Tina Pletánková

Datum narození: 25.1.1970
Profese: moderátorka, bývalá rosnička
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bývalá primácká rosnička Tina Pletánková se po několikaleté pauze opět vrátila na televizní obrazovku. Zlanařila jí TV Mňam. Pletánková si za partnera zvolila herce Čestmíra Řandu mladšího.

Moderátorka Tina Pletánková se proslavila na Primě. Poté se v médiích ocitla většinou ve vedlejší roli. Hlavní totiž měl její partner, herec Čestmír Řanda jr., syn známého Čestmíra Řandy staršího.

TINA PLETÁNKOVÁ – BÝT VĚČNĚ MLÁD

Přestože Tinu Platánkovou nebylo pár let vidět na televizní obrazovce, rozhodně nezahálela. Zůstala částečně v oboru. Školila lidi, jak se chovat před kamerou, ale „byli to spíš klienti, které jsem připravovala podle konkrétních požadavků. Nešlo o žádné hromadné akce. A pochopitelně jsem odmoderovala, co bylo potřeba,“ prozradila médiím Pletánková, která, alespoň podle toho jak skvěle vypadá, má recept na věčné mládí. Ten ale, bohužel, neprozradila.

Nová, časově hodně náročná práce jí prý nenaruší rodinný život. Péči o syna, kterého má jen jednoho – a s tím dle svých slov – nehodlá nic měnit, zvládá perfektně. Ráno jej doveze do školy a po vysílání ho vyzvedne. Klobouk dolů, časově jí to vychází skvěle. Práci na TV Mňam dostala v roce 2015, kdy jí bylo 45 let.

Co možná o Tině nevíte? Moderátorka má kořeny v Maďarsku. Její babička byla totiž Maďarka, mluvící slovensky. Od dětství hrála profesionálně na akordeon. V 90. letech 20. století odjela do Rakouska, kde se dva roky hraním na harmoniku živila. Po zrušení rosniček dělala konkurz na mluvčí Nemocnice Motol, ale sama z něj odstoupila. S partnerem, profesionálním potápěčem, má syna Andrého.

Jejími koníčky jsou hudba, les + pes, vaření a knihy.

 

Články o celebritě

Bývalá rosnička Tina Pletánková: Strach o syna! Zlomil si obratel Bývalá rosnička Tina Pletánková: Strach o syna! Zlomil si obratel Moderátorka Tina Pletánková (46), kterou si diváci pamatují jako rosničku hlásající předpověď počasí,… číst článek
Hrdličky Pletánková a Řanda: Tajné plány vyzrazeny! Hrdličky Pletánková a Řanda: Tajné plány vyzrazeny! Moderátorka Tina Pletánková (46) a Čerstmír Řanda (57) jsou do sebe šťastně zamilovaní už devět měsíců.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá