Miroslav Etzler

Datum narození: 22.12.1964
Místo narození: Ostrava
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Miroslav Etzler je známý a oblíbený český herec. Nejvíce ho můžeme vídat v seriálech a filmových rolích. Jeho soukromí je velmi pestré a netají se láskou k ženám.

Miroslav Etzler je český herec. V mládí vyrůstal v Ostravě, kde studoval a hrál v amatérském divadelním souboru Depeše.  Hrál i menší role v operetě státního divadla Ostrava. Po ukončení střední školy pokračoval na Janáčkovu konzervatoř v Brně, proto získal i role ve Státním divadle v Brně. Hrál zde například ve hře Zvěstování Panny Marie známou postavu Jakuba, nebo postavu Běsi ve hře Stavrogin.

V letech 1992 - 2000 jsme ho mohli vidět v pražském Národním divadle. Kde hrál například ve hrách Sluha dvou pánů, Mnoho povyku pro nicVišňový sad, Rok na vsi, nebo Kristinčin návrat.  Miroslav Etzler také hostuje v divadle Ungelt.

Na televizní obrazovce jsme ho mohli vidět ve více než 50 rolích. Nejvíce ho ale proslavila v roce 2004 role v oblíbeném seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí, kde si Miroslav Etzler zahrál jednu z hlavních postav ředitele pojišťovny Tomáše Krause. Od roku 2010 také hraje v seriálu Cesty domů.

Hrál i v mnoha českých filmech jako například Díky za každé nové ráno, Čas sluhů, Mazaný Filip. V posledních letech jsme ho mohli vidět hlavně ve filmech Jak se krotí krokodýli, Hranaři, Jak ulovit miliardáře, nebo Naděje.

Soukromí Miroslava Etzlera je velmi pestré. Se svou první partnerkou má dvě dcery Markétu a Magdalénu. Poté se jeho partnerkou stala herečka Zuzana Bydžovská. S ní má syna Kristiána. Před více než 10 lety ji ale kvůli o rok mladší Vilmě Cibulkové Etzler opustil. Vilma Cibulková měla z předchozího vztahu dceru Šimonu, o kterou se dlouhá léta společně starali. Jejich vztah se zdál idylický až do roku 2011, kdy se na Miroslava Etzlera provalila nevěra. Jeho milenkou se stala o mnoho let mladší Radka Pavlovčinová, ale ani s tou vztah nakonec nevydržel. Miroslav Etzler s Vilmou Cibulkovou se sice snažili manželství zachovat, ale v roce 2012 se definitivně rozešli.

Tak si snad polepší aspoň po stránce pracovní - v roce 2016 byl vybrán do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Články o celebritě

Drsná choreografka z Tváře Angeé Svobodová: Promluvila o soutěžících! Drsná choreografka z Tváře Angeé Svobodová: Promluvila o soutěžících! Sledujete zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas? A co říkáte na slavné hvězdy nové řady? Choreografka… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Lucie Vondráčková slaví 37 Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Lucie Vondráčková slaví 37 37. narozeniny dnes slaví zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Přejeme všechno… číst článek
Přiznání hvězdy Tváře a Ordinace Etzlera: Mám jednu špatnou vlastnost! Přiznání hvězdy Tváře a Ordinace Etzlera: Mám jednu špatnou vlastnost! Miroslav Etzler (52) bavil diváky ve druhé řadě zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní ho sledují… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Langmajer
Jiří Langmajer
zobrazit profil Lukáš Hlavica
Lukáš Hlavica
zobrazit profil Rachel Weisz
Rachel Weisz
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Hana Heřmánková
Hana Heřmánková
zobrazit profil Milena Dvorská
Milena Dvorská
zobrazit profil Radvít Novák
Radvít Novák
zobrazit profil Marián Labuda
Marián Labuda