Matěj Misař moderátor | Celebwiki.cz

Matěj Misař

Datum narození: 18.7.1992
Místo narození: Ostrava
Profese: moderátor, reportér, moderátorský kouč
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Reportér Matěj Misař se koncem září 2018 stal moderátorem hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Gabriely Laškové.

Již od šesti let Matěj Misař nahrával pořady pro Český Rozhlas Ostrava. Zkušenosti nasbíral na rádiu Kiss Morava, kde působil zejména jako moderátor dopoledního bloku a následně coby moderátor ranní show.

MATĚJ MISAŘ PORAZIL RYCHLÉHO A JANOTKU

Matěj Misař odmoderoval řadu společenských, kulturních a sportovních událostí. Mezi ty nejvýznamnější patří oficiální fanzóna Českého národního hokejového teamu v Ostravě a také zápasy HC Vítkovice a FC Baník Ostrava.

I díky stálému vzdělávání v oblasti komunikace, efektivity a psychických procesů Matěj Misař působil jako jeden z hlavních moderátorů marketingového rádia Max ve Vídni, stejně jako komunikační a moderátorský kouč s působností přesahující ČR.

Stal se také součástí týmu, jehož primárním zaměřením je audiotvorba, voiceovery, reklamy nebo zvukové doprovody, zaměřené na reklamu a mediální obraz. Matěj Misař absolvoval rétorický kurz Alfréda Strejčka a dostal příležitost spolupracovat s předními odborníky na komunikaci a moderování v Česku a v Rakousku.

Koncem září 2018 Matěj Misař, který působil jako domácí reportér, začal moderovat hlavních zprávy TV Prima s kolegyní Gabrielou Laškovou, která před mateřskou dovolenou tvořila pracovní pár s Romanem Šebrlem, bývalým atletem a olympijským vítězem.

O MATĚJI MISAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Zemětřesení na Primě po odchodu Obzinové! Lašková pryč, Tománková zpátky?! Zemětřesení na Primě po odchodu Obzinové! Lašková pryč, Tománková zpátky?! Svou výpovědí rozvířila vody zpravodajství. Sotva Jitka Obzinová (55) práskla na Primě dveřmi, začala… číst článek
Martin Hofmann dostal roli na Primě: Z kapsáčů do uniformy! Martin Hofmann dostal roli na Primě: Z kapsáčů do uniformy! Zatímco TV Nova »ukořistila« pro Ordinaci v růžové zahradě Zdeňa Godlu (43) alias Frantu z Mostu!,… číst článek
Moderátorka Primy Gabriela Lašková smutní: Přišla o prsa! Moderátorka Primy Gabriela Lašková smutní: Přišla o prsa! Moderátorka Gabriela Lašková (28) přestala kojit svého desetiměsíčního syna Benedikta a plná prsa,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Petr Vydra
Petr Vydra