Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Agáta šokuje: Placenta místo stejku, smažila se po mejdanu... Agáta šokuje: Placenta místo stejku, smažila se po mejdanu... Dvojnásobná mamina se rozpovídala o placentě. Podle ní prý patří do bioodpadu a hned přichází s dost… číst článek
Agáta pirátka silnic: Na skútr vytáhla kabelku za... Agáta pirátka silnic: Na skútr vytáhla kabelku za... Na hlavu helmu, na nohy tenisky a s větrem v zádech hurá do ulic! Agáta Prachařová (33) osedlala… číst článek
Šokující přiznání Agáty Prachařové: Z únavy pláču a děti mě se*ou Šokující přiznání Agáty Prachařové: Z únavy pláču a děti mě se*ou Ostře sledovaná maminka syna Kryšpína a malé Mii to nemá lehké. To samozřejmě žádná máma. Jenže jedině… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley