Berenika Kohoutová | Celebwiki.cz

Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Novopečený ženáč Pecha: Už odkládá snubák! Novopečený ženáč Pecha: Už odkládá snubák! Ještě nejsou manželé ani měsíc a Peter Pecha (30) už sundává snubní prstýnek! Co ho k tomu vede? číst článek
Hvězda Ordinace Hájek: Epileptický záchvat na place! Oko zalité krví Hvězda Ordinace Hájek: Epileptický záchvat na place! Oko zalité krví V Ordinaci sice hraje lékaře, ovšem ani to mu v nejhorší chvíli nepomohlo. Přímo na place natáčení… číst článek
Hvězda Ordinace Honza Hájek bojuje s epilepsií: PŘEPISUJÍ DĚJ CELÉ ORDINACE! Hvězda Ordinace Honza Hájek bojuje s epilepsií: PŘEPISUJÍ DĚJ CELÉ ORDINACE! Těžký epileptický záchvat přímo na place! Představitel doktora Sekory ze seriálové Ordinace Honza… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Fiala
Karel Fiala
zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol
zobrazit profil Václav Jílek
Václav Jílek
zobrazit profil Antonie Formanová
Antonie Formanová
zobrazit profil Sandra Bullock
Sandra Bullock
zobrazit profil Lenka Krobotová
Lenka Krobotová
zobrazit profil Tatiana Vilhelmová
Tatiana Vilhelmová
zobrazit profil Daisy Ridley
Daisy Ridley