Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z nejvyhledávanějších českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka, Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry. Od roku 2012 je jejím partnerem moderáto, herec a zpěvákr Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztach prošel mnoha peripetiemi.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Hanychové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková nyní žije s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Těhotná Agáta Prachařová prozradila: U porodu bude otec dítěte! Kdo? Těhotná Agáta Prachařová prozradila: U porodu bude otec dítěte! Kdo? Modelka Agáta Prachařová je v šestém měsíci těhotenství. Už se ví, že na svět přivede holčičku. Bude… číst článek
Agáta a Jakub Prachařovi před porodem: Jméno máme vybraný! Agáta a Jakub Prachařovi před porodem: Jméno máme vybraný! Manželská krize je zažehnána a páreček se těší na svého prvního potomka! Modelka Agáta Prachařová… číst článek
Těhotná Agáta Prachařová s manželem Kubou na party! Promluvila o porodu Těhotná Agáta Prachařová s manželem Kubou na party! Promluvila o porodu Manželská krize je zažehnána a páreček se těší na své první dítě. Modelka Agáta Prachařová (32) se… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá