Stanislav Tecl

Datum narození: 1.9.1990
Místo narození: Jindřichův Hradec
Váha: 79 kg
Výška: 182 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Stanislav Tecl je český profesionální fotbalový útočník a reprezentant, který v současné době působí v českém klubu FC Viktoria Plzeň.

Stanislav Tecl se narodil 1. září 1990 v Jindřichově Hradci. S fotbalem začínal v Herálci. Poté působil v letech 1998-01 v mládežnických týmech v Humpolci, odkud v roce 2001 přestoupil do Havlíčkova Brodu. Od roku 2002 působil v FC Vysočina Jihlava. V lednu 2010 odešel hostovat do SK Slavia Praha, ale v týmu nedostal pořádnou šanci a vrátil se do Jihlavy.

Stanislav Tecl dokázal s Jihlavou postoupit do nejvyšší české soutěže a v ročníku 2012/13 zvládl nastřílet 10 gólů za 11 zápasů. V lednu 2013 se rozhodl přijmout nabídku Plzně, kde začal zimní přípravu. Kluby zahájily jednání o přestupu a dohodly se na částce 20 milionů korun. Po přestupu do Plzně však Tecl do konce sezony už neskóroval. V současné době patří k velkým nadějím klubu, kde také hrají borci jako Pavel Horváth, Milan Petržela nebo Václav Pilař.

Stanislav Tecl se objevil v reprezentaci do 18, 19 i 21 let. V té seniorské debutoval pod Michalem Bílkem 6. února 2013 proti Turecku, když v 63. minutě střídal Davida Lafatu. Zatím neskóroval. 

 

Články o celebritě

Latka o Slavii: V Evropě má respekt. Proč soupeře k ničemu nepouští? Latka o Slavii: V Evropě má respekt. Proč soupeře k ničemu nepouští? Tři představení v Evropské lize, tři solidní výkony, šest bodů na kontě a dobrá šance na postup ze… číst článek
Klobouk dolů, smekl Trpišovský před Příbramí. Kdy se vrátí marodi? Klobouk dolů, smekl Trpišovský před Příbramí. Kdy se vrátí marodi? Vyhráli 4:1, v zápase s Příbramí navíc předvedli fotbal, který diváky musel bavit. Jindřich Trpišovský… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jan Výtisk
Jan Výtisk
zobrazit profil Vítězslav Gebas
Vítězslav Gebas
zobrazit profil Vladimír Růžička
Vladimír Růžička
zobrazit profil Jan Kubičík
Jan Kubičík
zobrazit profil Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek
zobrazit profil Martin Hašek
Martin Hašek
zobrazit profil Kryštof Krýzl
Kryštof Krýzl
zobrazit profil Jakub Nosek
Jakub Nosek