Sára Korbelová

Datum narození: 17. 2. 2002
Místo narození: Praha
Míry: 83-68-93
Výška: 168 cm
Profese: herečka, tanečnice
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Sára Korbelová se po epizodních rolích zejména před televizní kamerou zařadila mezi plejádu herců, kteří baví milovníky nekonečné Ulice TV Nova.

Herectví má Sára Korbelová v krvi. Již ve třinácti letech začala vystupovat v Divadle na Vinohradech. Později se zde pustila do výchovy mladým talentů.

SÁRA KORBELOVÁ PROMLUVILA O ZVÁCENOSTECH

Korbelová hrála v seriálu #martyisdead 

Objevila se v televizní pohádce Slíbená princezna (2016). Na filmovém plátně se Sára Korbelová mihla mj. v komedii Po čem muži touží (2018).

Sára Korbelová si zahrála v krátkometrážním krimi seriálu #martyisdead (2019), inspirovaném skutečnými případy kyberšikany, který získal hlavní cenu na mezinárodním festivalu Serial Killer. Seriál si odnesl i Českého lva za rok 2020, a to v kategorii Mimořádný počin v oblasti audiovize.

Korbelová jako princezna Violka

Kromě již zmíněného seriálu TV Nova Ulice si Sára Korbelová zahrála v Ohnivým kuřeti, v Krejzových, ve Slunečné, v Chalpovi či v krimi Oktopus. Jednu z klíčových postav ztvárnila v komediálním rodinném seriálu Sex O’Clock.

Princeznu Violku si Sára Korbelová zahrála ve vánoční pohádce reřiséra Karla Janáka Klíč svatého Petra (2023).

O SÁŘE KORBELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi dovednosti a zájmy Sáry Korbelové patří společenské tance, contemporary dance, recitace, kreativní psaní, hra na klavír, jízda na koni, snowboarding, bruslení či lezení na stěně.

Sára Korbelová by chtěla do StarDance

Jedním ze snů Sáry Korbelové je zúčastnit se soutěže StarDance, kterou sledovala odmala.

Herecké a sportovní geny Sára Korbelová podědila po svém dědečkovi, hojně obsazovaném filmovém kaskadérovi, který byl také zápasník v polotěžké váze, několikanásobný mistr republiky. Zápasil dokonce na olympijských hrách 1972 v Mnichově.

 

Články o celebritě

Druhá vánoční pohádka ČT hitem večera: Jak se vám líbily Tři zlaté dukáty? ANKETA Druhá vánoční pohádka ČT hitem večera: Jak se vám líbily Tři zlaté dukáty? ANKETA Dvě nové nové pohádky nadělila Česká televize svým divákům pod vánoční stromeček: štědrovečerní Klíč... číst článek
Toto jsou nové krásky z pohádek: Být princeznou není med, říkají v dvojrozhovoru Toto jsou nové krásky z pohádek: Být princeznou není med, říkají v dvojrozhovoru Obě měly štěstí, o jakém spousta mladých hereček jen sní – zahrály si ve vánočních pohádkách. Sára K... číst článek
Trhák, nebo propadák? Líbila se vám pohádka Klíč svatého Petra? Hlasujte ZDE Trhák, nebo propadák? Líbila se vám pohádka Klíč svatého Petra? Hlasujte ZDE Tak jako tradičně, i v letošní Štědrý večer přinesla Česká televize svým divákům novou pohádku. A ja... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Markéta Frösslová
Markéta Frösslová
zobrazit profil Djimon Hounsou
Djimon Hounsou
zobrazit profil Sarah Jessica  Parker
Sarah Jessica Parker
zobrazit profil Stephen Fry
Stephen Fry
zobrazit profil Naomi Ackie
Naomi Ackie
zobrazit profil Petr Pelzer
Petr Pelzer
zobrazit profil Oldřich Vízner
Oldřich Vízner
zobrazit profil Ha Thanh Nguyen Špetlíková
Ha Thanh Nguyen Špetlíková