Kristýna Leichtová

Datum narození: 14.8.1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského. S partnerem, režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem, počala svého prvního potomka.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Krejčíková z Ulice s těhotenským bříškem a romantika pro Kazmu! Celebrity na síti: Krejčíková z Ulice s těhotenským bříškem a romantika pro Kazmu! Jakým otcem je partner Diany Kobzanové? Kdo je zase o rok starší a co uvidíte v novém díle 3v1, který… číst článek
Sklenaříková a další krásky se pochlubily těhotenskými bříšky! Která má největší? Sklenaříková a další krásky se pochlubily těhotenskými bříšky! Která má největší? Založení rodiny dlouho odkládala a po několika nevydařených pokusech, se modelce Adrianě Sklenaříkové… číst článek
Těhotná herečka Leichtová: Bezesné noci kvůli miminku! Těhotná herečka Leichtová: Bezesné noci kvůli miminku! Kristýna Leichtová (32) nyní prožívá jedno z nejkrásnějších, ale zároveň nejtěžších období v životě… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Forman
Petr Forman
zobrazit profil František Švihlík
František Švihlík
zobrazit profil Martin Dejdar
Martin Dejdar
zobrazit profil Krista Allen
Krista Allen
zobrazit profil Judit Bárdos
Judit Bárdos
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Matt Bomer
Matt Bomer
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves