Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Jakub Prachař: Charitu dělám, protože se chci zalíbit lidem! Jakub Prachař: Charitu dělám, protože se chci zalíbit lidem! Jakub Prachař (34) patří sice k nejvytíženějším hercům současnosti,… číst článek
Roztomilé mlžení Kristýny Leichtové: Kdo je její novou láskou? Roztomilé mlžení Kristýny Leichtové: Kdo je její novou láskou? Herečka Kristýna Leichtová (32) se ve filmech i seriálech už několikrát odhalila. Komu ale svůdné… číst článek
Agáta Prachařová poprvé o dceři Mie: Je celý Kuba! Ukazovat ji ale nebudu Agáta Prachařová poprvé o dceři Mie: Je celý Kuba! Ukazovat ji ale nebudu Agáta Prachařová (32) se po porodu dcerky rozhodla, že bude všechno kolem ní držet v tajnosti. Nyní… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Igor Chmela
Igor Chmela
zobrazit profil Markéta Frösslová
Markéta Frösslová
zobrazit profil Sharon Stone
Sharon Stone
zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff
zobrazit profil Matthew McConaughey
Matthew McConaughey
zobrazit profil Václav Helšus
Václav Helšus
zobrazit profil Filip Rajmont
Filip Rajmont