Berenika Kohoutová | Celebwiki.cz

Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

Nedlouho po rozvodu Berenika Kohoutová potkala přítele Kryštofa, jemuž na Valentýna 2020 porodila dceru Lolu.

 

 

 

Články o celebritě

Film o dramatu Štěpničkové: Co bylo v Pasti jinak?! Film o dramatu Štěpničkové: Co bylo v Pasti jinak?! Ještě že se nedožila premiéry televizního filmu Past o pohnutém osudu herečky Jiřiny Štěpničkové… číst článek
Berenika Kohoutová ukázala dítě! První slova o porodu Berenika Kohoutová ukázala dítě! První slova o porodu O víkendu se herečka Berenika Kohoutová (29) pochlubila první fotkou miminka a prozradila tak, že… číst článek
Kohoutová má miminko! Holčička dostala neobvyklé jméno Kohoutová má miminko! Holčička dostala neobvyklé jméno Pohrává si s fanoušky nebo je to pravda? Berenika Kohoutová sdílela na sociální síti fotografii,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Kohák
Jakub Kohák
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Josef Alois Náhlovský
Josef Alois Náhlovský
zobrazit profil Libor Hruška
Libor Hruška
zobrazit profil Michal Pavlata
Michal Pavlata
zobrazit profil Johana Matoušková
Johana Matoušková
zobrazit profil Eva Jeníčková
Eva Jeníčková
zobrazit profil Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan