Martina Patačová

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Pracovala v restauraci, v kasinu i v automobilce. Pak šéfovala rajskému Hotelu Paradise – frivolní reality show, kterou moderovala na Dominikánské republice. Svět celebrit přibližovala modelka Martina Gavrieli, rozená Patačová, divákům pořadu VIP zprávy. Bývalý manžel, Izraelec Ariel Gavriely, s ní má dceru Jessicu a syna Antonia.

Do šestnácti let sjížděla pahorky Krkonoš. Závodila v obřím i super obřím slalomu. Do povědomí veřejnosti se dostala coby blízká přítelkyně modelky a moderátorky Evy Decastelo. Na televizních obrazovkách se pak předvedla v relaci Sexy šance. VIP zprávy s ní uváděla kolegyně Laďka Něrgešová nebo Ivana Gottová, manželka českého popového krále Karla Gotta. Krom toho vlastní Patačová studio pro ženy.

Po té dostala Patačová alias Gavrieli padáka, objevily se totiž erotické snímky z její minulosti. Na výsluní ji vynesl opět až Hotel Paradise.

S Arielem Gavrielim žila deset let. Poté se zamilovala do hokejisty Radka Dudy. Jejich vztah ale nevydržel. Svatbu s ní teď plánuje kytarista Marcus Tran.

 

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková