Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Táňa a Ondřej: Velké změny v manželství Táňa a Ondřej: Velké změny v manželství V manželství Ondřeje Gregora Brzobohatého (35) a Taťány Gregor Brzobohaté (30) došlo k obrovské změně.… číst článek
Peklo Gregorové nekončí: Promarněná příležitost se už nemusí opakovat! Peklo Gregorové nekončí: Promarněná příležitost se už nemusí opakovat! Ondřej Gregor Brzobohatý (35) konečně představil svůj dlouho očekávaný muzikál Legenda jménem Holmes.… číst článek
 Ivana Chýlková: Vyfoukla Kretschmerové premiéru? Ivana Chýlková: Vyfoukla Kretschmerové premiéru? Herečku Ivanu Chýlkovou (55) a Jaroslavu Kretschmerovou (63) pojí nejen divadelní talent, ale také… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Oliva
Petr Oliva
zobrazit profil Andrej Hryc
Andrej Hryc
zobrazit profil Carey Lowell
Carey Lowell
zobrazit profil Vladimír Menšík
Vladimír Menšík
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger
zobrazit profil Benedict Cumberbatch
Benedict Cumberbatch
zobrazit profil Jozef Kroner
Jozef Kroner
zobrazit profil Soňa Norisová
Soňa Norisová