Nikola Čechová

Nikola Čechová

Datum narození: 6. 12. 1989
Přezdívka: Shopaholic Nicol
Místo narození: Praha
Výška: 155 cm
Profese: youtuberka, moderátorka, blogerka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Shopaholic Nicol, která se zařadila mezi nejlépe vydělávající české tváře internetu, vyhrála anketu Blogerka roku 2015 v kategorii video.

Svůj první veřejný kanál na YouTube si Nikola Čechová coby Shopaholic Nicol založila v listopadu 2011. Proslavila se hlavně videem „Nikdy jsem…" se zpěvákem a youtuberem Petrem Lexou alias Hoggym.

SHOPAHOLIC NICOL DOŠLA SLOVA

Čechová moderovala v TV Óčko

Vystudovala střední pedagogIckou školu a poté Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze. V červnu roku 2013 se Shopaholic Nicol během studia vydala na tři měsíce do Londýna, kde bydlela a pracovala.

Videa Shopaholic Nicol mají i miliony zhlédnutí. Do svého úspěšného kanálu si youtuberka, která se zařadila mezi nejlépe vydělávající české tváře internetu, již kromě kamarádů a kamarádek pozvala třeba Jirku Krále.

V kategorii video Shopaholic Nicol zvítězila v anketě Blogerka roku 2015. Představila se také jako moderátorka televize Óčko a blogerka zabývající se módou.

Shopaholic Nicol bojovala v Survivoru

V roce 2015 se Shopaholic Nicol v žebříčku 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích časopisu Forbes umístila na 42. příčce, rok nato poskočila na desátou.

Společně s Milanem Peroutkou Nikola Čechová moderovala v letech 2019 až 2021 pořad Snídaně s Novou.

Koncem května 2021 Nikola Čechová spustila provoz své módní značky s názvem Lacl.

Youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová se rozhodla přijmout nabídku účastnit se drsné reality show Survivor 2022. Vypadla ve 26. díle.

O NIKOLE ČECHOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikola Čechová má starší sestru a mladšího bratra. V srpnu 2021 na sociální síti oznámila rozchod s kameramanem Jakubem Mahdalem. Na Andělech v dubnu 2022 již byli opět spolu. 

 

Články o celebritě

Shopaholic Nicol a Peroutka ze Snídaně s Novou: Útěk ke konkurenci? Shopaholic Nicol a Peroutka ze Snídaně s Novou: Útěk ke konkurenci? Před časem dostala youtuberka Shopaholic Nicol (32) spolu s hercem Milanem Peroutkou (32) příležitos... číst článek
Hvězda Survivora Nikola Čechová je už zase single: Slepovaný vztah s režisérem nevydržel! Hvězda Survivora Nikola Čechová je už zase single: Slepovaný vztah s režisérem nevydržel! Droboučká Nikola Čechová (32), youtuberka a hvězda reality show Survivor, na Instagramu přiznala, že... číst článek
Roman Šebrle po dovádění s různými ženami: Skončil v objetí s »kůžičkovým« kolegou! Roman Šebrle po dovádění s různými ženami: Skončil v objetí s »kůžičkovým« kolegou! Nejenom v desetiboji byl Roman Šebrle (47) olympijský vítěz. Zlaté body a trofeje sbírá i na večírcí... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Vladimír Šmicer
Vladimír Šmicer
zobrazit profil Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová
zobrazit profil Petra Špalková
Petra Špalková
zobrazit profil Antonín Holý
Antonín Holý
zobrazit profil Karel Dobrý
Karel Dobrý