Berenika Kohoutová | Celebwiki.cz

Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Nestydatá Kohoutová z Tváře: Nahá na posteli se dvěma vibrátory! Nestydatá Kohoutová z Tváře: Nahá na posteli se dvěma vibrátory! Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (28) je známá svými provokativními fotografiemi, které s oblibou… číst článek
Nestydatá Kohoutová z Tváře: Nahá na posteli se dvěma vibrátory! Nestydatá Kohoutová z Tváře: Nahá na posteli se dvěma vibrátory! Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (28) je známá svými provokativními fotografiemi, které s oblibou… číst článek
Cina, Kohoutová a spol. po Andělech: Divoký tanec a průsvitný zadek! Cina, Kohoutová a spol. po Andělech: Divoký tanec a průsvitný zadek! Před úterní půlnocí patřilo Forum Karlín zpěvákům a muzikantům, kteří si nenechali ujít udílení hudebních… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vincent Navrátil
Vincent Navrátil
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva
zobrazit profil Martin Sitta
Martin Sitta
zobrazit profil Courtney Cox
Courtney Cox
zobrazit profil Pavel Kikinčuk
Pavel Kikinčuk
zobrazit profil Adam Sandler
Adam Sandler
zobrazit profil Michael Madsen
Michael Madsen
zobrazit profil Marta Dancingerová
Marta Dancingerová