Marek Dědík

Profese: tanečník

Související celebrity

Životopis

Mistr ČR v latinskoamerických tancích Marek Dědík do úspěšné soutěže ČT StarDance v roce 2015 vyvedl herečku Jitku Schneiderovou. Přestože byli nejlepším párem – alespoň podle poroty -, diváci dali přednost jiné dvojici.

Marek Dědík, mistr České republiky i Slovenska v latinskoamerických tancích, tančil v soutěži StarDance již v roce 2010. Jeho partnerkou byla herečka Veronika Žilková, s níž vypadli hned v prvním kole. V sedmé řadě této oblíbené taneční soutěže ČT zkusil štěstí s herečkou Jitkou Schneiderovou. Měli skvěle našlápnuto na vítězství. Porotci se dokonce sázeli o to, co udělají, jestli se tento pár neprobojuje do finále. Jejich výkony hodnotili nejvýše ze všech. Avšak divácká obec si více oblíbila jinou dvojici – herečku a blogerku Marii Doležalovou a tanečníka a choreografa Marka Zelinku. A tak výtečný tanečník, pohledný Marek Dědík, opět nedosáhl na vrchol televizní estrády, moderované hereci Terezou KostkovouMarkem Ebenem. Přesto Marek Dědík získal jedno, a to neocenitelné prvenství. V době soutěže na jiných tanečních prknech zachránil kolegu a kamaráda, který při vystoupení upadl a přestal dýchat. Herečce Jitce Schneiderové se v době taneční kariéry podařilo se zamilovat. V roce 2016 byla jeho taneční partnerkou známá cvičitelka Olga Šípková. Vypadli ve čtvrtém kole.

MAREK DĚDÍK – LÍBAČKA S CHLAPEM

Tanečník Marek Dědík novinářům přiznal, že tanec je jeho drogou: „Je to můj celý život od dvanácti let. A účinky této drogy stále přetrvávají.“ V pořadu StarDance vystupuje rád. „Je velkou propagací našeho umění, toho, co děláme pro veřejnost. To je skvělé a děkujeme za tento pořad!" řekl v médiích.

Přítelkyně Marka Dědíka Tereza i přesto, že byl její partner při o po StarDance 2015 „viděn“, jak s jinými ženami, tak s mužem, ho nezavrhla. „Zatím bydlíme v pronájmu, ale chceme si pořídit byt. Rozhlížíme se a hledáme. Co se týče vkusu, naprosto se shodneme. Stačí, abychom do nějakého bytu vešli, podívali se na sebe, a víme,“ promluvil Dědík krátce po StarDance 2015 o jejich naprosté sehranosti s přítelkyní, krásnou blondýnou Terezou.

Marek Dědík se kromě práce s televizními hvězdami věnuje škole, kde vyučuje laninskoamerické tance pro ženy, pohybové kurzy pro děti a společně s kolegyní pořádá taneční pro dospělé.

STARDANCE A DALŠÍ TANČÍCÍ HVĚZDY

 

Články o celebritě

Smutná Šípková o StarDance: Je to nespravedlivé Smutná Šípková o StarDance: Je to nespravedlivé Čtvrtý díl taneční show StarDance skončil velkým šokem! Ze soutěže vypadla mistryně Evropy ve sportovním… číst článek
Šok ve 4. kole StarDance 2016: Diváci vyloučili Olgu Šípkovou! Šok ve 4. kole StarDance 2016: Diváci vyloučili Olgu Šípkovou! Už jen sedm párů zůstává v taneční soutěži StarDance! Po sobotním čtvrtém kole se s tanečním parketem… číst článek
Dnes ve StarDance vypadne tanečnice, kterou už jednou vyřadili, míní odborníci Dnes ve StarDance vypadne tanečnice, kterou už jednou vyřadili, míní odborníci Dnešní večer opět roztančí populární soutěž StarDance. Třetí díl pozná dalšího vítěze a pro někoho… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček
zobrazit profil Karel Ludwig
Karel Ludwig
zobrazit profil Vítězslav Štefl
Vítězslav Štefl
zobrazit profil Adrijana Trpkovič
Adrijana Trpkovič
zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Monika Asterová
Monika Asterová
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach