Zuzana Klusová | Celebwiki.cz

Zuzana Klusová

Datum narození: 28. 6. 1985
Místo narození: Karviná
Profese: politička České pirátské strany, mediální konzultantka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Kravinská zastupitelka Zuzana Klusová se ve volbách 2020 stala líryní kandidátky České pirátské strany v Moravskoslezském kraji, tedy adeptkou na hejtmanku.

Po gymnázium Zuzana Klusová absolvoval obory média a žurnalistiku a sociální práce na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Poté pracovala jako koordinátorka a metodička evropských projektů v Okresní hospodářské komoře Karviná a pak asistentka ředitele americké firmy.

ZUZANA KLUSOVOVÁ O NÁKAZE PRO REFLEX.CZ

Do České pirátské srany Zuzana Klusová vstoupila roku 2013 a podílela se na přípravě kampaně do parlametních voleb. V roce 2017 začala pracovat jako regionální asistentka poslanců Lukáše Černohorského a Ondřeje Polanského.

Na svém kontě má Zuzana Klusová řadu aktivit. Je spoluzakladatelkou spolku Občané Karviné proti těžbě uhlí pod městem, který byl později přejmenován na S.O.S. Karviná. Od počátku se angažovala ve snahách o zastavení šíření koronavirové epidemie.

Po komunální politiky Zuzana Klusová vročila ve volbách 2018, kdy byla zvolena karvinskou zastupitelkou za místní koalici stran Piráti a Starostové.

Do voleb 2020 Piráti Zuzanu Klusovou coby první místopředsedkyní Krajského sdružení Moravskoslezského kraje vyslali vybojovat křeslo tamní hejtmanky.

VŠE O KRAJSKÝCH VOLBÁCH 2020 NAJDETE ZDE>>

 

 

Další Politici

zobrazit profil Klára Dostálová
Klára Dostálová
zobrazit profil Jiří Paroubek
Jiří Paroubek
zobrazit profil Josef Janů
Josef Janů
zobrazit profil Peter Hromádka
Peter Hromádka
zobrazit profil Marie Kaufmann
Marie Kaufmann
zobrazit profil Miroslav Antl
Miroslav Antl
zobrazit profil Jiří Kulhánek
Jiří Kulhánek
zobrazit profil Pavel Klíma
Pavel Klíma