Monika Kramná

Datum úmrtí: 29.7.2013
Profese: příležitostná modelka

Související celebrity

Životopis

Atraktivní blondýnka, šestatřicetiletá Monika Kramná, a její osmiletá dcera Klára zemřely násilnou smrtí v červenci 2013 na dovolené v Egyptě. Z brutální dvojnásobné vraždy byl obžalován Petr Kramný, tedy dívčin otec a Moničin manžel.

Petr Kramný média přesvědčoval, že svou ženu i dceru miloval, a nikdy jim neublížil. Neuvěřila mu to egyptská policie, která několik měsíců hledala relevantní důkazy, proto držela Kramného v Hurgadě. Když jej Afričané pustili domů, nechal ženě a dceři vystavět náhrobek s andělem a srdcem.

MONIKA KRAMNÁ – ZABILA JI ŽÁRLIVOST? 
VŠE O KAUZE PETR KRAMNÝ

Klářina maminka Monika Kramná byla podle svých blízkých milující matka i manželka a dobrá kamarádka. Poté, co se z její a Klářiny egyptské smrti stala mediální kauza číslo jedna, začaly na veřejnost prosakovat možné „nedokonalosti“ jejich rodinného života. Objevily se erotické fotky (tajné snímky z doby, kde chtěla být modelkou a odvážně pózovala) i spekulace o tom, že si přivydělávala jako občasná prostitutka či striptérka. Údajně čile komunikovala na Facebooku s desítkami cizích mužů a prý měla milence. Jedna z jejích kamarádek novinářům řekla, že Monika nechtěla rozbít rodinu a že manžel o jejím dvojím životě neměl ani tušení. Jak to bylo doopravdy se však již těžko dozvíme. Kramný totiž ještě před tím, než byl v Česku vzat do vazby, připustil, že věděl o facebookových flirtech své choti a hodlal to zarazit.

Moniku Kramnou si údržbář Petr Kramný vzal v létě 2007. Vypadali jako ideální pár a měli před sebou krásnou společnou budoucnost. Klárce v době sňatku byly už dva roky.