Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Kounická Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmediální komunikaci v Trnavě. Nějakou dobu Vlastina Svátková pracovala jako redaktorka v magazínu Elle.

VLASTINA SVÁTKOVÁ SI PROŠLA PEKLEM

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou či s Evou Decastelo. Vedlejších roli dostala od scenáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Jednu z klíčových postav Vlastina Svátková ztvárnila ve dvoudílném thrilleru natočeném na motivy osudu zločince Radovana Krejčíře Gangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scenáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

O VLASTINĚ KOUNICKÉ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se tehdy začínající herečka Vlastina vdala za filmového režiséra, scenáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu syny Adama a Kryštofa. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013.

Slovenská herečka Vlastina Svátková poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmového producenta Jiřího Kounického, za něhož se téhož roku provdala a záhy mu porodila syna Matyáše. V září 2020 Vlastina Svátková oznámila, že jejich vztah se chýlí k rozvodu.

 

 

 

 

Články o celebritě

TO SE POVEDLO! Z kouzelné Pagáčové přechází zrak TO SE POVEDLO! Z kouzelné Pagáčové přechází zrak Na pohádce Malá mořská víla vyrůstala a nyní se jí mohla herečka Patricie Pagáčová (33) stát. Alespo... číst článek
Herečka Vlastina Svátková: S o 7 let mladším přítelem ji to sekne! Herečka Vlastina Svátková: S o 7 let mladším přítelem ji to sekne! Na společenské akce chodí Vlastina Svátková většinou sama, ale na finálový galavečer na Pražský hrad... číst článek
Zamilovaná Vlastina Svátková (40): První slova o svatbě s o 7 let mladším hokejistou! Zamilovaná Vlastina Svátková (40): První slova o svatbě s o 7 let mladším hokejistou! Už dva roky je herečka Vlastina Svátková (40) zamilovaná do hokejisty Jana Ryby (33). Po dvou rozvod... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
zobrazit profil Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová
zobrazit profil Anna Paquin
Anna Paquin
zobrazit profil Blanka Bohdanová
Blanka Bohdanová
zobrazit profil Oldřich Vízner
Oldřich Vízner
zobrazit profil Pavel Nový
Pavel Nový
zobrazit profil Václav Čížkovský
Václav Čížkovský
zobrazit profil Lindsay Lohan
Lindsay Lohan