Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z nejvyhledávanějších českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka, Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry. Od roku 2012 je jejím partnerem moderáto, herec a zpěvákr Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztach prošel mnoha peripetiemi.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Hanychové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková nyní žije s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Festival KV: Machrovaly s luxusními doplňky za milion korun! Festival KV: Machrovaly s luxusními doplňky za milion korun! Přivést na festival jen diamantové šperky a exkluzivní róby nestačí! Která z dam se chce blýsknout,… číst článek
Agáta a Jakub: Nevídaná proměna! Agáta a Jakub: Nevídaná proměna! Královna večírků Agáta Prachařová (32) a pařmen Jakub Prachař (32) si vyrazili do Varů. Opravdu místo… číst článek
Těhotná Agáta o Prachařovi: Kuba je poprvé ve Varech bez kocovin! Těhotná Agáta o Prachařovi: Kuba je poprvé ve Varech bez kocovin! Manželé Agáta (32) a Jakub (32) Prachařovi se netají tím, že tohle je jejich první návštěva festivalu,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová