Honza Dědek

Honza Dědek

Datum narození: 14. 3. 1972
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, novinář, spisovatel, scenárista
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Moderátor a novinář Honza Dědek, někdejší dlouholetý redaktor časopisu Reflex, se televizním divákům předvedl v úspěšné talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Vystudoval střední průmyslovou školu stavební. V letech 1992 až 1997 byl Honza (Jan) Dědek redaktorem časopisu Rock & Pop. Zároveň přispíval i do dalších časopisů, např. Audio-video Revue, Stereo & Video nebo také do Večerníku Praha.

HONZA DĚDEK - JAK BYDLÍ?

Posléze články Honzy Dědka vycházely mj. v celostátních denících a v časopisech (Mladý Svět či Elle). Od roku 2000 byl deset let redaktorem časopisu Reflex.

Na obrazovce TV Prima Honza Dědek zakotvil coby moderátor úspěšné talk show 7 pádů Honzy Dědka. Podílí se též na dokumentárním životopisném cyklu 13. komnata, např. Jana Nedvěda, Michala Davida, Marty Jandové a Bořivoje Navrátila.

Novinář a moderátor Honza Dědek je autorem řady publikací. Jmenujme mj. biografii Lucie Bílé Šrouby do hlavy (2000) nebo knihy sebraných rozhovorů Live (2004) a Vzpomínky na 20. století (2006).

O HONZOVI DĚDKOVI ČTĚTE ZDE>>

Manželkou Honzy Dědka se roku 2009 stala sportovkyně a baletka, bývalá sólistka Hamburského baletu a Národního divadla v Praze Adéla Pollertová.

 

Články o celebritě

Víno, sekt i slzy tekly proudem!  Na zvolení Pavla reagují Mišík, Benešová i Musil Víno, sekt i slzy tekly proudem! Na zvolení Pavla reagují Mišík, Benešová i Musil Napínavější souboj o Hrad tu snad ještě nebyl a situace mezi příznivci obou kandidátů nikdy nebyly t... číst článek
Honza Dědek navštívil sex koučku Houdovou v páchnoucím domě: Podstoupil rituál plodnosti Honza Dědek navštívil sex koučku Houdovou v páchnoucím domě: Podstoupil rituál plodnosti Svou dovolenou na Bali nepojal moderátor Honza Dědek (50) jen jako cestování přírodou, ale rozhodl s... číst článek
Odvázaný večírek Primy: Perkausová v mini, striptérky a muchlovačka Klausové! Odvázaný večírek Primy: Perkausová v mini, striptérky a muchlovačka Klausové! Herci, moderátoři, ale i ostatní zaměstnanci televize Prima si vyhodili z kopýtka v centru Prahy, kd... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Kristina Kloubková
Kristina Kloubková
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Ivan Vodochodský
Ivan Vodochodský
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová