplikace po výšlapu na Sněžku! Vždy usměvavá herečka Denisa Pfauserová (34) patří mezi celebrity, které se na sociálních sítích svě... číst článek
Dojemné kresby Davida Křížka z vězení: Manželce Lucii přidal něco navíc! Dojemné kresby Davida Křížka z vězení: Manželce Lucii přidal něco navíc! Moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková (38) zažívá hodně těžké časy. Její manžel je totiž ve vě... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Václav Knop
Václav Knop
zobrazit profil Daniela Kolářová
Daniela Kolářová
zobrazit profil Ivana Korolová
Ivana Korolová
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Ivana Jirešová
Ivana Jirešová
zobrazit profil Kristýna Kociánová
Kristýna Kociánová
zobrazit profil Richard Gere
Richard Gere
zobrazit profil Daniela Šinkorová
Daniela Šinkorová