Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z nejvyhledávanějších českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka, Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry. Od roku 2012 je jejím partnerem moderáto, herec a zpěvákr Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztach prošel mnoha peripetiemi.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Hanychové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková nyní žije s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011  Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Drsný vzkaz Žilkové pro Batulkovou! Agátin problém už řeší i Martin Stropnický… Drsný vzkaz Žilkové pro Batulkovou! Agátin problém už řeší i Martin Stropnický… Krize manželství Agáty a Jakuba Prachařových zatím podle všeho ke konci nespěje. Těhotná Agáta se… číst článek
Rozvodová krize Agáty a Jakuba Prachařových: Zasahovat musel ministr Stropnický! Rozvodová krize Agáty a Jakuba Prachařových: Zasahovat musel ministr Stropnický! Rozbouřené emoce v manželství Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (33) zasáhly všechny členy… číst článek
Žilková prozradila termín porodu Agáty: Když dítě odvrhnou, vezmu si ho já! Žilková prozradila termín porodu Agáty: Když dítě odvrhnou, vezmu si ho já! Agáta Prachařová (31), která při svém rizikovém těhotenství prochází vážnou manželskou krizí hrozící… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Leona Grešáková
Leona Grešáková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková