Miroslav Etzler

Datum narození: 22.12.1964
Místo narození: Ostrava
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Miroslav Etzler je známý a oblíbený český herec. Nejvíce ho můžeme vídat v seriálech a filmových rolích. Jeho soukromí je velmi pestré a netají se láskou k ženám.

Miroslav Etzler je český herec. V mládí vyrůstal v Ostravě, kde studoval a hrál v amatérském divadelním souboru Depeše.  Hrál i menší role v operetě státního divadla Ostrava. Po ukončení střední školy pokračoval na Janáčkovu konzervatoř v Brně, proto získal i role ve Státním divadle v Brně. Hrál zde například ve hře Zvěstování Panny Marie známou postavu Jakuba, nebo postavu Běsi ve hře Stavrogin.

V letech 1992 - 2000 jsme ho mohli vidět v pražském Národním divadle. Kde hrál například ve hrách Sluha dvou pánů, Mnoho povyku pro nicVišňový sad, Rok na vsi, nebo Kristinčin návrat.  Miroslav Etzler také hostuje v divadle Ungelt.

Na televizní obrazovce jsme ho mohli vidět ve více než 50 rolích. Nejvíce ho ale proslavila v roce 2004 role v oblíbeném seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí, kde si Miroslav Etzler zahrál jednu z hlavních postav ředitele pojišťovny Tomáše Krause. Od roku 2010 také hraje v seriálu Cesty domů.

Hrál i v mnoha českých filmech jako například Díky za každé nové ráno, Čas sluhů, Mazaný Filip. V posledních letech jsme ho mohli vidět hlavně ve filmech Jak se krotí krokodýli, Hranaři, Jak ulovit miliardáře, nebo Naděje.

Soukromí Miroslava Etzlera je velmi pestré. Se svou první partnerkou má dvě dcery Markétu a Magdalénu. Poté se jeho partnerkou stala herečka Zuzana Bydžovská. S ní má syna Kristiána. Před více než 10 lety ji ale kvůli o rok mladší Vilmě Cibulkové Etzler opustil. Vilma Cibulková měla z předchozího vztahu dceru Šimonu, o kterou se dlouhá léta společně starali. Jejich vztah se zdál idylický až do roku 2011, kdy se na Miroslava Etzlera provalila nevěra. Jeho milenkou se stala o mnoho let mladší Radka Pavlovčinová, ale ani s tou vztah nakonec nevydržel. Miroslav Etzler s Vilmou Cibulkovou se sice snažili manželství zachovat, ale v roce 2012 se definitivně rozešli.

Tak si snad polepší aspoň po stránce pracovní - v roce 2016 byl vybrán do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Články o celebritě

Miroslava Etzlera poplivali v metru! Ty víš, za co to je, řval útočník Miroslava Etzlera poplivali v metru! Ty víš, za co to je, řval útočník Miroslav Etzler (52) je další z lidí, kteří se na vlastní kůži přesvědčili o tom, že si diváci spojují… číst článek
Herec Etzler (52) ÚTOK V METRU: POPLIVALI HO a…! Herec Etzler (52) ÚTOK V METRU: POPLIVALI HO a…! Za herecké umění přišel drsný trest. Miroslav Etzler (52) si zahrál v cyklu Soukromé pasti zvrhlého… číst článek
Hvězda Tváře a Ordinace Miroslav Etzler: Ve společnosti se ukázal s partnerkou Hvězda Tváře a Ordinace Miroslav Etzler: Ve společnosti se ukázal s partnerkou Herec Miroslav Etzler (52), který se momentálně objevuje v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sofía Vergara
Sofía Vergara
zobrazit profil Olga Schoberová
Olga Schoberová
zobrazit profil Josef Laufer
Josef Laufer
zobrazit profil Václav Liška
Václav Liška
zobrazit profil Stanislav Majer
Stanislav Majer
zobrazit profil Petra Vraspírová
Petra Vraspírová
zobrazit profil Ivana Uhlířová
Ivana Uhlířová
zobrazit profil Jozef Kroner
Jozef Kroner