Kristýna Leichtová

Datum narození: 14.8.1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018.

 

Články o celebritě

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková porodila! Štěstí po hrůze v seriálu Hvězda Ulice Aneta Krejčíková porodila! Štěstí po hrůze v seriálu Představitelka Gábiny Pumrové v nekonečné Ulici Aneta Krejčíková (27) se dočkala prvního potomka!… číst článek
Leichtová z Ohnivýho kuřete o dramatu před porodem: 12 dní přenášení, stres a strach! Leichtová z Ohnivýho kuřete o dramatu před porodem: 12 dní přenášení, stres a strach! Některé ženy tvrdí, že těhotenství je nejkrásnější období v životě. Ale čeho je moc, toho je příliš.… číst článek
Leichtová poprvé ukázala dceru: S kamarádkou z Comebacku Doležalovou mají »dvojčata«! Leichtová poprvé ukázala dceru: S kamarádkou z Comebacku Doležalovou mají »dvojčata«! Kristýna Leichtová (32) už minulý týden přivedla na svět prvního potomka, což na sociální síti prozradil… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Finger
Martin Finger
zobrazit profil Martin Zounar
Martin Zounar
zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil Sabina Remundová
Sabina Remundová
zobrazit profil René Přibil
René Přibil
zobrazit profil Marie Kružíková Renčová
Marie Kružíková Renčová
zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Jaromír Hanzlík
Jaromír Hanzlík