Jaroslava Němcová

Datum narození: 27. 4. 1971
Profese: politička hnutí ANO 2011, ekonomka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Politička hnutí ANO 2011 Jaroslava Němcová byla po volbách 2017 půl roku ministryní práce a sociálních věcí v první menšinové vládě Andreje Babiše.

Po střední ekonomické škole Jaroslava Němcová absolvovala Kyjevský institut národního hospodářství, Vysokou školu ekonomickou Bratislava a Prague international business school (MBA).

JAROSLAVA NĚMCOVÁ U PREZIDENTA ZEMANA

Vystřídala řadu pracovních pozic. Jaroslava Němcová působila jako burzovní makléřka, finanční ředitelka mj. společnosti Dermacol, náměstkyně v Ústřední vojenské nemocnici Praha, v Nemocnici na Homolce či jako pravá ruka vedoucího Úřadu vlády ČR.

S politikou Jaroslava Němcová začala hned na krajské úrovni. Ve volbách 2016 byla za hnutí ANO 2011, jehož členkou je od roku 2012, zvolena středočeskou zastupitelkou a též radní.

Po úspěchu hnutí v parlamentních volbách 2017 prezident Miloš Zeman  Jaroslavu Němcovou 13. prosince jmenoval ministryní práce a sociálních věcí v prvním menšinovém kabinetu Andreje Babiše. Ve funkci setrvala do června 2018.

Ve volbách 2020 Babišovo hnutí Jaroslavu Němcovou umístilo na 14. příčku své středočeské kandidátky. 

O JAROSLAVĚ NĚMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jaroslava Němcová je vdaná.

VŠE O KRAJSKÝCH VOLBÁCH 2020 NAJDETE ZDE>>

 

 

Články o celebritě

„Vláda tři měsíce spala! Lež!“ Hádka o zásoby roušek i peníze důchodcům v debatě Blesku „Vláda tři měsíce spala! Lež!“ Hádka o zásoby roušek i peníze důchodcům v debatě Blesku Předvolební debaty Blesk Zpráv jdou do finále. Jen několik dní před výběrem nových krajských zastupi... číst článek
Šokující honorář! Tolik vydělala Němcové BABIČKA Šokující honorář! Tolik vydělala Němcové BABIČKA Prožívala nejtěžší období svého života. Mimo smrt syna se Božena Němcová potýkala s nemocemi, chudob... číst článek
Miliardový recept na stárnutí Česka posoudí vláda. Experti: To nejdůležitější chybí Miliardový recept na stárnutí Česka posoudí vláda. Experti: To nejdůležitější chybí O přípravě Česka na stárnutí se záměry do roku 2025 za desítky miliard korun se chystá na svém příšt... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jiří Hájek
Jiří Hájek
zobrazit profil Jan Machač
Jan Machač
zobrazit profil Jan Lipavský
Jan Lipavský
zobrazit profil Mikuláš Peksa
Mikuláš Peksa
zobrazit profil Jiří Hlavatý
Jiří Hlavatý
zobrazit profil Jaroslav Tvrdík
Jaroslav Tvrdík
zobrazit profil Antonín Tesařík
Antonín Tesařík