Lukáš Nečesaný

Datum narození: 18.3.1992
Místo narození: Hořice
Výška: 188 cm
Znamení: Ryby

Životopis

Lukáš Nečesaný byl obviněn a roku 2016 usvědčen z brutálního napadení kadeřnice v Hořicích. Soud ho odsoudil k 13 letům vězení. Nečesaný trvá na své nevině.

Zvlášť závažný zločin se odehrál 21. února 2013 v Hořicích v Podkrkonoší v ulici Pod lipou v malém dětském a pánském kadeřnictví. Jeho třiapadesátiletá provozovatelka zde byla brutálně napadena. Pachatel ji napadl tupým předmětem, zřejmě rozpůleným polenem, a to nejméně šesti opakovanými údery značné intenzity do hlavy ženě způsobil závažná poranění.

Kadeřnici, kterou okradl o peněženku s doklady a desetitisícovou hotovost a tržbu 1500 korun, zanechal v tratolišti krve, zamkl a odešel. Život jí zachránil syn, který ji našel údajně zcela náhodou (rozhodl vykonat v matčině podniku potřebu) a přivolal lékařskou pomoc. Kadeřnice byla několik týdnů v komatu, tedy samozřejmě naprosto neschopná výslechu.

Lukáše Nečesaného policie obvinila na základě nepřímých důkazů poté, co jej několik dní po pokusu o vraždu, 7. března 2013, surovým způsobem zatkla před budovou gymnázia. Syn generálního ředitele Krajské nemocnice Liberec Luďka Nečesaného od počátku případu obvinění odmítal.

Lukáš Nečesaný byl 31. srpna 2016 odvolacím soudem odsouzen k 13 letům vězení za pokus o vraždu. Senát nepřihlédl ani k prohlášení jednadvacetileté Jany. Dívka tvrdila, že vyšetřovatel kauzy Milan Jušta s ní měl poměr a prozradil jí, že na Nečesaného celé obvinění navlékli.

Detaily trestní kauzy Lukáš Nečesaný na REFLEX.CZ - čtěte zde >>

LUKÁŠ NEČESANÝ – PRŮBĚH KAUZY

Lukáš Nečesaný se narodil v Hořicích v Podkrkonoší, kde bydlel u své babičky. Od svých zámožných rodičů dostával kapesné, o kterém si většina studentů může nechat jen zdát. Za maturitu měl slíbené auto.

Po zkoušce z dospělosti si Lukáš Nečesaný chtěl udělat kurz trenéra kulturistiky, aby mohl pracovat v rodinném fitness centru, a navíc mířil na vysokou školu v Mladé Boleslavi. Studovat chtěl dálkově. Snil o tom, že se podívá do USA, což vzhledem k finanční situaci rodiny nebylo nesplnitelné.

Mezi zájmy Lukáše Nečesaného patří fitness, tunning, rychlá auta, hezké dívky a snowboard. Je ženatý. Manželka se jmenuje Veronika a mají spolu dítě.

ROZSUDKY BEZ PŘÍMÝCH DŮKAZŮ - PODÍVEJTE SE ZDE

 

Články o celebritě

Milenka vyšetřovatele v kauze Nečesaný znovu promluvila: Tentokrát navštívila GIBS Milenka vyšetřovatele v kauze Nečesaný znovu promluvila: Tentokrát navštívila GIBS Nedělní Blesk zjistil, že Jana T. (21) z Hradce Králové, která se prohlásila za milenku kapitána… číst článek
Poslední rozhovor s Nečesaným na svobodě: Až potkám za mřížemi Fundu, tak... Poslední rozhovor s Nečesaným na svobodě: Až potkám za mřížemi Fundu, tak... Doufal, že se tam už nikdy nevrátí, ve čtvrtek ale musel Lukáš Nečesaný (24) znovu nastoupit do vězení.… číst článek
Rozsudek nad Nečesaným: Reportér Klíma dohnal napadenou kadeřnici k psychologovi, tvrdí soudce Rozsudek nad Nečesaným: Reportér Klíma dohnal napadenou kadeřnici k psychologovi, tvrdí soudce Chtěli ho mít rychle za mřížemi?! Zatímco Petr Kramný čekal na písemné vyhotovení rozsudku 97 dní,… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Ondřej Koptík
Ondřej Koptík
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara
zobrazit profil Jiří Král
Jiří Král
zobrazit profil Jana Vopěnková
Jana Vopěnková
zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Michal Navara
Michal Navara
zobrazit profil Kateřina Matásková
Kateřina Matásková