Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Tajemství letošních svateb: Která nevěsta ukázala zadeček? Tajemství letošních svateb: Která nevěsta ukázala zadeček? Také letos se hnala před oltář řada známých osobností! Nejsledovanější svatbou byla na konci června… číst článek
Český slavík 2016 očima Františky: Další bitka noblesy s buranstvím? Český slavík 2016 očima Františky: Další bitka noblesy s buranstvím? V nádherné pohádce Slavík a růže od slavného spisovatele a dramatika Oscara Wildea se nenápadný ptáček… číst článek
Zvrat v rodině Brzobohatých: Ondřej s milencem udělali dohodu ohledně svatby s Gregorovou! Zvrat v rodině Brzobohatých: Ondřej s milencem udělali dohodu ohledně svatby s Gregorovou! K překvapivé situaci došlo v rodině Hany Gregorové (64). Není žádným tajemstvím, že její děti Ondřej… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Norbert Lichý
Norbert Lichý
zobrazit profil Klára Issová
Klára Issová
zobrazit profil Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Lenka Termerová
Lenka Termerová
zobrazit profil Jan Vlasák
Jan Vlasák
zobrazit profil Megan Fox
Megan Fox
zobrazit profil Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger