Veronika Vařeková

Datum narození: 19.6.1977
Místo narození: Olomouc
Míry: 92-61-89
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Veronika Vařeková žije v USA, jejím rodištěm je ale Olomouc. Za manželku si ji vzal hokejista Petr Nedvěd, po dvou letech je ale rozdělil rozvod.

Veronika Vařeková se v devatenácti letech přestěhovala se svým tehdejším partnerem do New Yorku, kde chtěla studovat dějiny umění. Jenže ji zlákal modeling a upsala se agentuře Next Models Management (agent společnosti ji oslovil v restauraci). Její ladné křivky se pak objevovaly na titulních stranách prestižních časopisů jako jsou Vogue, Marie Claire, Elle či Cosmopolitan.

Veronika Vařeková spolupracovala i se světovými fotografy (například Patrick Demarchelier, Gilles Bensimon či Ellen Von Unsworthová) a stala se tváří světových značek (například Chanel, Guess, Nivea, Escada, či Hublot). Vzhledem k tomu, že celá její kariéra je spojena se zámořím, svět ji zná pod jménem Veronica Varekova.

Jak už to u topmodelek bývá, podílí se i na dobročinných akcích (v roce 2008 vystoupila Veronika Vařeková se zástupci nadace African Wildlife Foundation na Kilimandžáro; dlouhodobě spolupracuje s SOS dětskými vesničkami, podporuje olomoucký Ústav pro kojence).

V roce 2004 si Veronika Vařeková vzala českého hokejového reprezentanta Petra Nedvěda, který také působil téměř celou svoji kariéru v zámoří. Nicméně jejich svatba se konala pražské v katedrále svatého Víta. Po dvou letech ale následoval rozvod a manželství skončilo. Následoval poměr s dědicem automobilové společnosti Fiat Lapem Elkannem. V roce 2008 se pak dala (jen na rok) dokupy s dalším hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským.

 

Články o celebritě

Svatba jako z pohádky: Maxová se tajně vdala v Turecku! Svatba jako z pohádky: Maxová se tajně vdala v Turecku! Modelka Tereza Maxová (45) se tajně provdala za Buraka Oymena (43). Romantický obřad se odehrál na… číst článek
Exkluzivní fotky z tajné svatby Terezy Maxové! Rozdováděné topmodelky Herzigová, Kurková a Peštová Exkluzivní fotky z tajné svatby Terezy Maxové! Rozdováděné topmodelky Herzigová, Kurková a Peštová Tereza Maxová (45) a Burak Oymen (43) si ANO řekli pod dohledem nejúspěšnějších českých topmodelek!… číst článek
Maxová na skok v Praze: Za 30 minut vydělala 1,3 milionu! Co na to Františka? Maxová na skok v Praze: Za 30 minut vydělala 1,3 milionu! Co na to Františka? Komu by se nelíbil výlet, ze kterého odjíždíte s kapsou těžší o 1,3 milionu korun. Přesně takovou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová