Slávek Boura

Datum narození: 1.5.1964
Místo narození: Oděsa, Ukrajina
Profese: moderátor, skladatel, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Slávek Boura se pokoušel prosadit také jako skladatel a podnikatel. Jeho druhou manželkou byla kolegyně Markéta Mayerová.

Slávek Boura se narodil na Ukrajině, kde jeho otec studoval. Sám absolvoval speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, které se ale nevěnoval. V roce 1993 začal pracovat jako moderátor. Jeho první "štací" bylo Kiss Radio, kde se seznámil s Markétou Mayerovou.

SLÁVEK BOURA DOSTAL PODMÍNKU ZA VYDÍRÁNÍ

Od roku 1995 se ze Slávka Boury a Markéta Mayerové stala téměř nerozlučná dvojice, která společně uváděla pořady na TV Nova, jako např. Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo nebo Vabank. Se Snídaní s Novou skončili roku 1998.

V roce 2003 Slávek Boura na TOP TV moderoval pořad Pelmel. Roku 2006 na TV Prima s Markétou Mayerovou provázel pořadem Můžu u Vás přespat?

Slávek Boura napsal libreto k muzikálu Naháči, který však propadl jak u diváků, tak kritiků.

O SLÁVKU BOUROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Slávek Boura syny Marka a Martina. Jeho druhou ženou se roku 1997 stala Markéta Mayerová, která mu v roce 2000 porodila dceru Agátu. Moderátoři se rozvedli v roce 2008.

 

Články o celebritě

Slováček (75) s Gelemovou (35) promluvili o jejich sexu! Dádo, nečti to! Slováček (75) s Gelemovou (35) promluvili o jejich sexu! Dádo, nečti to! Nový, tentokrát erotický román Leo a Julie autora Slávka Boury, psaný formou esemesek, slavnostně… číst článek
Bývalá hvězda Kyklop z Maxim Turbulenc: Skončil na ulici! Bývalá hvězda Kyklop z Maxim Turbulenc: Skončil na ulici! Stačilo, aby zazpíval Jede, jede mašinka, a do kapes se mu hrnuly tisícovky. Jenže to bývávalo! Po… číst článek
Patrasová se po návštěvě plastiky pochlubila vylepšeným obličejem, Felix cukroval s milenkou Patrasová se po návštěvě plastiky pochlubila vylepšeným obličejem, Felix cukroval s milenkou Nedávno si Dáda Patrasová (61) nechala vylepšit obličej, teď vyrazila do společnosti, aby se pochlubila… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková