Eva Jasanovská

Datum narození: 3.6.1980
Profese: PR manažerka, exmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Eva Jasanovská je česká bývalá modelka a v současné době pracuje jako PR manažerka. Je známá několikaměsíčním vztahem s hercem Brucem Willisem.

Eva Jasanovská bývala úspěšná modelka, nyní pracuje jako PR manažerka. Úspěšně vystudovala vysokou školu a nyní působí v PR agentuře ID Media, kterou založila se svou kamarádkou Idou Křížovou. Eva Jasanovská je známá vztahy s mnoha úspěšnými muži.

Mezi partnery Evy Jasanovské patřil dříve i zpěvák a politik Jan Kalousek nebo promotér Jiří Pokorný. Jednou byla i vdaná. Pětileté manželství s muzikantem a producentem Michalem Dvořákem známým z kapely Lucie skončilo ale krachem. Poté potkala nizozemského podnikatele Matana Schabracqa.

Eva Jasanovská ale chodila s jednou z největších hvězd Hollywoodu. Herce Smrtonosných pastí Bruce Willise okouzlila na několik měsíců. Poznali se v Praze. Kvůli odloučení a velkému tlaku médií se ale rozešli. 

 

Články o celebritě

Jasanovská a Dvořák: KRIZE! Hádky o peníze Jasanovská a Dvořák: KRIZE! Hádky o peníze PRAHA – Krize v manželství! Hádky o peníze a nadávky! Bývalý člen kapely Lucie Michal Dvořák (41)… číst článek
Jasanovské vaří jen muži Jasanovské vaří jen muži Eva Jasanovská momentálně není zadaná, takže jí nemá kdo uvařit. Jak se v kuchyni činil její bývalý… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne