Veronika Vařeková

Datum narození: 19.6.1977
Místo narození: Olomouc
Míry: 92-61-89
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Veronika Vařeková žije v USA, jejím rodištěm je ale Olomouc. Za manželku si ji vzal hokejista Petr Nedvěd, po dvou letech je ale rozdělil rozvod.

Veronika Vařeková se v devatenácti letech přestěhovala se svým tehdejším partnerem do New Yorku, kde chtěla studovat dějiny umění. Jenže ji zlákal modeling a upsala se agentuře Next Models Management (agent společnosti ji oslovil v restauraci). Její ladné křivky se pak objevovaly na titulních stranách prestižních časopisů jako jsou Vogue, Marie Claire, Elle či Cosmopolitan.

Veronika Vařeková spolupracovala i se světovými fotografy (například Patrick Demarchelier, Gilles Bensimon či Ellen Von Unsworthová) a stala se tváří světových značek (například Chanel, Guess, Nivea, Escada, či Hublot). Vzhledem k tomu, že celá její kariéra je spojena se zámořím, svět ji zná pod jménem Veronica Varekova.

Jak už to u topmodelek bývá, podílí se i na dobročinných akcích (v roce 2008 vystoupila Veronika Vařeková se zástupci nadace African Wildlife Foundation na Kilimandžáro; dlouhodobě spolupracuje s SOS dětskými vesničkami, podporuje olomoucký Ústav pro kojence).

V roce 2004 si Veronika Vařeková vzala českého hokejového reprezentanta Petra Nedvěda, který také působil téměř celou svoji kariéru v zámoří. Nicméně jejich svatba se konala pražské v katedrále svatého Víta. Po dvou letech ale následoval rozvod a manželství skončilo. Následoval poměr s dědicem automobilové společnosti Fiat Lapem Elkannem. V roce 2008 se pak dala (jen na rok) dokupy s dalším hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským.

 

Články o celebritě

Tajná turecká svatba topmodelky Terezy Maxové (45): Vdávala se kvůli dceři! Tajná turecká svatba topmodelky Terezy Maxové (45): Vdávala se kvůli dceři! Konečně kývla! Tereza Maxová (45) se o víkendu podruhé vdala. Jejím mužem se stal turecký miliardář… číst článek
Tereza Maxová se podruhé vdala: Kolegyně si udělaly turecký mejdan... Tereza Maxová se podruhé vdala: Kolegyně si udělaly turecký mejdan... To byla svatba! Topmodelka Tereza Maxová (45) se o víkendu provdala za tureckého realitního magnáta… číst článek
Svatba jako z pohádky: Maxová se tajně vdala v Turecku! Svatba jako z pohádky: Maxová se tajně vdala v Turecku! Modelka Tereza Maxová (45) se tajně provdala za Buraka Oymena (43). Romantický obřad se odehrál na… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk