Veronika Vařeková

Datum narození: 19.6.1977
Místo narození: Olomouc
Míry: 92-61-89
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Veronika Vařeková žije v USA, jejím rodištěm je ale Olomouc. Za manželku si ji vzal hokejista Petr Nedvěd, po dvou letech je ale rozdělil rozvod.

Veronika Vařeková se v devatenácti letech přestěhovala se svým tehdejším partnerem do New Yorku, kde chtěla studovat dějiny umění. Jenže ji zlákal modeling a upsala se agentuře Next Models Management (agent společnosti ji oslovil v restauraci). Její ladné křivky se pak objevovaly na titulních stranách prestižních časopisů, jako jsou Vogue, Marie Claire, Elle či Cosmopolitan.

VERONIKA VAŘEKOVÁ A JEJÍ MILIARDÁŘI

Veronika Vařeková spolupracovala i se světovými fotografy, jako jsou např. Patrick Demarchelier, Gilles Bensimon či Ellen Von Unsworthová. Stala se tváří světových značek Chanel, Guess, Nivea, Escada či Hublot. Vzhledem k tomu, že celá její kariéra je spojena se zámořím, svět ji zná pod jménem Veronica Varekova.

Jak už to u topmodelek bývá, podílí se i na dobročinných akcích. V roce 2008 vystoupila Veronika Vařeková se zástupci nadace African Wildlife Foundation na Kilimandžáro. Dlouhodobě spolupracuje s SOS dětskými vesničkami a podporuje olomoucký Ústav pro kojence.

O VERONICE VAŘEKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 si Veronika Vařeková vzala českého hokejového reprezentanta Petra Nedvěda, který také působil téměř celou svoji kariéru v zámoří. Nicméně jejich svatba se konala v pražské katedrále sv. Víta. Po dvou letech ale jejich manželství skončilo rozvodem. Následoval poměr s dědicem automobilové společnosti Fiat, miliardářem Lapem Elkannem. V roce 2008 se dala dohromady s dalším hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Ani jejich vztah nevydržel.

Na MFF v Karlových Varech 2017 Veronika Vařeková přijela sama, bez svého přítele. Její partner, italský miliardář, s ním žije již několik let, má, jak řekla Blesku, moc práce.

 

 

Články o celebritě

Lesk a bída letošních Varů: Umanutá Uma, zabijácký dekolt Čvančarové a opuštěný Gregor Lesk a bída letošních Varů: Umanutá Uma, zabijácký dekolt Čvančarové a opuštěný Gregor V sobotu skončil již 52. ročník filmového festivalu v Karlových Varech a jako každý rok tam bylo… číst článek
Petr Nedvěd (45): Kolik vydělal prodejem vily na Ořechovce? Petr Nedvěd (45): Kolik vydělal prodejem vily na Ořechovce? Bývalý hokejista Petr Nedvěd (45) prodal jeho mega vilu na Ořechovce! Zatímco on za dům zaplatil… číst článek
Mejdan tenisty Štěpánka pokračuje! Skončil v Turecku s modelkou Maxovou Mejdan tenisty Štěpánka pokračuje! Skončil v Turecku s modelkou Maxovou Tenhle chlápek si umí mejdan užít! Přišel si takhle na festival do Karlových Varů se dvěma nejkrásnějšími… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová