Matěj Misař | Celebwiki.cz

Matěj Misař

Datum narození: 18. 7. 1992
Místo narození: Ostrava
Profese: moderátor, reportér, moderátorský kouč
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Reportér Matěj Misař se koncem září 2018 stal moderátorem hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Gabriely Laškové.

Již od šesti let Matěj Misař nahrával pořady pro Český Rozhlas Ostrava. Zkušenosti nasbíral na rádiu Kiss Morava, kde působil zejména jako moderátor dopoledního bloku a následně coby moderátor ranní show.

MATĚJ MISAŘ PORAZIL RYCHLÉHO A JANOTKU

Matěj Misař odmoderoval řadu společenských, kulturních a sportovních událostí. Mezi ty nejvýznamnější patří oficiální fanzóna Českého národního hokejového teamu v Ostravě a také zápasy HC Vítkovice a FC Baník Ostrava.

I díky stálému vzdělávání v oblasti komunikace, efektivity a psychických procesů Matěj Misař působil jako jeden z hlavních moderátorů marketingového rádia Max ve Vídni, stejně jako komunikační a moderátorský kouč s působností přesahující ČR.

Stal se také součástí týmu, jehož primárním zaměřením je audiotvorba, voiceovery, reklamy nebo zvukové doprovody, zaměřené na reklamu a mediální obraz. Matěj Misař absolvoval rétorický kurz Alfréda Strejčka a dostal příležitost spolupracovat s předními odborníky na komunikaci a moderování v Česku a v Rakousku.

Koncem září 2018 Matěj Misař, který působil jako domácí reportér, začal moderovat hlavních zprávy TV Prima s kolegyní Gabrielou Laškovou, která před mateřskou dovolenou tvořila pracovní pár s Romanem Šebrlem, bývalým atletem a olympijským vítězem.

O MATĚJI MISAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

V červenci 2019 Matěj Misař oznámil, že se po dvouletém vztahu rozešel s partnerkou. Dlouho ale sám nezůstal. Začátkem roku 2020 přestal tajit, že jeho novou přítelkyní se stala go-go tanečnice Barbora.

 

Články o celebritě

Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany! Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany! Původně měla být nová zpravodajská stanice CNN Prima News spuštěna už v březnu. Nakonec odstartuje s... číst článek
Čistka moderátorů na Primě: Šebrle opouští Zprávy, Šimůnek práskl dveřmi! Čistka moderátorů na Primě: Šebrle opouští Zprávy, Šimůnek práskl dveřmi! Že se na Primě pod některými klepe židle, protože už zanedlouho spustí nový zpravodajský kanál CNN P... číst článek
Miroslav Šimůnek další obětí čistky na Primě! Kdo ho vystřídá? Miroslav Šimůnek další obětí čistky na Primě! Kdo ho vystřídá? Půjde z kola ven! Miroslav Šimůnek (42) potvrdil, že jako moderátor primáckého Top Staru definitivně... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Sophia Turdeau
Sophia Turdeau
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel