Berenika Kohoutová | Celebwiki.cz

Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Těhotná Berenika Kohoutová promluvila o porodu! Už zná i pohlaví miminka? Těhotná Berenika Kohoutová promluvila o porodu! Už zná i pohlaví miminka? Herečka a někdejší hvězda Tváře Berenika Kohoutová (28) se připravuje na novou roli ve skutečném… číst článek
Těhotná Marika Šoposká čeká na výsadek: Neuvěřitelné, kolik přibrala! Těhotná Marika Šoposká čeká na výsadek: Neuvěřitelné, kolik přibrala! Už jen chvíli a bude dvojnásobnou maminkou! Seriálová hvězda Marika Šoposká (29) má porod na spadnutí,… číst článek
Za cikánku převlečená Písařovicová z ČT řádila s Krausem! Co ty dva spojilo? Za cikánku převlečená Písařovicová z ČT řádila s Krausem! Co ty dva spojilo? Před pár dny byl pokřtěn kalendář Pampelišky pro ALSU, který proběhl v rámci benefičního koncertu… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Hrčka
Juraj Hrčka
zobrazit profil Zdeňka Žádníková
Zdeňka Žádníková
zobrazit profil Filip Březina
Filip Březina
zobrazit profil Ladislav Trojan
Ladislav Trojan
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Robert  Englund
Robert Englund
zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková
zobrazit profil Miroslav Hruška
Miroslav Hruška