Vlastina Svátková | Celebwiki.cz

Vlastina Svátková

Datum narození: 9.3.1982
Místo narození: Myjava, Československo
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Vlastina Svátková se potkala s agentem 007. Hrála totiž v bondovce Casino Royale (2006), kde Jamese Bonda ztvárnil uhrančivý Daniel Craig.

Poprvé se Vlastina Svátková před televizní kameru postavila při natáčení seriálu režiséra Jiřího Adamce Pojišťovna štěstí (2004), kde hlavní role ztvárnili Miroslav Etzler, Kateřina Brožová a Alena Antalová.

Do úplně jiného světa se Vlastina Svátková dostala v bondovce. Objevila se v Casinu Royale (2006) režiséra Martina Campbella, kde agenta 007 ztvárnil Daniel Craig. V 15dílném komediálním seriálu Černá sanitka se na place potkala s českými hvězdami: Romanem Zachem, Jitkou Schneiderovou, či Evou Decastelo. Jednu z vedlejších rolí dostala od scénáristy a režiséra komedie Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka, který si za představitelku hlavní postavy vybral Elišku Balzerovou.

Ženou, která si zasloužila první místo v seznamu herců, Vlastina Sváčková obsadila ve dvoudílném thrilleru podle osudu jednoho z údajně největších českých zločinců – Radovana KrejčířeGangster Ka a Gangster Ka 2 Afričan, kde se potkala mj. s Hynkem Čermákem či Predragem Bjelacem. Hlavní roli Vlastina Svátková dostala ve filmu Touha motýla. Režisérem a scénáristou snímku byl její bývalý manžel Dan Svátek.

Vlastina Svátková se narodila v Myjavě, vystudovala pedagogiku v Bratislavě a masmedialní komunikaci v Trnavě, pracovala jako redaktorka v magazínu Elle. V roce 2005 se tehdy začínající herečka vdala za filmového režiséra, scénáristu, producenta a herce Dana Svátka. Mají spolu dva syna. Rozvodem svůj svazek ukončili v roce 2013. Slovenská herečka poté chodila s producentem Adamem Dvořákem a v srpnu 2016 se objevila po boku filmaře Jiřího Kounického.

VŠE O VLASTINĚ SVÁTKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

 

 

Články o celebritě

Slovenská diva Svátková: Krutá pravda na Instagramu! Popsala, jak při sportu trpí Slovenská diva Svátková: Krutá pravda na Instagramu! Popsala, jak při sportu trpí Slovenská herecká diva Vlastina Svátková nemá ráda radikální úpravu fotek a honbu za ideály. Kožní… číst článek
Zasnoubená Hrubešová (46) si na premiéře zakrývala bříško! Že by? Zasnoubená Hrubešová (46) si na premiéře zakrývala bříško! Že by? Den po světové premiéře v Brně se film režiséra Julia Ševčíka Skleněný pokoj promítal v Praze. Sice… číst článek
Svátková nekompromisně: Byla jsem kráva a jako ke krávě se ke mně chovali Svátková nekompromisně: Byla jsem kráva a jako ke krávě se ke mně chovali Slovenská herečka žijící v Česku Vlastina Svátková (36) ušla už dlouhou cestu, aby našla sama sebe… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Milan Peroutka
Milan Peroutka
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Libuše Havelková
Libuše Havelková
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson
zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Jana Drbohlavová
Jana Drbohlavová
zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší