Margita Balaštíková

Margita Balaštíková

Datum narození: 16. 9. 1967
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: politička hnutí ANO 2011, šéfka hřabčince
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Politička hnutí ANO 2011 Margit Balaštíková se v roce jako bezpartijní dostala do Sněmovny. Ve volbách již jako členka Baišovců post obhájila.

Vystudovala ekonomickou školu v Uherském Hradišti. Následně Margita Balaštíková pracovala mj. v Agrokombinátu Slušovice, jako ředitelka ve slovenské finanční společnosti či jako vedoucí leasingu nákladní a osobní dopravy u ČSOBL.

O MARGITĚ BALAŠTÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2007 Margita Balaštíková působila na postu ředitelky Hřebčína Napajedla, a.s. Rovněž byla zvolena viceprezidentkou Českého svazu chovatelů plnokrevníků a majitelů dostihových koní.

V parlamentních 2013 Margita Balaštíková kandidovala z pozice nestraníka ve Zlínském kraji na druhém místě kandidátky hnutí Andreje Babiše. A byla zvolena. Následně do hnutí ANO 2011 vstoupila.

V letech 2016 až 2020 byla Margita Balaštíková zastupitelkou Zlínského kraje. Ve volbách 2017 obhájila post ve Sněmovně.

Politička hnutí ANO Margita Balaštíková je vdaná; s rodinou žije v obci Tupesy u Uherského Hradiště.

 

Články o celebritě

Čeká nás průvan v regálech a zdražování? Ostré hádky o kvóty na české potraviny Čeká nás průvan v regálech a zdražování? Ostré hádky o kvóty na české potraviny Tenhle návrh vzbudil pořádnou vlnu nevole. Pevný podíl českých potravin v regálech odsoudili mnozí -... číst článek
„Frankensteinovy“ slípky z Česka nezmizí. Výbory zákaz klecí „zamázly“, ochránci šokovali videem „Frankensteinovy“ slípky z Česka nezmizí. Výbory zákaz klecí „zamázly“, ochránci šokovali videem Sněmovní výbory neposvětily pozměňovací návrh novely zákona na ochranu zvířat, který by v ČR zakázal... číst článek
Divočáky zasažené africkým morem chtějí na Zlínsku oplotit. A usnadnit odchyt Divočáky zasažené africkým morem chtějí na Zlínsku oplotit. A usnadnit odchyt Divoká prasata zasažená africkým morem dál straší Zlínský kraj. Ten chce částečně oplotit území, kde... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Michal Moroz
Michal Moroz
zobrazit profil Vladimír Špidla
Vladimír Špidla
zobrazit profil Barbora Snopková
Barbora Snopková
zobrazit profil Ivan Bartoš
Ivan Bartoš
zobrazit profil Tomio Okamura
Tomio Okamura
zobrazit profil Jiří Domlátil
Jiří Domlátil
zobrazit profil Helena Válková
Helena Válková
zobrazit profil Miloš Tita
Miloš Tita