Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Neupravené výsledky Slavíků ZDE! Jednotlivé kategorie dopadly jinak Neupravené výsledky Slavíků ZDE! Jednotlivé kategorie dopadly jinak Snad žádný ročník Českého slavíka neprovázelo tolik nesrovnalostí a dohadů o tom, zda jsou výsledky… číst článek
Fanoušci Kabátů jásají nad vrácením Slavíka: Pánové, jste frajeři! Smekáme! Fanoušci Kabátů jásají nad vrácením Slavíka: Pánové, jste frajeři! Smekáme! Kapela Kabát před včerejším vyprodaným koncertem v O2 aréně vrátila Zlatého slavíka, kterého v sobotu… číst článek
Hustý: Kabát vrací Slavíka! Hustý: Kabát vrací Slavíka! Jednání organizátora Českého slavíka pobouřilo kapelu Kabát natolik, že se i po vysvětlení celé situace… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Matěj Homola
Matěj Homola
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Markéta Muchová
Markéta Muchová
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal