Eva Jasanovská

Datum narození: 3.6.1980
Profese: PR manažerka, exmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Eva Jasanovská je česká bývalá modelka a v současné době pracuje jako PR manažerka. Je známá několikaměsíčním vztahem s hercem Brucem Willisem.

Eva Jasanovská bývala úspěšná modelka, nyní pracuje jako PR manažerka. Úspěšně vystudovala vysokou školu a nyní působí v PR agentuře ID Media, kterou založila se svou kamarádkou Idou Křížovou. Eva Jasanovská je známá vztahy s mnoha úspěšnými muži.

Mezi partnery Evy Jasanovské patřil dříve i zpěvák a politik Jan Kalousek nebo promotér Jiří Pokorný. Jednou byla i vdaná. Pětileté manželství s muzikantem a producentem Michalem Dvořákem známým z kapely Lucie skončilo ale krachem. Poté potkala nizozemského podnikatele Matana Schabracqa.

Eva Jasanovská ale chodila s jednou z největších hvězd Hollywoodu. Herce Smrtonosných pastí Bruce Willise okouzlila na několik měsíců. Poznali se v Praze. Kvůli odloučení a velkému tlaku médií se ale rozešli. 

 

Články o celebritě

Jasanovská a Dvořák: KRIZE! Hádky o peníze Jasanovská a Dvořák: KRIZE! Hádky o peníze PRAHA – Krize v manželství! Hádky o peníze a nadávky! Bývalý člen kapely Lucie Michal Dvořák (41)… číst článek
Jasanovské vaří jen muži Jasanovské vaří jen muži Eva Jasanovská momentálně není zadaná, takže jí nemá kdo uvařit. Jak se v kuchyni činil její bývalý… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová