Elisabett Canalis

Datum narození: 12.9.1978
Místo narození: Sassari, Itálie
Výška: 170 cm
Profese: modelka, moderátorka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Profesionální modelku, moderátorku a herečku Elisabett Canalis si přivedl známý proutník George Clooney na předávání Oscarů 2010, kde byl nominován za film Lítám v tom.

Elisabett Canalis pochází z italské Sardinie. Její otec Cesare pracoval jako radiolog, matka Bruna jako učitelka. Po střední škole se Elisabett Canalis přestěhovala do Milána, kde studovala cizí řeči. Dala však přednost tanci a začala spolupracovat s televizním kanálem Canale 5, mediálního magnáta a někdejšího italského premiéra Silvia Berlusconiho. Hrála například v seriálu Dokonalý podraz.

S krásnou Elizabet Canalis se George Clooney pochlubil na Oscarech 2010, kdy drama Lítám v tom získalo šest nominací. George Clooney sošku nedostal, ostatně stejně jako Zlatý glóbus. Pro jeho tehdejší partnerku, modelku, moderátorku a herečku Elisabett Canalis to ale musel být poučný večer. Zvlášť hercova odpověď na dotazy novinářů, co si ze svého hrdiny vzal k srdci: „I já jsem podobný cestovatel, který neustále balí svůj batoh a pohybuje se od jednoho filmu k dalšímu, místo abych se už oženil a měl kupu dětí. To zatím ale není nezbytně pro mě. Já sice upřímně věřím v rodinu, ale zároveň si užívám život, který vedu. Kromě hraní mám mnoho jiných zájmů. Jistě bych ještě nebyl tím nejlepším manželem. Citovým vztahům se ale, jak vidíte, nevyhýbám.“

S Elisabett Cannalis udržoval hollywoodský sex symbol poměr od července 2009. Seznámili se na prý již začátkem roku, ale podle časopisu People ji měl George Clooney vyhlédnutou už dlouho předtím. K jejich odloučení došlo v červnu 2011. Hned od následujícího měsíce byl herec zainteresovaný jinde - žil s americkou herečkou, modelkou a wrestlerkou (zapasnicí) Stacy Keibler.

V roce 2013 začala oslnivá bruneta Elisabett Canalis chodit s americkým chirurgem, ortopédem Brianem Perrim. Rok nato se vzali a narodila se jim dcera Skyler Eva Perri. Rodina někdejší modelky a herečky žije v Los Angeles, její vlast - Itálii - navštěvují zejména o dovolené.

 

Další Modelky

zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková