Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Je jednou z nejvyhledávanějších českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka, Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry. Od roku 2012 je jejím partnerem moderátor Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením.

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Hanychové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková nyní žije s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011  Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Agáta se vyprsila na dovolené: Po úchylácích chce za to 100 tisíc Agáta se vyprsila na dovolené: Po úchylácích chce za to 100 tisíc Modelka a moderátorka Agáta Prachařová (31) se s manželem Jakubem Prachařem (33) a synem Kryšpínem… číst článek
Agáta Prachařová vs. Hanka Mašlíková: Souboj o prsa! Agáta Prachařová vs. Hanka Mašlíková: Souboj o prsa! Když dvě dělají totéž, není to totéž. Agáta Prachařová (31) a Hana Mašlíková (34) měly sice stejný… číst článek
České krásky frnkly za teplem: Kam odletěla Krainová, Rolins a Prachařová? České krásky frnkly za teplem: Kam odletěla Krainová, Rolins a Prachařová? V Česku je zima jak v Rusku, a tak slavní utíkají za teplem. A své kosti si prohřívají pěkně daleko.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp