Berenika Kohoutová | Celebwiki.cz

Berenika Kohoutová

Datum narození: 15. 2. 1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

Nedlouho po rozvodu Berenika Kohoutová potkala přítele Kryštofa, jemuž na Valentýna 2020 porodila dceru Lolu.

 

 

 

Články o celebritě

Marie Doležalová odhalila nahou pravdu! Předvedla (ne)dokonalé tělo po dvou porodech Marie Doležalová odhalila nahou pravdu! Předvedla (ne)dokonalé tělo po dvou porodech Málokterá žena je zcela spokojená se svým tělem, navíc pokud má za sebou porod. Dvojnásobná maminka ... číst článek
Netradiční postoj Kohoutové k domácím porodům: Málem ho podstoupila! Nakonec cukla Netradiční postoj Kohoutové k domácím porodům: Málem ho podstoupila! Nakonec cukla Největším tématem posledních týdnů je domácí porod. Kontroverzní rozhodnutí přivést na svět dítě z p... číst článek
S kočárkem ji nepotkáte! Dvojnásobná máma Doležalová »nutí« nošení v šátku S kočárkem ji nepotkáte! Dvojnásobná máma Doležalová »nutí« nošení v šátku O tom, že je herečka Marie Doležalová (33) benevolentní biožínkou, s oblibou hovoří i ona samotná. N... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Michaela Kudláčková
Michaela Kudláčková
zobrazit profil Kryštof Zapletal
Kryštof Zapletal
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Iva Hüttnerová
Iva Hüttnerová