Přemek Forejt | Celebwiki.cz

Přemek Forejt

Datum narození: 16.4.1987
Profese: šéfkuchař
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Šéfkuchař Přemek Forejt se proslavil svou olomouckou restaurací Entrée, kde naservírují prakticky cokoli, a to netradiční formou – jde o show přímo pro hosty.

V pouhých třiceti letech se Přemek Forejt stal šéfkuchařem vyhlášené olomoucké restaurace Entrée, která již přilákala hosty z celé republiky. Prosadil se tak jako jeden z nejmladších a nejinspirativnějších šéfkuchařů Česka. V roce 2017 byla restaurace Entrée v prestižní anketě Maurerův výběr Grand Restaurant vyhlášena nejlepší v ČR.

PŘEMEK FOREJT - JAKOU NENÁVIDÍ SUROVINU?

V Entrée Přemek Forejt zúročil zkušenosti z brněnského Koishi, kde působil dva roky, a Michelinskou hvězdou oceněné londýnské restaurace L’Autre Pied, v níž vařil bezmála čtyři roky. V olomouckém netradičním podniku se mu podařilo vytvořit hravý a, jak se sám vyjádřil, střelený koncept restaurace.

Přemek Forejt svůj neotřelý nápad založil na netradičních kombinacích a otevřené kuchyni, což je v jeho podání vařit show přímo pro hosty. V Entrée si lze dát snad cokoli: od vdolků po ústřice. Jak šéfkuchař mj. prozradil na TV Prima v pořadu Jana Krause, vymyslel třeba „interaktivní pokrm Urob si sám“.

Svou restauraci si Přemek Forejt otevřel v nevyužitých prostorách někdejšího olomouckého divadla.

O PŘEMKU FOREJTOVI ČTĚTE ZDE>>

Přemek Forejt zaujme již na první pohled svým četným tetováním. „Vždycky jsem chtěl vypadat jak pokérovanej kriminálník,“ řekl ke svému četnými obrazy vyzdobenému tělu.

Na TV Nova se Přemek Forejt stal jedním z porotců kulinářské soutěže MasterChef Česko.

 

Články o celebritě

Holohlavý nadsamec v kuchyni MasterChef Česko: Vícero dětí s vícero ženami! Holohlavý nadsamec v kuchyni MasterChef Česko: Vícero dětí s vícero ženami! Ve čtvrtek večer se v populární kulinářské show MasterChef Česko rozdají poslední zástěry, čímž skončí… číst článek
Tajemství Přemka Forejta z MasterChefa: Doma nosí ženské šaty! Tajemství Přemka Forejta z MasterChefa: Doma nosí ženské šaty! Jako by nestačilo, že v MasterChefovi má největší skříň a kolegové si ho dobírají, že tráví v maskérně… číst článek
Návrat do MasterChefa s novou vizáží: Pepa za šest měsíců shodil půl metráku! Návrat do MasterChefa s novou vizáží: Pepa za šest měsíců shodil půl metráku! Ve středu večer se o titul v MasterChef Česko popere Josef Nemrava. Ten soutěžil i loni a jenom těsně… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Matouš Peschkem
Matouš Peschkem
zobrazit profil Johana Indráková
Johana Indráková
zobrazit profil Jiří Dort
Jiří Dort
zobrazit profil Miroslav  Táborský
Miroslav Táborský
zobrazit profil Vladimir Putin
Vladimir Putin
zobrazit profil Stanislava Jachnická
Stanislava Jachnická
zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Albert Samoura
Albert Samoura