Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Agátu pustili z porodnice: Pro malou Miu si přijel táta Prachař s Kryšpínem Agátu pustili z porodnice: Pro malou Miu si přijel táta Prachař s Kryšpínem Přesně tři celé dny strávila Agáta Prachařová (32) ve vinohradské porodnici. V sobotu večer pak konečně… číst článek
Narození dcery Prachařové zapila rodina ve velkém: Jen babička Žilková chyběla! Narození dcery Prachařové zapila rodina ve velkém: Jen babička Žilková chyběla! Jen co se Jakubu Prachařovi (34) a jeho manželce Agátě Prachařové (32) narodila dcera Mia, svolal… číst článek
Agáta poslala foto z porodnice: Takhle ji tam vykrmují! Agáta poslala foto z porodnice: Takhle ji tam vykrmují! Už třetí den je Agáta Prachařová (32) v porodnici se svou novorozenou dcerou Miou. A jak je vidět,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Meghan Markle
Meghan Markle
zobrazit profil František Peterka
František Peterka
zobrazit profil Rudolf Hrušínský nejml.
Rudolf Hrušínský nejml.
zobrazit profil Tomáš  Materna
Tomáš Materna
zobrazit profil Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
zobrazit profil Miloš Kopecký
Miloš Kopecký
zobrazit profil Květa Fialová
Květa Fialová
zobrazit profil Luboš Veselý
Luboš Veselý