Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z nejvyhledávanějších českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka, Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry. Od roku 2012 je jejím partnerem moderáto, herec a zpěvákr Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztach prošel mnoha peripetiemi.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Hanychové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková nyní žije s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Mašlíková a Prachařová: Souboj těhulek! Mašlíková a Prachařová: Souboj těhulek! To jsou paradoxy! Přestože je Hanka Mašlíková (34) už v šestém měsíci těhotenství, pořád má menší… číst článek
Velikonoce slavných: Jak je české celebrity prožily? Velikonoce slavných: Jak je české celebrity prožily? Velikonoce jsou tradičním křesťanským svátkem a mnoho lidí dodržuje řadu zvyků a obyčejů. Některé… číst článek
Hvězda Ulice Vincent Navrátil: Mít slavné příbuzné není nejpříjemnější! Hvězda Ulice Vincent Navrátil: Mít slavné příbuzné není nejpříjemnější! Herec Vincent Navrátil (20) se proslavil především díky filmu Kameňák 4 a nekonečnému seriálu Ulice.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson