Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Je jednou z nejvyhledávanějších českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka, Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry. Od roku 2012 je jejím partnerem moderátor Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením.

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Hanychové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková nyní žije s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011  Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Rebelka Agáta Prachařová: Utajená nenávist v rodině! Rebelka Agáta Prachařová: Utajená nenávist v rodině! Vztahy v širší rodině Agáty a Jakuba Prachařových nikdy nebyly úplně tradiční. Jejich manželství… číst článek
Uniklo z natáčení: Těhotná Agáta Prachařová prozradila pohlaví miminka! Uniklo z natáčení: Těhotná Agáta Prachařová prozradila pohlaví miminka! To je ale blesková rychlost. Agáta Prachařová (31) oznámila, že je těhotná, hned v prvním měsíci.… číst článek
Těhulka Agáta u lékaře! Komplikace ze stresu? Těhulka Agáta u lékaře! Komplikace ze stresu? Agáta Prachařová (31) je opět těhotná a hned se vyrojily… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová

Nejnovější profily celebrit