Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Gregorová přiznala, že vzala zajíčka na milost: Je to láska! Odpouštět je lidské Gregorová přiznala, že vzala zajíčka na milost: Je to láska! Odpouštět je lidské I když se to zdálo, po tom všem, co se po jejich rozchodu odehrálo, nemožné, Hana Gregorová (65)… číst článek
Hana Gregorová (65) terčem posměchu vlastní dcery! Kvůli SEXU Hana Gregorová (65) terčem posměchu vlastní dcery! Kvůli SEXU Hana Gregorová je matkou dvou dospělých dětí. Ráda vzpomíná na společně strávený čas. Ve slovenském… číst článek
Nečekané! Gregorovou zradila vlastní krev Nečekané! Gregorovou zradila vlastní krev Není žádný tajemstvím, že vztah mezi novou principálkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil René Přibil
René Přibil
zobrazit profil Tomáš Pavelka
Tomáš Pavelka
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Robert Finta
Robert Finta