Berenika Kohoutová | Celebwiki.cz

Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Náhoda? Exmanžel Vilhelmové se ženil ve stejný den jako Táňa! Náhoda? Exmanžel Vilhelmové se ženil ve stejný den jako Táňa! Vojtěch Dyk (33) a Tatiana Vilhelmová si na 1. máje v utajení řekli ANO. Před třemi roky to samé… číst článek
Arichteva otevřeně o svém velkém poprvé: Pod širým nebem a s... Arichteva otevřeně o svém velkém poprvé: Pod širým nebem a s... Pro Veroniku Arichtevu (32) jsou prý Letní shakespearovské slavnosti stejná výzva, jako byla její… číst článek
Nestydatá Kohoutová z Tváře: Nahá na posteli se dvěma vibrátory! Nestydatá Kohoutová z Tváře: Nahá na posteli se dvěma vibrátory! Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (28) je známá svými provokativními fotografiemi, které s oblibou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ján Sedal
Ján Sedal
zobrazit profil Růžena Merunková
Růžena Merunková
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Marie-Luise Stockinger herečka
Marie-Luise Stockinger herečka
zobrazit profil Alan Rickman
Alan Rickman
zobrazit profil Meg Ryan
Meg Ryan
zobrazit profil Matěj Havelka
Matěj Havelka
zobrazit profil Adrien Brody
Adrien Brody