Rachůnková Kateřina

Profese: vdova po hokejistovi

Související celebrity

Životopis

Vdova po tragicky zesnulém hokejistovi Karlu Rachůnkovi je po letech zase šťastná. V létě 2015 se jí narodilo třetí dítě. Otcem je Rachůnkův kamarád.

Letadlo s týmem Lokomotiv Jaroslavl se zřítilo krátce po startu. Havárii nikdo nepřežil. S útočníkem Karlem Rachůnkem (†32) tam zemřeli ještě dva čeští reprezentanti Josef Vašíček (†30) a Jan Marek (†31).

KATEŘINA RACHŮNKOVÁ – MLUVILA S MRTVÝM MUŽEM

Velkou podporou byl Kateřině Rachůnkové, která se po smrti manžela a otce jejich dvou dětí – Matýska a Kačky – utápěla v slzách, byl Karlův kolega z národního týmu Petr Vampola. Když oba po čase překonali největší smutek, přeskočila mezi nimi jiskra. V létě 2015 se jim narodila dcera Anička a žijí jako rodina.

Děti Karla Rachůnka jsou obě sportovně nadané. Synovi se daří v hokeji, takže se možná jako otec vypracuje až do reprezentace, a dcera se věnuje tenisu.

Kateřina Rachůnková, Petr Vampola a jejich přátelé nadále pokračují v charitativních sbírkách, což byl nápad Karla Rachůnka. S fotbalistou Michalem Kadlecem například předali klientům Domova pro osoby se zdravotním postižením ve Velehradě na Uherskohradišťsku nový automobil za bezmála milion korun. Michal Kadlec věnoval čtvrt milionu. Tak vysoko se mu podařilo vydražit dres hráče Barcelony Lionela Messiho.

DALŠÍ INFORMACE NAJDETE ZDE

 

Další Ostatní

zobrazit profil Vladimír  Remek
Vladimír Remek
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Radek Holomčík
Radek Holomčík
zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
zobrazit profil Blanka Matragi
Blanka Matragi
zobrazit profil Hana Aulická Jírovcová
Hana Aulická Jírovcová
zobrazit profil Jakub Zindulka
Jakub Zindulka