Tina Pletánková

Datum narození: 25.1.1970
Profese: moderátorka, bývalá rosnička
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bývalá primácká rosnička Tina Pletánková se po několikaleté pauze opět vrátila na televizní obrazovku. Zlanařila jí TV Mňam. Pletánková si za partnera zvolila herce Čestmíra Řandu mladšího.

Moderátorka Tina Pletánková se proslavila na Primě. Poté se v médiích ocitla většinou ve vedlejší roli. Hlavní totiž měl její partner, herec Čestmír Řanda jr., syn známého Čestmíra Řandy staršího.

TINA PLETÁNKOVÁ – BÝT VĚČNĚ MLÁD

Přestože Tinu Platánkovou nebylo pár let vidět na televizní obrazovce, rozhodně nezahálela. Zůstala částečně v oboru. Školila lidi, jak se chovat před kamerou, ale „byli to spíš klienti, které jsem připravovala podle konkrétních požadavků. Nešlo o žádné hromadné akce. A pochopitelně jsem odmoderovala, co bylo potřeba,“ prozradila médiím Pletánková, která, alespoň podle toho jak skvěle vypadá, má recept na věčné mládí. Ten ale, bohužel, neprozradila.

Nová, časově hodně náročná práce jí prý nenaruší rodinný život. Péči o syna, kterého má jen jednoho – a s tím dle svých slov – nehodlá nic měnit, zvládá perfektně. Ráno jej doveze do školy a po vysílání ho vyzvedne. Klobouk dolů, časově jí to vychází skvěle. Práci na TV Mňam dostala v roce 2015, kdy jí bylo 45 let.

Co možná o Tině nevíte? Moderátorka má kořeny v Maďarsku. Její babička byla totiž Maďarka, mluvící slovensky. Od dětství hrála profesionálně na akordeon. V 90. letech 20. století odjela do Rakouska, kde se dva roky hraním na harmoniku živila. Po zrušení rosniček dělala konkurz na mluvčí Nemocnice Motol, ale sama z něj odstoupila. S partnerem, profesionálním potápěčem, má syna Andrého.

Jejími koníčky jsou hudba, les + pes, vaření a knihy.

 

Články o celebritě

Tina Pletánková v zajetí obav o jediného syna! Tina Pletánková v zajetí obav o jediného syna! V roce 2004 se stala moderátorka Tina Pletánková (46)maminkou. Její syn André jí do života přinesl… číst článek
Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová: Do televize už bych se nikdy nevrátila! Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová: Do televize už bych se nikdy nevrátila! Neuvěřitelných 11 let na Primě uváděla předpověď počasí. Romana Jákl Vítová (38) v roce 2010 coby… číst článek
Bývalá rosnička Tina Pletánková: Strach o syna! Zlomil si obratel Bývalá rosnička Tina Pletánková: Strach o syna! Zlomil si obratel Moderátorka Tina Pletánková (46), kterou si diváci pamatují jako rosničku hlásající předpověď počasí,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček