Kristýna Leichtová

Datum narození: 14.8.1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018.

 

Články o celebritě

Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Jedná se o jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku, a tak není divu, že si ho nenechaly ujít… číst článek
Cop a Nezmaři míří do Lucerny. Pro velký zájem přidávají další koncert! Cop a Nezmaři míří do Lucerny. Pro velký zájem přidávají další koncert! Kristýna Leichtová není jediným umělcem ve své rodině. Naopak své vlohy zdědila po svém tatínkovi.… číst článek
Leichtová s 6týdenní dcerou na křtu: Tahala moudra ze zkušenější Maurerové Leichtová s 6týdenní dcerou na křtu: Tahala moudra ze zkušenější Maurerové Krátce po porodu si herečka Kristýna Leichtová (33) dopřála klidnější období a zůstávala doma s novorozenou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ivy Hoang
Ivy Hoang
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Michal Pavlata
Michal Pavlata
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman
zobrazit profil Zuzana  Mauréry
Zuzana Mauréry
zobrazit profil Miloš Kopecký
Miloš Kopecký