Lukáš Nečesaný

Datum narození: 18.3.1992
Místo narození: Hořice
Výška: 188 cm
Profese: obžalovaný z pokusu vraždy kadeřnice
Znamení: Ryby

Životopis

Lukáš Nečesaný byl obviněn z brutálního napadení kadeřnice v Hořicích. Soud ho uznal vinný a poslal jej do vězení na 13, později na 16. V listopadu 2017 ho obžaloby zprostil. Nečesaný trvá na své nevině.

Zvlášť závažný zločin se odehrál 21. února 2013 v Hořicích v Podkrkonoší v ulici Pod lipou v malém dětském a pánském kadeřnictví. Jeho třiapadesátiletá provozovatelka zde byla brutálně napadena. Pachatel ji napadl tupým předmětem, zřejmě rozpůleným polenem, a to nejméně šesti opakovanými údery značné intenzity do hlavy ženě způsobil závažná poranění.

LUKÁŠ NEČESANÝ - KAUZU DOSTAL JINÝ SOUDCE

Kadeřnici, kterou okradl o peněženku s doklady a desetitisícovou hotovost a tržbu 1500 korun, zanechal v tratolišti krve, zamkl a odešel. Život jí zachránil syn, který ji našel údajně zcela náhodou (rozhodl vykonat v matčině podniku potřebu) a přivolal lékařskou pomoc. Kadeřnice byla několik týdnů v komatu, tedy samozřejmě naprosto neschopná výslechu.

Lukáše Nečesaného policie obvinila na základě nepřímých důkazů poté, co jej několik dní po pokusu o vraždu, 7. března 2013, surovým způsobem zatkla před budovou gymnázia. Syn generálního ředitele Krajské nemocnice Liberec Luďka Nečesaného od počátku případu obvinění odmítal.

Lukáš Nečesaný byl 31. srpna 2016 odvolacím soudem odsouzen k 13 letům vězení za pokus o vraždu. Senát nepřihlédl ani k prohlášení jednadvacetileté Jany. Dívka tvrdila, že vyšetřovatel kauzy Milan Jušta s ní měl poměr a prozradil jí, že na Nečesaného celé obvinění navlékli.

Na základě odvolání se případ projednával opakovaně. Lukáš Nečesaný si vyslech jak ještě přísnější trest (16 let vězení), tak zproštění obžaloby, k čemuž soud nepravomocně dospěl v listopadu 2017.

O LUKÁŠOVI NEČESANÉM ČTĚTE ZDE>>

Lukáš Nečesaný se narodil v Hořicích v Podkrkonoší, kde bydlel u své babičky. Od svých zámožných rodičů dostával kapesné, o kterém si většina studentů může nechat jen zdát. Za maturitu měl slíbené auto.

Po zkoušce z dospělosti si Lukáš Nečesaný chtěl udělat kurz trenéra kulturistiky, aby mohl pracovat v rodinném fitness centru, a navíc mířil na vysokou školu v Mladé Boleslavi. Studovat chtěl dálkově. Snil o tom, že se podívá do USA, což vzhledem k finanční situaci rodiny nebylo nesplnitelné.

Mezi zájmy Lukáše Nečesaného patří fitness, tunning, rychlá auta, hezké dívky a snowboard. Je ženatý. Manželka se jmenuje Veronika a mají spolu dítě.

 

Články o celebritě

»Tajný« rozsudek nad Nečesaným: Šokující důvod, proč soud vrátil případ do Hradce »Tajný« rozsudek nad Nečesaným: Šokující důvod, proč soud vrátil případ do Hradce Nenařídil výslech dalších svědků, ani provedení důkazů. Vrchní soud v Praze vrátil případ Lukáše… číst článek
Zprošťující verdikt v kauze Nečesaný: Kritika soudů i policie Zprošťující verdikt v kauze Nečesaný: Kritika soudů i policie Celkem 95 stran a bezmála 300 bodů odůvodnění má rozsudek, který s konečnou platností osvobodil loni… číst článek
Vrah Funda, který svědčil proti Nečesanému: Vánoce za mřížemi, ale v »luxusu«! Vrah Funda, který svědčil proti Nečesanému: Vánoce za mřížemi, ale v »luxusu«! Rodina jeho oběti prožívá další Vánoce plné bolesti a doufá, že vrah Jiří Funda (28) za svůj brutální… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Kevin Dahlgren
Kevin Dahlgren
zobrazit profil Mariem Mhadhbi
Mariem Mhadhbi
zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Petra Kaprhálová
Petra Kaprhálová
zobrazit profil Josef Voleman
Josef Voleman
zobrazit profil Alena Bosáková
Alena Bosáková
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara
zobrazit profil Kateřina Matásková
Kateřina Matásková