Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Pikantní GEN s Táňou Kuchařovou: Podívejte se, co natočil její manžel Gregor Brzobohatý! Pikantní GEN s Táňou Kuchařovou: Podívejte se, co natočil její manžel Gregor Brzobohatý! Galerie elity národa se pevně zabydlela v nedělním hlavním vysílacím čase na ČT1. Režisérská esa… číst článek
Důvěrník Gregorové promluvil: Šokující fakta o rozchodu s Koptíkem, všechno je jinak! Důvěrník Gregorové promluvil: Šokující fakta o rozchodu s Koptíkem, všechno je jinak! Na deník Blesk se obrátil svědek, který rozchod Hany Gregorové (65) popsal ve zcela jiném světle,… číst článek
Herečka Hana Gregorová (65): Vyhodili ji z vlastního divadla! Herečka Hana Gregorová (65): Vyhodili ji z vlastního divadla! I když divadlo nese jméno jejího muže Radka Brzobohatého (†79), vdova Hana Gregorová (65) už si v… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Peter Krause
Peter Krause
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír
zobrazit profil Oleg Pavlovič Tabakov
Oleg Pavlovič Tabakov
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Karolína Šafránková
Karolína Šafránková
zobrazit profil Lilian Sarah Fischerová
Lilian Sarah Fischerová
zobrazit profil Martina Preissová
Martina Preissová