Martina Patačová

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Pracovala v restauraci, v kasinu i v automobilce. Pak šéfovala rajskému Hotelu Paradise – frivolní reality show, kterou moderovala na Dominikánské republice. Svět celebrit přibližovala modelka Martina Gavrieli, rozená Patačová, divákům pořadu VIP zprávy. Bývalý manžel, Izraelec Ariel Gavriely, s ní má dceru Jessicu a syna Antonia.

Do šestnácti let sjížděla pahorky Krkonoš. Závodila v obřím i super obřím slalomu. Do povědomí veřejnosti se dostala coby blízká přítelkyně modelky a moderátorky Evy Decastelo. Na televizních obrazovkách se pak předvedla v relaci Sexy šance. VIP zprávy s ní uváděla kolegyně Laďka Něrgešová nebo Ivana Gottová, manželka českého popového krále Karla Gotta. Krom toho vlastní Patačová studio pro ženy.

Po té dostala Patačová alias Gavrieli padáka, objevily se totiž erotické snímky z její minulosti. Na výsluní ji vynesl opět až Hotel Paradise.

S Arielem Gavrielim žila deset let. Poté se zamilovala do hokejisty Radka Dudy. Jejich vztah ale nevydržel. Svatbu s ní teď plánuje kytarista Marcus Tran.

 

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková