Sára Korbelová

Datum narození: 17. 2. 2002
Místo narození: Praha
Míry: 83-68-93
Výška: 168 cm
Profese: herečka, tanečnice
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Sára Korbelová se po epizodních rolích zejména před televizní kamerou zařadila mezi plejádu herců, kteří baví milovníky nekonečné Ulice TV Nova.

Herectví má Sára Korbelová v krvi. Již ve třinácti letech začala vystupovat v Divadle na Vinohradech. Později se zde pustila do výchovy mladým talentů.

SÁRA KORBELOVÁ PROMLUVILA O ZVÁCENOSTECH

Objevila se v televizní pohádce Slíbená princezna (2016). Na filmovém plátně se Sára Korbelová mihla mj. v komedii Po čem muži touží (2018).

Sára Korbelová si zahrála v krátkometrážním krimi seriálu #martyisdead (2019), inspirovaném skutečnými případy kyberšikany, který získal hlavní cenu na mezinárodním festivalu Serial Killer. Seriál si odnesl i Českého lva za rok 2020, a to v kategorii Mimořádný počin v oblasti audiovize.

Sára Korbelová by chtěla do StarDance

Kromě již zmíněného seriálu TV Nova Ulice si Sára Korbelová zahrála v Ohnivým kuřeti, v Krejzových, ve Slunečné, v Chalpovi či v krimi Oktopus. Jednu z klíčových postav ztvárnila v komediálním rodinném seriálu Sex O’Clock.

O SÁŘE KORBELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi dovednosti a zájmy Sáry Korbelové patří společenské tance, contemporary dance, recitace, kreativní psaní, hra na klavír, jízda na koni, snowboarding, bruslení či lezení na stěně.

Jedním ze snů Sáry Korbelové je zúčastnit se soutěže StarDance, kterou sledovala odmala.

Herecké a sportovní geny Sára Korbelová podědila po svém dědečkovi, hojně obsazovaném filmovém kaskadérovi, který byl také zápasník v polotěžké váze, několikanásobný mistr republiky. Zápasil dokonce na olympijských hrách 1972 v Mnichově.

 

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Dalecký
Tomáš Dalecký
zobrazit profil Alex Borstein
Alex Borstein
zobrazit profil Milla Jovovich
Milla Jovovich
zobrazit profil Bára Fišerová
Bára Fišerová
zobrazit profil Willa Fitzgerald
Willa Fitzgerald
zobrazit profil Maxime Bouttier
Maxime Bouttier
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Martin Kraus
Martin Kraus