Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Prachařová ve Varech přes zákaz Bartošky! Co jí ředitel řekl "ve dveřích"? Prachařová ve Varech přes zákaz Bartošky! Co jí ředitel řekl "ve dveřích"? Kdykoliv se Agáta Prachařová (32) objevila ve Varech, byl z toho skandál. Došlo to tak daleko, že… číst článek
Otec Agáty Prachařové se oženil: Na svatbu pozval svou bývalku Žilkovou! Otec Agáty Prachařové se oženil: Na svatbu pozval svou bývalku Žilkovou! Slunečný páteční den si vybral otec Agáty Prachařové (33) Jiří Hanych (59) pro svou svatbu. V pořadí… číst článek
Prachařová fotkou rozběsnila biomatky! Tohle udělá dítěti jen p**a, pustily se do ní! Prachařová fotkou rozběsnila biomatky! Tohle udělá dítěti jen p**a, pustily se do ní! Agáta Prachařová (33) nechce ukazovat fotky malé dcerky Mii (9 měsíců), ale zároveň by se jako každá… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová