Tina Pletánková

Datum narození: 25.1.1970
Profese: moderátorka, bývalá rosnička
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bývalá primácká rosnička Tina Pletánková se po několikaleté pauze opět vrátila na televizní obrazovku. Zlanařila jí TV Mňam. Pletánková si za partnera zvolila herce Čestmíra Řandu mladšího.

Moderátorka Tina Pletánková se proslavila na Primě. Poté se v médiích ocitla většinou ve vedlejší roli. Hlavní totiž měl její partner, herec Čestmír Řanda jr., syn známého Čestmíra Řandy staršího.

TINA PLETÁNKOVÁ – BÝT VĚČNĚ MLÁD

Přestože Tinu Platánkovou nebylo pár let vidět na televizní obrazovce, rozhodně nezahálela. Zůstala částečně v oboru. Školila lidi, jak se chovat před kamerou, ale „byli to spíš klienti, které jsem připravovala podle konkrétních požadavků. Nešlo o žádné hromadné akce. A pochopitelně jsem odmoderovala, co bylo potřeba,“ prozradila médiím Pletánková, která, alespoň podle toho jak skvěle vypadá, má recept na věčné mládí. Ten ale, bohužel, neprozradila.

Nová, časově hodně náročná práce jí prý nenaruší rodinný život. Péči o syna, kterého má jen jednoho – a s tím dle svých slov – nehodlá nic měnit, zvládá perfektně. Ráno jej doveze do školy a po vysílání ho vyzvedne. Klobouk dolů, časově jí to vychází skvěle. Práci na TV Mňam dostala v roce 2015, kdy jí bylo 45 let.

Co možná o Tině nevíte? Moderátorka má kořeny v Maďarsku. Její babička byla totiž Maďarka, mluvící slovensky. Od dětství hrála profesionálně na akordeon. V 90. letech 20. století odjela do Rakouska, kde se dva roky hraním na harmoniku živila. Po zrušení rosniček dělala konkurz na mluvčí Nemocnice Motol, ale sama z něj odstoupila. S partnerem, profesionálním potápěčem, má syna Andrého.

Jejími koníčky jsou hudba, les + pes, vaření a knihy.

 

Články o celebritě

Další Moderátoři

zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová