Marek Dědík

Profese: tanečník

Související celebrity

Životopis

Mistr ČR v latinskoamerických tancích Marek Dědík do úspěšné soutěže ČT StarDance v roce 2015 vyvedl herečku Jitku Schneiderovou. Přestože byli nejlepším párem – alespoň podle poroty -, diváci dali přednost jiné dvojici.

Marek Dědík, mistr České republiky i Slovenska v latinskoamerických tancích, tančil v soutěži StarDance již v roce 2010. Jeho partnerkou byla herečka Veronika Žilková, s níž vypadli hned v prvním kole. V sedmé řadě této oblíbené taneční soutěže ČT zkusil štěstí s herečkou Jitkou Schneiderovou. Měli skvěle našlápnuto na vítězství. Porotci se dokonce sázeli o to, co udělají, jestli se tento pár neprobojuje do finále. Jejich výkony hodnotili nejvýše ze všech. Avšak divácká obec si více oblíbila jinou dvojici – herečku a blogerku Marii Doležalovou a tanečníka a choreografa Marka Zelinku. A tak výtečný tanečník, pohledný Marek Dědík, opět nedosáhl na vrchol televizní estrády, moderované hereci Terezou KostkovouMarkem Ebenem. Přesto Marek Dědík získal jedno, a to neocenitelné prvenství. V době soutěže na jiných tanečních prknech zachránil kolegu a kamaráda, který při vystoupení upadl a přestal dýchat. Herečce Jitce Schneiderové se v době taneční kariéry podařilo se zamilovat. V roce 2016 byla jeho taneční partnerkou známá cvičitelka Olga Šípková. Vypadli ve čtvrtém kole.

MAREK DĚDÍK – LÍBAČKA S CHLAPEM

Tanečník Marek Dědík novinářům přiznal, že tanec je jeho drogou: „Je to můj celý život od dvanácti let. A účinky této drogy stále přetrvávají.“ V pořadu StarDance vystupuje rád. „Je velkou propagací našeho umění, toho, co děláme pro veřejnost. To je skvělé a děkujeme za tento pořad!" řekl v médiích.

Přítelkyně Marka Dědíka Tereza i přesto, že byl její partner při o po StarDance 2015 „viděn“, jak s jinými ženami, tak s mužem, ho nezavrhla. „Zatím bydlíme v pronájmu, ale chceme si pořídit byt. Rozhlížíme se a hledáme. Co se týče vkusu, naprosto se shodneme. Stačí, abychom do nějakého bytu vešli, podívali se na sebe, a víme,“ promluvil Dědík krátce po StarDance 2015 o jejich naprosté sehranosti s přítelkyní, krásnou blondýnou Terezou.

Marek Dědík se kromě práce s televizními hvězdami věnuje škole, kde vyučuje laninskoamerické tance pro ženy, pohybové kurzy pro děti a společně s kolegyní pořádá taneční pro dospělé.

STARDANCE A DALŠÍ TANČÍCÍ HVĚZDY

 

Články o celebritě

To byste nevěřili, po jakých superschopnostech touží celebrity To byste nevěřili, po jakých superschopnostech touží celebrity Snad každý z nás někdy toužil po tom, zkusit si, jaké by to bylo, kdybychom měli nějakou superschopnost,… číst článek
Odvážná Hanka Kynychová: Pod šaty se jí rýsovaly bradavky! Odvážná Hanka Kynychová: Pod šaty se jí rýsovaly bradavky! Trenérka Hanka Kynychová (49) se toho nebojí. Na slavnostní večer svého Nadačního fondu na Žofíně… číst článek
Tanečník ze StarDance se každým dnem stane otcem! Víme, co se mu narodí Tanečník ze StarDance se každým dnem stane otcem! Víme, co se mu narodí Tanečník Marek Dědík (34) dostane pod stromeček ten nejkrásnější dárek. Jeho partnerka Tereza už… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Olbram Zoubek
Olbram Zoubek
zobrazit profil Irena Greifová
Irena Greifová
zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
zobrazit profil Miroslav Zdeněk
Miroslav Zdeněk
zobrazit profil Jan Bursa
Jan Bursa
zobrazit profil Michal  Necpál
Michal Necpál