Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Helena Vondráčková: Rozplakala Prahu posmrtným duetem s Waldou! Helena Vondráčková: Rozplakala Prahu posmrtným duetem s Waldou! Přes 10 tisíc fanoušků dojala v pražské O2 areně posmrtným duetem s Waldemarem Matuškou (†76)! I… číst článek
Helena Vondráčková zakončila v O₂ areně oslavy sedmdesátin: Byla to dlouhá noc! Helena Vondráčková zakončila v O₂ areně oslavy sedmdesátin: Byla to dlouhá noc! Vyprodaným koncertem v pražské O₂ areně zakončila Helena Vondráčková o víkendu oslavy 70. narozenin!… číst článek
Největší skandály roku 2017: Nevěry, podvody, drogy, opilectví i kšefty se sexem! Největší skandály roku 2017: Nevěry, podvody, drogy, opilectví i kšefty se sexem! Rok 2017 byl velmi bohatý na skandály nejrůznějšího druhu. Ve světě asi nejvíc řešili kauzu sexuálního… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Petr Novák
Petr Novák
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková