Veronika Křížová

Veronika Křížová

Profese: soutěžící 2. řady show ČT Peče celá země

Související celebrity

Životopis

Veronika Křížová z Ústí nad Labem se ve svých devětatřiceti letech dostala do TOP 12 druhé řady soutěže České televize Peče celá země.

„Těší mě hledat recepty, kombinovat chutě a čekat, jak pečení dopadne. U složitějších dezertů mě baví už samotný proces výroby. U jednoduššího pečení mě pak baví konečný výsledek, požitek v puse z rozplývající se kynuté buchty nebo šťavnaté bábovky,“ řekla v rozhovoru pro Českou televizi Veronika Křížová.

O SOUTĚŽI PEČE CELÁ ZEMĚ ČTĚTE ZDE>>

Matka dvou synů Veronika Křížová bydlí v Ústí nad Labem a pracuje na tamním krajském úřadě. Většinu volného času se s manželem snaží věnovat právě jim.

Co je závislostí Veroniky Křížové?

Největším koníčkem Veroniky Křížové se stalo pečení, i když její muž prý v nadsázce říká, že už to přerostlo skoro v závislost. Ráda objevuje nové suroviny, které předtím neznala.

Pokud si chce Veronika Křížová odpočinout od kuchyně, věnuje se zahradě, miluje totiž květiny a bylinky. Jsou pro ni zároveň i inspirací pro zdobení jejích sladkostí jedlými květy. Další nápady hledá v kuchařkách, na Instagramu a na blozích.

Ráda by byla provozovatelkou malé kavárny. Veronika Křížová prozradila, že by ji chtěla mít „někde v přírodě, kam si lidé budou chodit odpočinout od ruchu města, vyčistit si hlavu a relaxovat s dobrou kávou a buchtou v ruce“.

V soutěži Peče celá země měla Veronika Křížová největší respekt z technické výzvy. Nemá totiž ráda, když neví, co ji čeká, a nemůže se na to dopředu připravit. Ze soutěže vydla jako osmá.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Pavel Staněk
Pavel Staněk
zobrazit profil Petr Vrána
Petr Vrána
zobrazit profil Vladimír Boštík
Vladimír Boštík
zobrazit profil Josef Bělica
Josef Bělica
zobrazit profil Lubomír Kordač
Lubomír Kordač
zobrazit profil Jan Pijáček
Jan Pijáček
zobrazit profil Jaroslav  Chmelař
Jaroslav Chmelař
zobrazit profil Filip Pošivač
Filip Pošivač