Vladimír Zlínský | Celebwiki.cz
Vladimír Zlínský

Vladimír Zlínský

Profese: člen hnutí SPD, kandidát na hejtmana ve volbách 2020

Související celebrity

Životopis

Lékař Vladimír Zlínský se pro volby 2020 stal lídrem kandidátky hnutí SPD ve Zlínském kraji, tudíž adeptem na tamního hejtmana.

Studoval na Lékařské fakultě nyní Masarykovy univerzity v Brně. Po atestaci z oboru ORL Vladimír Zlínský dlouhodobě provozoval ambulantní praxi v oboru. Pracoval mj. v nemocnicích ve Zlíně a v Kroměříži či v soukromé ambulanci v Otrokovicích. Poté začal působit ve společnosti Sanaplasma.

V komunálních volbách 2018 byl Vladimír Zlínský za hnutí SPD, jehož se stal členem téhož roku, zvolen zastupitelem statutárního města Zlín.

Vladimír Zlínský v médiích varoval, že covid-19 není poslední infekce, která nás může zasáhnout. „Přijdou další epidemie a pandemie. Je třeba, aby na to byla společnost připravená a vzala si z toho poučení,“ uvedl.„Dočasné omezování demokratických principů (a svobody) je nutnost, aby se předešlo dalšímu šíření pandemie,“ dodal.

„Evropská unie není organizací, kterou bych obdivoval. Absolutní zaspání a neřešení situace. Znáte program SPD, chceme z EU vystoupit, a to, co se děje, náš názor jen potvrzuje,“ vyjádřil se Vladimír Zlínský v březnu 2020 v rozhovoru pro Parlamentní listy.

Do voleb 2020 hnutí SPD vyslalo Vladimíra Zlínského (narozen 1964) jako jedničku své kandidátky ve Zlínském kraji, tady zabojovat o křeslo tamního hejtmana.

VŠE O KRAJSKÝCH VOLBÁCH 2020 NAJDETE ZDE>>

 

 

Další Ostatní

zobrazit profil Karel Fischer
Karel Fischer
zobrazit profil Petr Faltus
Petr Faltus
zobrazit profil Robert Sedláček
Robert Sedláček
zobrazit profil Petr Malásek
Petr Malásek
zobrazit profil Matěj Forman
Matěj Forman
zobrazit profil Juraj Nvota
Juraj Nvota
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová