Eva Jasanovská

Datum narození: 3.6.1980
Profese: PR manažerka, exmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Eva Jasanovská je česká bývalá modelka a v současné době pracuje jako PR manažerka. Je známá několikaměsíčním vztahem s hercem Brucem Willisem.

Eva Jasanovská bývala úspěšná modelka, nyní pracuje jako PR manažerka. Úspěšně vystudovala vysokou školu a nyní působí v PR agentuře ID Media, kterou založila se svou kamarádkou Idou Křížovou. Eva Jasanovská je známá vztahy s mnoha úspěšnými muži.

Mezi partnery Evy Jasanovské patřil dříve i zpěvák a politik Jan Kalousek nebo promotér Jiří Pokorný. Jednou byla i vdaná. Pětileté manželství s muzikantem a producentem Michalem Dvořákem známým z kapely Lucie skončilo ale krachem. Poté potkala nizozemského podnikatele Matana Schabracqa.

Eva Jasanovská ale chodila s jednou z největších hvězd Hollywoodu. Herce Smrtonosných pastí Bruce Willise okouzlila na několik měsíců. Poznali se v Praze. Kvůli odloučení a velkému tlaku médií se ale rozešli. 

 

Články o celebritě

Jasanovská a Dvořák: KRIZE! Hádky o peníze Jasanovská a Dvořák: KRIZE! Hádky o peníze PRAHA – Krize v manželství! Hádky o peníze a nadávky! Bývalý člen kapely Lucie Michal Dvořák (41)… číst článek
Jasanovské vaří jen muži Jasanovské vaří jen muži Eva Jasanovská momentálně není zadaná, takže jí nemá kdo uvařit. Jak se v kuchyni činil její bývalý… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová