Denisa Pfauserová | Celebwiki.cz

Denisa Pfauserová

Datum narození: 2. 1. 1989
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Půvabná herečka Denisa Pfauserová si skvěle poradila s rolí rozmazlené princezny v české pohádce Řachanda aneb Co dáváš, to se ti vrátí.

Hlavní roli rozmazlené princezny Markétky Denise Pfauserové svěřila režisérka Marta Ferencová, která pohádku Řachanda natočila podle scénáře Daniela Michovského. Snímek je obsazen hvězdně. Hraje v něm mimo jiné Bolek PolívkaVilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek, Jan Hrušínský, Petr Čtvrtníček, Ester Kočičková a Josef Rarach. Denisa se objevila také v pohádce České televize Rybička režiséra Karla Janáka. Zde jí nahrávali třeba Lenka Krobotová a komik Josef Polášek.

DENISA PFAUSEROVÁ O LÁSCE

Na filmovém plátně se poprvé ukázala v menších rolích např. ve filmu Colette (2013). Velká příležitost přišla s hlavní rolí Sofie, české dívky žijící v jižní Francii, ve filmu Prázdniny v Provence (2016) v režii Vladimíra Michálka. Vidět jste ji na televizní obrazovce mohli i v seriálech TV Nova Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z počátků a v primáckých Vinařích.

Denisa Pfauserová pochází z Prahy. Po maturitě na gymnáziu Sázavská byla přijata na DAMU na katedru činoherního herectví, studia herectví dokončila na VOŠ herecké v Praze. Ještě na škole nastudovala roli Kateřiny v představení Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou v režii Petra Kracíka Hraje v divadle V Dlouhé, Na Jezerce, ABC či se souborem Ztracená existence v divadle Ypsilon, jehož stálými kádry jsou třeba Martin Dejdar, Braňo Holiček, Jiří Lábus.

O DENISE PFAUSEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Rodiče i starší bratr herečky Denisy Pfauserové jsou ekonomové. Od dětství navštěvovala dramatické kroužky, účastnila se recitačních soutěží. Je velmi pohybově nadaná, tančila závodně latinskoamerické tance, mimo to se dlouhodobě věnovala i dalším druhům tance od baletu přes scénický tanec až po street dance či jazz dance. Při studiu na gymnáziu Přípotoční hrála ve školním dramatickém souboru. K jejím koníčků kromě tance patří baví jóga, jízda na koni a sporty jako lyžování, tenis, golf. Přestože je na kočky alergická, chovala rovnou dvě.

 

Články o celebritě

Pohled pro bohy! Princezna z Řachandy se vyprsila na dovolené Pohled pro bohy! Princezna z Řachandy se vyprsila na dovolené Představitelka pohádkové princezny Markétky ze svérázné pohádky Řachanda není jenom křehké stvoření ... číst článek
Princezna z Řachandy vynesla nejvíc sexy šaty! Ale ve filmu ukázala víc Princezna z Řachandy vynesla nejvíc sexy šaty! Ale ve filmu ukázala víc Půvabná herečka Denisa Pfauserová vynesla na premiéru snímku Nabarvené ptáče nejvíc sexy šaty s hlub... číst článek
Premiéra filmu Nabarvené ptáče: Uslzená Čvančarová promluvila o šílené roli! Premiéra filmu Nabarvené ptáče: Uslzená Čvančarová promluvila o šílené roli! Je to tady! Po světové premiéře v Benátkách, kde Nabarvené ptáče lidi doslova zvedalo v kinosále ze ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Daniel Bambas
Daniel Bambas
zobrazit profil Brandon Lee
Brandon Lee
zobrazit profil Lilian Sarah Fischerová
Lilian Sarah Fischerová
zobrazit profil Salma Hayek
Salma Hayek
zobrazit profil Jiří Pomeje
Jiří Pomeje
zobrazit profil Zdena Studenková
Zdena Studenková
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay