Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Válka stárnoucích modelek: Krainová (45) se opřela do Prachařové (32)! Válka stárnoucích modelek: Krainová (45) se opřela do Prachařové (32)! Byla to voda na její mlýn! Když se Agáta Prachařová (32) jen půl roku po druhém porodu objevila na… číst článek
Agáta chystá rozdělit děti: Kvůli Mie zruší Kryšpínův pokoj a vyhodí jeho nábytek Agáta chystá rozdělit děti: Kvůli Mie zruší Kryšpínův pokoj a vyhodí jeho nábytek S manželem Jakubem Prachařem (34) si Agáta Prachařová (32) sice postavili dům, ale dva dětské pokojíčky… číst článek
Manžel Agáty Prachař dobrovolně trpěl! Navždy poznamenané prsty Manžel Agáty Prachař dobrovolně trpěl! Navždy poznamenané prsty Herec Jakub Prachař (34) trpí kvůli rodině. Nechal si totiž svou manželku Agátu (32) a dvě děti,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jitka Ježková
Jitka Ježková
zobrazit profil Ivan Franěk
Ivan Franěk
zobrazit profil Jan Hartl
Jan Hartl
zobrazit profil Tomáš  Materna
Tomáš Materna
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil František Řehák
František Řehák
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Edoardo Costa
Edoardo Costa