Nikola Čechová | Celebwiki.cz
Nikola Čechová

Nikola Čechová

Datum narození: 6. 12. 1989
Přezdívka: Shopaholic Nicol
Místo narození: Praha
Výška: 155 cm
Profese: youtuberka, moderátorka, blogerka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Youtuberka Shopaholic Nicol, která se zařadila mezi nejlépe vydělávající české tváře internetu, vyhrála anketu Blogerka roku 2015 v kategorii video.

Svůj první veřejný kanál na YouTube si Nikola Čechová coby Shopaholic Nicol založila v listopadu 2011. Proslavila se hlavně videem „Nikdy jsem…" se zpěvákem a youtuberem Petrem Lexou alias Hoggym.

SHOPAHOLIC NICOL DOŠLA SLOVA

Vystudovala střední pedagogIckou školu a poté Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze. V červnu roku 2013 se Shopaholic Nicol během studia vydala na tři měsíce do Londýna, kde bydlela a pracovala.

Videa Shopaholic Nicol mají i miliony zhlédnutí. Do svého úspěšného kanálu si youtuberka, která se zařadila mezi nejlépe vydělávající české tváře internetu, již kromě kamarádů a kamarádek pozvala třeba Jirku Krále.

V kategorii video Shopaholic Nicol zvítězila v anketě Blogerka roku 2015. Představila se také jako moderátorka televize Óčko a blogerka zabývající se módou.

V roce 2015 se Shopaholic Nicol v žebříčku 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích časopisu Forbes umístila na 42. příčce, rok nato poskočila na desátou.

O NIKOLE ČECHOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Nikola Čechová má starší sestru a mladšího bratra.

 

Články o celebritě

Nezmar Milan Peroutka po dvou operacích a 13 dnech ve špitálu: Další hazard se zdravím?! Nezmar Milan Peroutka po dvou operacích a 13 dnech ve špitálu: Další hazard se zdravím?! Po třinácti dnech a dvou operacích, konkrétně po sešití prasklého menisku a po plastice předního kří... číst článek
Moderátor Snídaně s Novou Peroutka ve špitále: Čeká na operaci! Za jeho zranění může... Moderátor Snídaně s Novou Peroutka ve špitále: Čeká na operaci! Za jeho zranění může... Má zkrátka pech a úrazy zřejmě přitahuje. Mladý zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka (30) leží v... číst článek
Krásky vzaly Chorvatsko útokem! U Jadranu se sluní těhotná Langmannová a pekáč buchet předvádí Křížková Krásky vzaly Chorvatsko útokem! U Jadranu se sluní těhotná Langmannová a pekáč buchet předvádí Křížková Jen co se po koronavirové pandemii otevřely hranice do Chorvatska, tak Češi vyrazili v rojnici. Poza... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Bohdan Karásek
Bohdan Karásek
zobrazit profil Jáchym Novotný
Jáchym Novotný
zobrazit profil Robert Cejnar
Robert Cejnar
zobrazit profil Daniel Bezoušek
Daniel Bezoušek
zobrazit profil Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová
zobrazit profil Michal Dalecký
Michal Dalecký
zobrazit profil navždy vypnuto
navždy vypnuto