Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Skončil měsíc před premiérou! Rocker Pepa Vojtek odmítl hlavní roli v Zelenkově muzikálu Skončil měsíc před premiérou! Rocker Pepa Vojtek odmítl hlavní roli v Zelenkově muzikálu V připravovaném muzikálu režiséra Zdeňka Zelenky (63) Doktor Ox nebude Pepa Vojtek (53). Ještě v… číst článek
Šebrleho tanečnice se ráda tulí ke slavným! Ani Hůlka neunikl jejímu objetí Šebrleho tanečnice se ráda tulí ke slavným! Ani Hůlka neunikl jejímu objetí Dívka v modrém alias Denisa Hodermarská, která na party rozdováděla ženatého moderátora Tomáše Šebrleho… číst článek
Houslistka Muzikářová v šoku: Syna (5) jí opařili v jídelně! Čeká ho transplantace Houslistka Muzikářová v šoku: Syna (5) jí opařili v jídelně! Čeká ho transplantace To je naprosto šílené! Místo užívání prázdnin s dětmi tráví čas v nemocnici se synem Nikolasem (5).… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Kanye West
Kanye West
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell
zobrazit profil Hana Hegerová
Hana Hegerová
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves