Eva Josefíková

Datum narození: 3.2.1990
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eva Josefíková, která se proslavila jako Čertova nevěsta, půvabná Verunka z filmu Signál či Markétka z Menzelových Donšajnů, slaví úspěchy i na divadelních prknech.

Ve dvaceti letech se objevila Eva Josefíková poprvé před filmovou kamerou, a to ve snímku Tomáše Řehořka Piko. Od té doby filmaři její pohlednou tvář do svých snímků rádi zařazují. Zdeněk Troška jí nabídl roli Štěpánky v pohádce Čertova nevěsta, Jiří Menzl ji obsadil do svých Donšajnů, Tomáš Řehořek si na ni vzpomněl, když točil SignálVojtěchem Dykem a Kryštofem Hádkem.

EVA JOSEFÍKOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O NAHOTĚ

K dalším jejím filmům patří Vejška (kde se objevila po boku svého bývalého partnera Jířího Mádla), Fair play a Probudím se včera. Dánští filmaři Evu Josefíkovou obsadili do historického seriálu 1864, který je největší investicí v dějinách tamní televizní produkce. Natáčel se částečně v Milovicích a krásná Češka v něm ztvárnila roli mladičké Sofie.

Herectví se Eva Josefíková začala věnovat už v devíti letech na základní škole v Uherském Hradišti. Tam také začínala jako členka divadelního souboru Dohráli jsme. Po absolvování DAMU si ji kromě filmařů všimli i pražští divadelníci. Dostala role ve Stavovském divadle, v Národním divadle, v Disku či angažmá ve Švandově divadle. Eva Josífková se věnuje také dabingu; její hlas znají i děti z rozhlasových pohádek.

O EVĚ JOSEFÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnerem Evy Josefíkové byl herec Jiří Mádl. Dali se spolu dohromady při natáčení filmu Probudím se včera v roce 2011. Rozešli se v březnu 2015. V roce 2016 začala atraktivní brunetka chodit též s kolegou z branže Tomášem Červinkem.

 

Články o celebritě

Děsivý požár a výbuch za 300 tisíc! Vše kvůli Hádkovi z Dámy a Krále Děsivý požár a výbuch za 300 tisíc! Vše kvůli Hádkovi z Dámy a Krále Kvůli Matěji Hádkovi (42) shořel dům na troud! Naštěstí jen v posledním díle seriálu Dáma a Král.… číst článek
Matěj Hádek (42): Výbuch a požár za 300 000 Kč! Matěj Hádek (42): Výbuch a požár za 300 000 Kč! Dům v plamenech jen proto, aby měl Matěj Hádek (42) jako vyšetřovatel v seriálu Dáma a Král velké… číst článek
Matěj Hádek: Tajemství diamantů, které ukradl! Matěj Hádek: Tajemství diamantů, které ukradl! Diamanty, které ukradl Matěj Hádek (42) v seriálu Dáma a Král, měly podle scénáře hodnotu 600 milionů… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová
zobrazit profil Adolf Filip
Adolf Filip
zobrazit profil Antonio Banderas
Antonio Banderas
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Viktor Limr
Viktor Limr
zobrazit profil Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty