Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Komplex Gregorové, která randí s mladým kolouškem: Vadí mi povadlá brada! Komplex Gregorové, která randí s mladým kolouškem: Vadí mi povadlá brada! Od smrti manžela Radka Brzobohatého (†79) prošla vdova Hana Gregorová (64) velkou proměnou. Výrazně… číst článek
Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Český lev: Kdo měl největší výstřih a kdo nejtrapnější řeč Český lev: Kdo měl největší výstřih a kdo nejtrapnější řeč Předávání sošek za nejlepší výkony v oblasti české kinematografie se opět neobešlo bez velkých emocí.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jana Hlaváčová
Jana Hlaváčová
zobrazit profil Michal Dlouhý
Michal Dlouhý
zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová
zobrazit profil Jaroslava Pokorná
Jaroslava Pokorná
zobrazit profil Barbora Poláková
Barbora Poláková
zobrazit profil Vladislav Rousek
Vladislav Rousek
zobrazit profil Gabriela Marcinková Mihalčínová
Gabriela Marcinková Mihalčínová
zobrazit profil Ben Stiller
Ben Stiller