Rachůnková Kateřina

Profese: vdova po hokejistovi

Související celebrity

Životopis

Vdova po tragicky zesnulém hokejistovi Karlu Rachůnkovi je po letech zase šťastná. V létě 2015 se jí narodilo třetí dítě. Otcem je Rachůnkův kamarád.

Letadlo s týmem Lokomotiv Jaroslavl se zřítilo krátce po startu. Havárii nikdo nepřežil. S útočníkem Karlem Rachůnkem (†32) tam zemřeli ještě dva čeští reprezentanti Josef Vašíček (†30) a Jan Marek (†31).

KATEŘINA RACHŮNKOVÁ – MLUVILA S MRTVÝM MUŽEM

Velkou podporou byl Kateřině Rachůnkové, která se po smrti manžela a otce jejich dvou dětí – Matýska a Kačky – utápěla v slzách, byl Karlův kolega z národního týmu Petr Vampola. Když oba po čase překonali největší smutek, přeskočila mezi nimi jiskra. V létě 2015 se jim narodila dcera Anička a žijí jako rodina.

Děti Karla Rachůnka jsou obě sportovně nadané. Synovi se daří v hokeji, takže se možná jako otec vypracuje až do reprezentace, a dcera se věnuje tenisu.

Kateřina Rachůnková, Petr Vampola a jejich přátelé nadále pokračují v charitativních sbírkách, což byl nápad Karla Rachůnka. S fotbalistou Michalem Kadlecem například předali klientům Domova pro osoby se zdravotním postižením ve Velehradě na Uherskohradišťsku nový automobil za bezmála milion korun. Michal Kadlec věnoval čtvrt milionu. Tak vysoko se mu podařilo vydražit dres hráče Barcelony Lionela Messiho.

DALŠÍ INFORMACE NAJDETE ZDE

 

Další Ostatní

zobrazit profil Václav Šlajs
Václav Šlajs
zobrazit profil Zdeněk Faltus
Zdeněk Faltus
zobrazit profil Jana Vildumetzová
Jana Vildumetzová
zobrazit profil Martin Kupka
Martin Kupka
zobrazit profil Julius Ševčík
Julius Ševčík
zobrazit profil Petr Navrátil
Petr Navrátil
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Petr Ježek
Petr Ježek