Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Syn Gregorové se obul do Koptíka: Drsný verdikt! Syn Gregorové se obul do Koptíka: Drsný verdikt! Ondřej Brzobohatý Gregor (33) promluvil o vztahu jeho mámy s mladým Ondrou Koptíkem (32). Přiznal,… číst článek
Celebrity na síti: Taťána si s Ondřejem pochutnala na vývaru a Marta Jandová jako Meat Loaf Celebrity na síti: Taťána si s Ondřejem pochutnala na vývaru a Marta Jandová jako Meat Loaf Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Dusivé pozadí vztahu Gregorové (64) a Koptíka (32): Řev a hádky! Dusivé pozadí vztahu Gregorové (64) a Koptíka (32): Řev a hádky! Vdova po Radku Brzobohatém (†79) otevřeně promluvila o vztahu se svým o 32 let mladším přítelem.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petra Jungmanová
Petra Jungmanová
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
zobrazit profil Ed O´Neill
Ed O´Neill
zobrazit profil Eva Burešová
Eva Burešová
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Zuzana Kajnarová
Zuzana Kajnarová
zobrazit profil Kabir Bedi
Kabir Bedi