Stanislav Tecl

Datum narození: 1.9.1990
Místo narození: Jindřichův Hradec
Váha: 79 kg
Výška: 182 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Stanislav Tecl je český profesionální fotbalový útočník a reprezentant, který v současné době působí v českém klubu FC Viktoria Plzeň.

Stanislav Tecl se narodil 1. září 1990 v Jindřichově Hradci. S fotbalem začínal v Herálci. Poté působil v letech 1998-01 v mládežnických týmech v Humpolci, odkud v roce 2001 přestoupil do Havlíčkova Brodu. Od roku 2002 působil v FC Vysočina Jihlava. V lednu 2010 odešel hostovat do SK Slavia Praha, ale v týmu nedostal pořádnou šanci a vrátil se do Jihlavy.

Stanislav Tecl dokázal s Jihlavou postoupit do nejvyšší české soutěže a v ročníku 2012/13 zvládl nastřílet 10 gólů za 11 zápasů. V lednu 2013 se rozhodl přijmout nabídku Plzně, kde začal zimní přípravu. Kluby zahájily jednání o přestupu a dohodly se na částce 20 milionů korun. Po přestupu do Plzně však Tecl do konce sezony už neskóroval. V současné době patří k velkým nadějím klubu, kde také hrají borci jako Pavel Horváth, Milan Petržela nebo Václav Pilař.

Stanislav Tecl se objevil v reprezentaci do 18, 19 i 21 let. V té seniorské debutoval pod Michalem Bílkem 6. února 2013 proti Turecku, když v 63. minutě střídal Davida Lafatu. Zatím neskóroval. 

 

Články o celebritě

Palička o Plzni: Šádek udělal práci za trenéra. Musí se změnit kabina Palička o Plzni: Šádek udělal práci za trenéra. Musí se změnit kabina Viktorii Plzeň nedohnala k titulu vidina tučných prémií z Ligy mistrů, ale především motivace ukázat… číst článek
Slavia přestavuje kádr: Sobol, Necid či Deli na odchodu. Koho si vyhlédla? Slavia přestavuje kádr: Sobol, Necid či Deli na odchodu. Koho si vyhlédla? Všichni tleskali a radovali se z jeho show. Soupeř kousek od něj, on balon na prsa, pak hezky pod… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Ladislav Šmíd
Ladislav Šmíd
zobrazit profil Wayne Gretzky
Wayne Gretzky
zobrazit profil Michal Broš
Michal Broš
zobrazit profil Milan Gulaš
Milan Gulaš
zobrazit profil Jaroslav Kopřiva
Jaroslav Kopřiva
zobrazit profil Lukáš Zíb
Lukáš Zíb
zobrazit profil Jonáš  Kašpar
Jonáš Kašpar
zobrazit profil Ondřej  Kratěna
Ondřej Kratěna