Matěj Misař | Celebwiki.cz

Matěj Misař

Datum narození: 18. 7. 1992
Místo narození: Ostrava
Profese: moderátor, reportér, moderátorský kouč
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Reportér Matěj Misař se koncem září 2018 stal moderátorem hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Gabriely Laškové.

Již od šesti let Matěj Misař nahrával pořady pro Český Rozhlas Ostrava. Zkušenosti nasbíral na rádiu Kiss Morava, kde působil zejména jako moderátor dopoledního bloku a následně coby moderátor ranní show.

MATĚJ MISAŘ PORAZIL RYCHLÉHO A JANOTKU

Matěj Misař odmoderoval řadu společenských, kulturních a sportovních událostí. Mezi ty nejvýznamnější patří oficiální fanzóna Českého národního hokejového teamu v Ostravě a také zápasy HC Vítkovice a FC Baník Ostrava.

I díky stálému vzdělávání v oblasti komunikace, efektivity a psychických procesů Matěj Misař působil jako jeden z hlavních moderátorů marketingového rádia Max ve Vídni, stejně jako komunikační a moderátorský kouč s působností přesahující ČR.

Stal se také součástí týmu, jehož primárním zaměřením je audiotvorba, voiceovery, reklamy nebo zvukové doprovody, zaměřené na reklamu a mediální obraz. Matěj Misař absolvoval rétorický kurz Alfréda Strejčka a dostal příležitost spolupracovat s předními odborníky na komunikaci a moderování v Česku a v Rakousku.

Koncem září 2018 Matěj Misař, který působil jako domácí reportér, začal moderovat hlavních zprávy TV Prima s kolegyní Gabrielou Laškovou, která před mateřskou dovolenou tvořila pracovní pár s Romanem Šebrlem, bývalým atletem a olympijským vítězem.

O MATĚJI MISAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

V červenci 2019 Matěj Misař oznámil, že se po dvouletém vztahu rozešel s partnerkou. Dlouho ale sám nezůstal. Začátkem roku 2020 přestal tajit, že jeho novou přítelkyní se stala go-go tanečnice Barbora.

 

Články o celebritě

Konec moderátorů zpráv na Primě? Nová posila Bouček tráví ve studiu celé dny! Konec moderátorů zpráv na Primě? Nová posila Bouček tráví ve studiu celé dny! Na televizi Prima nezůstane kámen na kameni. S příchodem nového vysílání Prima CNN News došlo ke změ... číst článek
Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany! Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany! Původně měla být nová zpravodajská stanice CNN Prima News spuštěna už v březnu. Nakonec odstartuje s... číst článek
Čistka moderátorů na Primě: Šebrle opouští Zprávy, Šimůnek práskl dveřmi! Čistka moderátorů na Primě: Šebrle opouští Zprávy, Šimůnek práskl dveřmi! Že se na Primě pod některými klepe židle, protože už zanedlouho spustí nový zpravodajský kanál CNN P... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková