Milan Škoda

Datum narození: 16.1.1986
Místo narození: Praha
Váha: 85 kg
Výška: 190 cm
Profese: fotbalista

Související celebrity

Životopis

Milan Škoda je český profesionální fotbalový útočník momentálně působící v prvoligovém týmu SK Slavia Praha. Ve své kariéře nastupoval i na postu obránce.

Milan Škoda se narodil 16. ledna 1986 v pražských Vinohradech. Jeho otcem je Milan Škoda starší, který hrával za Bohemians 1905. Jeho bratr, Michal Škoda, v současné době nastupuje za prvoligový celek Zbrojovka Brno. Milan Škoda je známý především tím, že je schopen hrát jak na postu stopera, tak střílet góly v útoku. Nevyniká šikovností a technickou zdatností, ale především bojovností.

Milan Škoda začal svoji fotbalovou kariéru v ČAFCU Praha, odkud v průběhu mládeže přestoupil do Pragisu Satalice. Následně se do ČAFCU Praha vrátil, aby zamířil do Bohemians 1905, kde se v roce 2004 propracoval do seniorského A Týmu.

Milan Škoda působil v letech 2005, 2006 a 2012 na hostování postupně v Mladé Boleslavi, Sokolu Manětín a pražské Slavii. Původně nastupoval na postu stopera, avšak v roce 2007 ho trenér Zbyněk Busta přeškolil na útočníka. V roce 2012 trvale přestoupil do Slavie.

Milan Škoda ve Slavii začínal na postu útočníka, ve zpackané sezoně 2013/14 ho trenér Miroslav Koubek přesunul na pozici stopera. Slavia byla krok od sestupu z ligy. V sezoně 2014/15 převzal mužstvo Miroslav Beránek a vrátil Škodu do útoku, který předvedl i se svými spoluhráči úžasný vstup do sezony, kdy ve třech utkání nasázel čtyří góly. Na pozici stopera ho nahradila ikona klubu Martin Latka, který se vrátil z Düsseldorfu.

 

Články o celebritě

Petržela před Baníkem: Baroš potřeboval kouče, kterého bude ovládat Petržela před Baníkem: Baroš potřeboval kouče, kterého bude ovládat Další otevřená zpověď Vlastimila Petržely je tady! Tentokrát před ostře sledovaným utkáním s Baníkem,… číst článek
(Asi) poslední šance Slavie prohrána. Drhne komunikace a tým je rozbombardovaný (Asi) poslední šance Slavie prohrána. Drhne komunikace a tým je rozbombardovaný Se džbánem se nemá chodit pro vodu moc dlouho, protože jinak se utrhne ucho... A stalo se. Potřetí… číst článek
Fotbalisté bez nároďáku: Limbova erotika ve Špindlu, Kadlecova pohoda v Římě Fotbalisté bez nároďáku: Limbova erotika ve Špindlu, Kadlecova pohoda v Římě Co je lepší? Dvanáct hodin v letadle směr Čína a lekce od Suáreze s Cavanim, nebo volný víkend? Každý… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Barbora Havlíčková
Barbora Havlíčková
zobrazit profil Jakub Malina
Jakub Malina
zobrazit profil David Jablonský
David Jablonský
zobrazit profil Ivan Hašek
Ivan Hašek
zobrazit profil Lukáš Krajíček
Lukáš Krajíček
zobrazit profil Kristína Gavnholt
Kristína Gavnholt
zobrazit profil Jaroslav Kudrna
Jaroslav Kudrna
zobrazit profil David Jessen
David Jessen