Lukáš Nečesaný

Datum narození: 18.3.1992
Místo narození: Hořice
Výška: 188 cm
Znamení: Ryby

Životopis

Lukáš Nečesaný byl obviněn a roku 2016 usvědčen z brutálního napadení kadeřnice v Hořicích. Soud ho odsoudil k 13 letům vězení. Nečesaný trvá na své nevině.

Zvlášť závažný zločin se odehrál 21. února 2013 v Hořicích v Podkrkonoší v ulici Pod lipou v malém dětském a pánském kadeřnictví. Jeho třiapadesátiletá provozovatelka zde byla brutálně napadena. Pachatel ji napadl tupým předmětem, zřejmě rozpůleným polenem, a to nejméně šesti opakovanými údery značné intenzity do hlavy ženě způsobil závažná poranění.

Kadeřnici, kterou okradl o peněženku s doklady a desetitisícovou hotovost a tržbu 1500 korun, zanechal v tratolišti krve, zamkl a odešel. Život jí zachránil syn, který ji našel údajně zcela náhodou (rozhodl vykonat v matčině podniku potřebu) a přivolal lékařskou pomoc. Kadeřnice byla několik týdnů v komatu, tedy samozřejmě naprosto neschopná výslechu.

Lukáše Nečesaného policie obvinila na základě nepřímých důkazů poté, co jej několik dní po pokusu o vraždu, 7. března 2013, surovým způsobem zatkla před budovou gymnázia. Syn generálního ředitele Krajské nemocnice Liberec Luďka Nečesaného od počátku případu obvinění odmítal.

Lukáš Nečesaný byl 31. srpna 2016 odvolacím soudem odsouzen k 13 letům vězení za pokus o vraždu. Senát nepřihlédl ani k prohlášení jednadvacetileté Jany. Dívka tvrdila, že vyšetřovatel kauzy Milan Jušta s ní měl poměr a prozradil jí, že na Nečesaného celé obvinění navlékli.

Detaily trestní kauzy Lukáš Nečesaný na REFLEX.CZ - čtěte zde >>

LUKÁŠ NEČESANÝ – PRŮBĚH KAUZY

Lukáš Nečesaný se narodil v Hořicích v Podkrkonoší, kde bydlel u své babičky. Od svých zámožných rodičů dostával kapesné, o kterém si většina studentů může nechat jen zdát. Za maturitu měl slíbené auto.

Po zkoušce z dospělosti si Lukáš Nečesaný chtěl udělat kurz trenéra kulturistiky, aby mohl pracovat v rodinném fitness centru, a navíc mířil na vysokou školu v Mladé Boleslavi. Studovat chtěl dálkově. Snil o tom, že se podívá do USA, což vzhledem k finanční situaci rodiny nebylo nesplnitelné.

Mezi zájmy Lukáše Nečesaného patří fitness, tunning, rychlá auta, hezké dívky a snowboard. Je ženatý. Manželka se jmenuje Veronika a mají spolu dítě.

ROZSUDKY BEZ PŘÍMÝCH DŮKAZŮ - PODÍVEJTE SE ZDE

 

Články o celebritě

Soud tajně rozhodl o osudu Nečesaného: Zatím zůstává na svobodě, výsledek ale nezná Soud tajně rozhodl o osudu Nečesaného: Zatím zůstává na svobodě, výsledek ale nezná Nejvyšší soud už rozhodl o dovolání Lukáše Nečesaného, zatím ale neuvede jak. Nejprve musí… číst článek
Nečesaného pustili na svobodu! Nečesaného pustili na svobodu! Měl tam strávit 13 let, nakonec se ale ven dostal po pouhých 76 dnech.  Na rozhodnutí Nejvyššího… číst článek
Manželka Nečesaného: O propuštění Lukáše jsem se dozvěděla náhodou Manželka Nečesaného: O propuštění Lukáše jsem se dozvěděla náhodou Měl to být další smutný předvánoční den, pak se ale manželka Lukáše Nečesaného dozvěděla pro ni úžasnou… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková
zobrazit profil Iva Uchytilová
Iva Uchytilová
zobrazit profil Jiří Král
Jiří Král
zobrazit profil Petra Mácová
Petra Mácová
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara
zobrazit profil Michaela Habáňová
Michaela Habáňová
zobrazit profil Leo Steiner
Leo Steiner
zobrazit profil Ondřej Koptík
Ondřej Koptík