Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Policií hledaný expartner Prachařové: Dopita si po pěti letech přišel pro syna Policií hledaný expartner Prachařové: Dopita si po pěti letech přišel pro syna Zčistajasna se objevil bývalý snoubenec Agáty Prachařové (32) a otec jejího syna. Po pěti letech… číst článek
Agátu Prachařovou přistihli při porušování zákona. „Super,“ okomentovala to modelka Agátu Prachařovou přistihli při porušování zákona. „Super,“ okomentovala to modelka Modelka a moderátorka Agáta Prachařová (32) neměla zrovna šťastný den. V okolí pražských Dejvic si… číst článek
Veronika Žilková porušila zákaz: Ukázala fotku svých dětí! Veronika Žilková porušila zákaz: Ukázala fotku svých dětí! Herečka Veronika Žilková (56) si před časem postěžovala, že jí vlastní děti zakázaly, aby jejich… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová