Agáta Hanychová-Prachařová | Celebwiki.cz

Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Rozverná Ester Geislerová na premiéře: Točili se kolem ní ženáči Prachař i Janák! Rozverná Ester Geislerová na premiéře: Točili se kolem ní ženáči Prachař i Janák! Jak na plátně, tak i ve skutečnosti?! Na premiéře filmu LOVEní šla Ester Geislerová (35) podobně… číst článek
Agáta Prachařová a její nový pořad: Z natáčení měla husí kůži! Agáta Prachařová a její nový pořad: Z natáčení měla husí kůži! Z mejdanové královny a rebelky máma a rádkyně. Takovou poměnou prošla Agáta Prachařová (33), která… číst článek
Agáta Prachařová si kamery pustila až domů! Tady je Kuba nejšťastnější, odtajnila Agáta Prachařová si kamery pustila až domů! Tady je Kuba nejšťastnější, odtajnila Poté, co modelka Agáta Prachařová (33) skončila v Top Staru, tak se vrhla na natáčení nového pořadu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová