Berenika Kohoutová

Datum narození: 15. 2. 1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

Nedlouho po rozvodu Berenika Kohoutová potkala přítele Kryštofa, jemuž na Valentýna 2020 porodila dceru Lolu.

 

 

 

Články o celebritě

Trhák, nebo propadák? Líbila se vám pohádka Klíč svatého Petra? Hlasujte ZDE Trhák, nebo propadák? Líbila se vám pohádka Klíč svatého Petra? Hlasujte ZDE Tak jako tradičně, i v letošní Štědrý večer přinesla Česká televize svým divákům novou pohádku. A ja... číst článek
Necudná princezna ze štědrovečerní pohádky Korbelová: Nahota a sexuální scény s koordinátorem! Necudná princezna ze štědrovečerní pohádky Korbelová: Nahota a sexuální scény s koordinátorem! Také letos si pro nás Česká televize připravila štědrovečerní pohádku. Natočil ji opět Karel Janák (... číst článek
Překvapení u komičky Adély Elbel (42): Je těhotná! Páté dítě do rodiny Překvapení u komičky Adély Elbel (42): Je těhotná! Páté dítě do rodiny Oblíbená česká komička a moderátorka Adéla Elbel (42) je těhotná. Na svého třetího potomka se těší s... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ksenia Rappaport
Ksenia Rappaport
zobrazit profil Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková
zobrazit profil Felicity Huffman
Felicity Huffman
zobrazit profil Jiří Pecha
Jiří Pecha
zobrazit profil Mishel Prada
Mishel Prada
zobrazit profil Sára Milfajtová
Sára Milfajtová
zobrazit profil Jiří Bilbo Reidinger
Jiří Bilbo Reidinger