Renata Langmannová

Datum narození: 16.8.1986
Místo narození: Ivanovice na Hané
Výška: 175 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2006
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jedna z nejvyhledávanějších českých modelek Renata Langamnnová nastartovala svoji kariéru vítězstvím v soutěži krásy Česká Miss.

Renata Langmannová zvítězila v prestižní soutěži krásy Česká Miss 2006. Téhož roku se vydala ukázat své půvaby i na Miss Universe do Los Angeles. A od té doby se živí jako modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Je také spolupořadatelkou školy modelek Modeling camp Renaty Langmannové a patronkou charitativního projektu Váš hrnik kávy Nescafé.

Renata Langmannová se narodila na Hané, vystudovala tam Pedagogickou fakultu University Palackého (Olomouc) a žije tam. Začala také studovat Policejní akademii v Praze a pracovat jako manažerka marketingu v bezpečnostní agentuře ABL.

Její přítel, moderátor a podnikatel, dvoumetrový milovník bojových sportů Ondřej Novotný ji po pětiletém vztahu požádal o ruku. Předtím chodila nějaký čas s Tomášem Hlaváčkem. Pokud jde o koníčky, Renata Langmannová má ráda lyžování, tae-bo, tenis, cyklistiku, plavání, aerobic, tanec a hudbu.

 

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová