Justin Timberlake

Datum narození: 31.1.1981
Místo narození: Mephis, Tennessee, USA
Výška: 185 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Justin Timberlake není jen zpěvákem, ale i tanečníkem, hercem a producentem. Jeho náručí prošly Britney Spears nebo Cameron Diaz, ale nakonec zůstal u hnědovlásky Jessici Biel.

Justin Timberlake se na pěveckou kariéru vrhnul už v jedenácti letech a to prostřednictvím televizní soutěže Star Search. Ještě před tím už ale vyhrál taneční soutěž. Účinkoval také v pořadu The Mickey Mouse Club kde se setkal s osobnostmi jako je Britney Spears, Christina Aguilera nebo Joshua Scott.

JUSTIN TIMBERLAKE - ROZHOVOR NEJEN O ŠÍLENSTVÍ

V roce 1995 se připojil ke skupině ´N Sync. Nejdříve koncertovali především v Evropě, ale koncem devadesátých let se jim s albem Strings Attached and Celebrity podařilo prorazit do amerických hitparád a deska se stala nejprodávanější v historii. Jejich popularita přesáhla v té době vrcholné BackStreet Boys. Justin Timberlake byl sice nejmladším členem, ale přesto se stal hlavním frontonem skupiny. Bylo to právě v době, kdy chodil s Britney Spears. Slavný románek skončil v roce 2002, kdy zanikla i kapela ´N Sync. Justin Timberlake se dal na sólovou kariéru.

Ještě v roce 2002 vydal Justin Timberlake svoje debutové album Justified. Desku ocenili kritici a dobře se prodávala. Po několika úspěšných letech navíc Justin založil i vlastní nahrávací společnost Tennman Records a zároveň spolupracuje hudebně s nespočtem slavných osobností. Madonna, Timbaland, Nelly Furtado nebo Jamie Fox, ti všichni byli součástí pracovního nasazení Justina Timberlakea. Své nasazení ale nevkládá jen do umělecké činnosti, velké úsilí věnuje i práci pro charitu, kterou je velmi proslulý, ať už jde o oblast golfových dobročinných turnajů nebo nadaci Justin Timberlake Foundation.

O JUSTINU TIMBERLAKEOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2000 Justin Timberlake fušuje také do herectví. Známý je z filmů The social network, Zkažená úča, Kamarád taky rád nebo Vyměřený čas. Ve Zkažené úče si zahrál se svou expřítelkyní Cameron Diaz, se kterou strávil celé čtyři roky a rozešli se až v roce 2006. V roce 2007 se pak dal dohromady s Jessicou Biel. Po pěti letech plných rozchodů a návratů si v říjnu 2012 řekli společné ANO. V dubnu 2015 se jim narodil syn.

 

Články o celebritě

Český reprezentant pro Eurovizi Mikolas Josef: První Čech se smlouvou snů! Český reprezentant pro Eurovizi Mikolas Josef: První Čech se smlouvou snů! Po osmi letech, co se věnuje hudbě, se zpěvák Mikolas Josef (22) dočkal a má velkou naději, že prorazí… číst článek
Páry, kterým to vydrželo! Hollywoodské hvězdy, které jsou stále spolu Páry, kterým to vydrželo! Hollywoodské hvězdy, které jsou stále spolu Láska je tak křehká a komplikovaná! Na začátku je vše zalité sluncem, vznášíme se na obláčku, nepotřebujeme… číst článek
Dokonalý hollywoodský pár Biel a Timberlake: Po 6 letech manželství romantické vyznání lásky Dokonalý hollywoodský pár Biel a Timberlake: Po 6 letech manželství romantické vyznání lásky Svoje ano si řekli v roce 2012 a předtím spolu ještě roky chodili. Hollywoodská hvězda Jessica Biel… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Dominika Stará
Dominika Stará
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Pavel Vítek
Pavel Vítek
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber