Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Agáta jako domina u bazénu! Takhle svádí Prachaře? Agáta jako domina u bazénu! Takhle svádí Prachaře? Model k bazénu, nebo do sado-maso salonu? To je otázka, kterou si položí zřejmě každý, kdo vidí provokativní… číst článek
Jandová v Talentu nahradila Bílou! Já jsem totiž nekonfliktní, řekla Jandová v Talentu nahradila Bílou! Já jsem totiž nekonfliktní, řekla Zpěvačka Lucie Bílá (52) pravidelně usedávala do poroty soutěže Česko Slovensko má talent. Ale letos… číst článek
Prachařová fotkou rozběsnila biomatky! Tohle udělá dítěti jen p**a, pustily se do ní! Prachařová fotkou rozběsnila biomatky! Tohle udělá dítěti jen p**a, pustily se do ní! Agáta Prachařová (33) nechce ukazovat fotky malé dcerky Mii (9 měsíců), ale zároveň by se jako každá… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Robert  Englund
Robert Englund
zobrazit profil Petr Oliva
Petr Oliva
zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta
zobrazit profil Martin Myšička
Martin Myšička
zobrazit profil Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová
zobrazit profil Jindřich Žampa
Jindřich Žampa
zobrazit profil Kateřina  Janečková
Kateřina Janečková
zobrazit profil Tomáš Vorel ml.
Tomáš Vorel ml.