Matěj Misař | Celebwiki.cz

Matěj Misař

Datum narození: 18.7.1992
Místo narození: Ostrava
Profese: moderátor, reportér, moderátorský kouč
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Reportér Matěj Misař se koncem září 2018 stal moderátorem hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Gabriely Laškové.

Již od šesti let Matěj Misař nahrával pořady pro Český Rozhlas Ostrava. Zkušenosti nasbíral na rádiu Kiss Morava, kde působil zejména jako moderátor dopoledního bloku a následně coby moderátor ranní show.

MATĚJ MISAŘ PORAZIL RYCHLÉHO A JANOTKU

Matěj Misař odmoderoval řadu společenských, kulturních a sportovních událostí. Mezi ty nejvýznamnější patří oficiální fanzóna Českého národního hokejového teamu v Ostravě a také zápasy HC Vítkovice a FC Baník Ostrava.

I díky stálému vzdělávání v oblasti komunikace, efektivity a psychických procesů Matěj Misař působil jako jeden z hlavních moderátorů marketingového rádia Max ve Vídni, stejně jako komunikační a moderátorský kouč s působností přesahující ČR.

Stal se také součástí týmu, jehož primárním zaměřením je audiotvorba, voiceovery, reklamy nebo zvukové doprovody, zaměřené na reklamu a mediální obraz. Matěj Misař absolvoval rétorický kurz Alfréda Strejčka a dostal příležitost spolupracovat s předními odborníky na komunikaci a moderování v Česku a v Rakousku.

Koncem září 2018 Matěj Misař, který působil jako domácí reportér, začal moderovat hlavních zprávy TV Prima s kolegyní Gabrielou Laškovou, která před mateřskou dovolenou tvořila pracovní pár s Romanem Šebrlem, bývalým atletem a olympijským vítězem.

O MATĚJI MISAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

V červenci 2019 Matěj Misař oznámil, že se po dvouletém vztahu rozešel s partnerkou. Dlouho ale sám nezůstal. Začátkem roku 2020 přestal tajit, že jeho novou přítelkyní se stala go-go tanečnice Barbora.

 

Články o celebritě

Nepovedený výlet moderátora Misaře: Kvůli chybě v rezervaci změna plánu! Nepovedený výlet moderátora Misaře: Kvůli chybě v rezervaci změna plánu! Moderátor Matěj Misař (27), který na televizních obrazovkách tvoří neodmyslitelnou dvojici s Gabrielou… číst článek
Tohle zprávař z Primy Matěj Misař tajil: Randí s go-go tanečnicí! Tohle zprávař z Primy Matěj Misař tajil: Randí s go-go tanečnicí! Rád je za elegána, v ložnici má ale Matěj Misař (27) úplně jiný apetit. Do nového bytu si nastěhoval… číst článek
Prachařovi napodruhé, Jágr i Adele! Drsné rozchody hvězd v roce 2019 Prachařovi napodruhé, Jágr i Adele! Drsné rozchody hvězd v roce 2019 Něco začíná a něco končí! A nejinak je tomu i v partnerských vztazích. Zatímco pro někoho byl rok… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická