Matěj Misař

Datum narození: 18. 7. 1992
Místo narození: Ostrava
Profese: moderátor, reportér, moderátorský kouč
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Reportér Matěj Misař se koncem září 2018 stal moderátorem hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Gabriely Laškové.

Již od šesti let Matěj Misař nahrával pořady pro Český Rozhlas Ostrava. Zkušenosti nasbíral na rádiu Kiss Morava, kde působil zejména jako moderátor dopoledního bloku a následně coby moderátor ranní show.

MATĚJ MISAŘ PORAZIL RYCHLÉHO A JANOTKU

Matěj Misař odmoderoval řadu společenských, kulturních a sportovních událostí. Mezi ty nejvýznamnější patří oficiální fanzóna Českého národního hokejového teamu v Ostravě a také zápasy HC Vítkovice a FC Baník Ostrava.

I díky stálému vzdělávání v oblasti komunikace, efektivity a psychických procesů Matěj Misař působil jako jeden z hlavních moderátorů marketingového rádia Max ve Vídni, stejně jako komunikační a moderátorský kouč s působností přesahující ČR.

Stal se také součástí týmu, jehož primárním zaměřením je audiotvorba, voiceovery, reklamy nebo zvukové doprovody, zaměřené na reklamu a mediální obraz. Matěj Misař absolvoval rétorický kurz Alfréda Strejčka a dostal příležitost spolupracovat s předními odborníky na komunikaci a moderování v Česku a v Rakousku.

Koncem září 2018 Matěj Misař, který působil jako domácí reportér, začal moderovat hlavních zprávy TV Prima s kolegyní Gabrielou Laškovou, která před mateřskou dovolenou tvořila pracovní pár s Romanem Šebrlem, bývalým atletem a olympijským vítězem.

O MATĚJI MISAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

V červenci 2019 Matěj Misař oznámil, že se po dvouletém vztahu rozešel s partnerkou. Dlouho ale sám nezůstal. Začátkem roku 2020 přestal tajit, že jeho novou přítelkyní se stala go-go tanečnice Barbora.

 

Články o celebritě

Bývalý moderátor Primy Matěj Misař: Bude z něj táta! Bývalý moderátor Primy Matěj Misař: Bude z něj táta! Sympatický Matěj Misař (29), jenž po dlouhou dobu tvořil na televizních obrazovkách moderátorskou dv... číst článek
Štědrý den slavných: Poslední večeře Gotta (†80), dokonalý kat Chlopčík i sexy kostýmy! Štědrý den slavných: Poslední večeře Gotta (†80), dokonalý kat Chlopčík i sexy kostýmy! Štědrý večer je sice za námi, ale pojďme se pokochat vánočními snímky slavných, než se se svátky def... číst článek
Bolestivé zranění Matěje Misaře: Zkaženou dovolenou proleží! Bolestivé zranění Matěje Misaře: Zkaženou dovolenou proleží! Sympatický moderátor Matěj Misař (28) si umí „zpestřit“ dovolenou. Odpočinkový pobyt u moře mu zhati... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Barbora Kroužková
Barbora Kroužková
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach