Chili Ta Thuy | Celebwiki.cz
Chili Ta Thuy

Chili Ta Thuy

Profese: finalistka soutěže MasterChef Česko 2020

Související celebrity

Životopis

Coby soutěžící se Chili Ta Thuy v show TV Nova MasterChef Česko 2020 provařila do TOP 16. Z ní sice vypadla, ale do finálové sestavy se posléze vrátila.

Chili Ta Thuy má vietnamské kořeny, ale pochází z Příbrami. Její dětství bylo poznamenáno šikanou dětí na příbramském sídlišti, kde vyrůstala.

Exotická Chili Ta Thuy kromě vaření, miluje zpěv a americký fotbal, který hraje závodně v týmu Prague Harpies. Její spoluhráči jí přišli fandit a ona se probojovala do finálové TOP 16 show MasterChef Česko 2020. Z ní jí však v díle vysílaném 18. března vyřadila nejhorší domácí raviola.

Podobně jako další soutěžící dostala Chili Ta Thuy druhou šanci a do finálové sestavy se jí podařilo vrátit, a to stejně jako Evě Tomečkové a Pavlu Švecovi. Porotu „rozsekal“ její chips z hlívy ústřičné, který připravila tak, že byl k nerozeznání od křupavé anglické slaniny.

Snem Chili Ta Thuy je otevřít si vlastní bistro, v němž by vařila pokrmy, kterým, jak sama říká, by přidává Chili faktor. Do tradičních asijských jídel totiž přidává prvky zejména evropské kuchyně, čímž z nich vytváří něco neobvyklého.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Milan Kožíšek
Milan Kožíšek
zobrazit profil Robert Sedláček
Robert Sedláček
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Janek Ledecký
Janek Ledecký
zobrazit profil Miroslav Adámek
Miroslav Adámek
zobrazit profil Lady Dee Drahomíra Jůzová
Lady Dee Drahomíra Jůzová
zobrazit profil Jan Bartošek
Jan Bartošek
zobrazit profil Marek Zelinka
Marek Zelinka