Adrijana Trpkovič

Profese: stylistka a kostýmní výtvarnice

Související celebrity

Životopis

Půvabná Adrijana Trpkovič, vizážistka a stylistka, se mediálně známou stala svými milostnými poměry se známými českými herci. O osm let mladšího Vojtu Kotka vyměnila za zralého Stanislava Majera.

Stylistka, vizážistka a kostýmní výtvarnice Adrijana Trpkovič spolupracovala s řadou českých scén. Jmenujme např. Divadlo Disk, Národní divadlo, Divadlo na Vinohradech, Studio Hrdinů či Divadlo J. K. Tyla Plzeň. V Divadle Disk spolupracovala – byla asistentkou výpravy - na inscenaci hry Vladimira Sokorina v režii Kamily Polívkové Den opričníka, kde hlavní roli ztvárnil Karel Dobrý. V Disku se postarala o scénografii představení Letovisko, natočeném podle I. S. Turgeněva, či hry Grázlové. Pro inscenace Caligula či Mefisto v DJKT Plzeň vytvořila kostýmy. Její práci mohli příznivci divadla vidět v ND Brno, kde kostýmy vytvořila pro představení Citový komediant, jehož hlavní mužskou postavu ztvárnil Stanislav Majer.

V médiích se jméno Adrijany Trpkovič začalo skloňovat nikoli díky její profesi, ale soukromému životu. Byla partnerkou o osm let mladšího herce Vojtěcha Kotka. Ten dal Adrijaně Trpkovič přednost před kolegyní Terezou Voříškovou, s níž chodil od roku 2006. O své nové přítelkyni médiím řekl v srpnu 2008. Jejich vztah však neměl dlouhého trvání. Po pár měsících pustila zajíčka Vojtu Kotka k vodě.

Na karlovarském festivalu 2015 se brunetka Adrijana Trpkovič objevila po boku seriálového fešáka Stanislava Majera.