Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Agáta Prachařová pár dnů po porodu: Tvrdý vzkaz pro fanoušky! Agáta Prachařová pár dnů po porodu: Tvrdý vzkaz pro fanoušky! S narozením malé dcery Mii se modelka a moderátorka Agáta Prachařová (32) rozhodla pro trochu ráznosti.… číst článek
Čí je to dítě? Čerstvý otec Prachař donutil Agátu k testu otcovství! Čí je to dítě? Čerstvý otec Prachař donutil Agátu k testu otcovství! Při pohledu na prvorozenou dceru by měl cítit jen čirou radost. Jenže podle informací Blesku v Jakubu… číst článek
Agáta o svém kouření v těhotenství: Doktorka mi pět cigár denně povolila! Agáta o svém kouření v těhotenství: Doktorka mi pět cigár denně povolila! Svou novorozenou holčičku Agáta Prachařová (32) miluje nadevšecko, přesto ale vážně ohrozila její… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová