Lukáš Nečesaný

Datum narození: 18.3.1992
Místo narození: Hořice
Výška: 188 cm
Profese: obžalovaný z pokusu vraždy kadeřnice
Znamení: Ryby

Životopis

Lukáš Nečesaný byl obviněn z brutálního napadení kadeřnice v Hořicích. Soud ho uznal vinný a poslal jej do vězení na 13, později na 16. V listopadu 2017 ho obžaloby zprostil. Nečesaný trvá na své nevině.

Zvlášť závažný zločin se odehrál 21. února 2013 v Hořicích v Podkrkonoší v ulici Pod lipou v malém dětském a pánském kadeřnictví. Jeho třiapadesátiletá provozovatelka zde byla brutálně napadena. Pachatel ji napadl tupým předmětem, zřejmě rozpůleným polenem, a to nejméně šesti opakovanými údery značné intenzity do hlavy ženě způsobil závažná poranění.

LUKÁŠ NEČESANÝ - KAUZU DOSTAL JINÝ SOUDCE

Kadeřnici, kterou okradl o peněženku s doklady a desetitisícovou hotovost a tržbu 1500 korun, zanechal v tratolišti krve, zamkl a odešel. Život jí zachránil syn, který ji našel údajně zcela náhodou (rozhodl vykonat v matčině podniku potřebu) a přivolal lékařskou pomoc. Kadeřnice byla několik týdnů v komatu, tedy samozřejmě naprosto neschopná výslechu.

Lukáše Nečesaného policie obvinila na základě nepřímých důkazů poté, co jej několik dní po pokusu o vraždu, 7. března 2013, surovým způsobem zatkla před budovou gymnázia. Syn generálního ředitele Krajské nemocnice Liberec Luďka Nečesaného od počátku případu obvinění odmítal.

Lukáš Nečesaný byl 31. srpna 2016 odvolacím soudem odsouzen k 13 letům vězení za pokus o vraždu. Senát nepřihlédl ani k prohlášení jednadvacetileté Jany. Dívka tvrdila, že vyšetřovatel kauzy Milan Jušta s ní měl poměr a prozradil jí, že na Nečesaného celé obvinění navlékli.

Na základě odvolání se případ projednával opakovaně. Lukáš Nečesaný si vyslech jak ještě přísnější trest (16 let vězení), tak zproštění obžaloby, k čemuž soud nepravomocně dospěl v listopadu 2017.

O LUKÁŠOVI NEČESANÉM ČTĚTE ZDE>>

Lukáš Nečesaný se narodil v Hořicích v Podkrkonoší, kde bydlel u své babičky. Od svých zámožných rodičů dostával kapesné, o kterém si většina studentů může nechat jen zdát. Za maturitu měl slíbené auto.

Po zkoušce z dospělosti si Lukáš Nečesaný chtěl udělat kurz trenéra kulturistiky, aby mohl pracovat v rodinném fitness centru, a navíc mířil na vysokou školu v Mladé Boleslavi. Studovat chtěl dálkově. Snil o tom, že se podívá do USA, což vzhledem k finanční situaci rodiny nebylo nesplnitelné.

Mezi zájmy Lukáše Nečesaného patří fitness, tunning, rychlá auta, hezké dívky a snowboard. Je ženatý. Manželka se jmenuje Veronika a mají spolu dítě.

 

Články o celebritě

Tohle jsem čekal: Nečesaný promluvil o žalobkyni, která ho dvakrát poslala za mříže Tohle jsem čekal: Nečesaný promluvil o žalobkyni, která ho dvakrát poslala za mříže Pět let soudních tahanic a konečně zvrat! Lukáš Nečesaný (25) byl u královéhradeckého soud poprvé… číst článek
Po sexu následovalo znechucení: Exmilenka vyšetřovatele Nečesaného vypovídala o jejich vztahu Po sexu následovalo znechucení: Exmilenka vyšetřovatele Nečesaného vypovídala o jejich vztahu Spala s ním, teď říká, že je jí z něj špatně! Bývalá milenka kriminalisty z případu Nečesaný Jana… číst článek
Vyšetřovatel Nečesaného obvinil reportéra Klímu: Oběť se kvůli němu chtěla zabít! Vyšetřovatel Nečesaného obvinil reportéra Klímu: Oběť se kvůli němu chtěla zabít! Kriminalista Milan Jušta, který měl na starost vyšetřování případu Lukáše Nečesaného, u pondělního… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Petra Mácová
Petra Mácová
zobrazit profil David Rath
David Rath
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Zdeněk Tovara
Zdeněk Tovara
zobrazit profil Josef Voleman
Josef Voleman
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková
zobrazit profil Iva Uchytilová
Iva Uchytilová