Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Bývalá hvězda Tváře Procházková: 6 týdnů po porodu zpátky na jevišti Bývalá hvězda Tváře Procházková: 6 týdnů po porodu zpátky na jevišti Hvězda druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková (32) na konci srpna porodila… číst článek
Krásná herečka Veronika Arichteva: Chlubí se cizím peřím! Krásná herečka Veronika Arichteva: Chlubí se cizím peřím! Hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva (32) se na sociálních sítích často objevuje v autech…… číst článek
Laurinová a Vojtek: Dcera jim udělala velkou radost! Laurinová a Vojtek: Dcera jim udělala velkou radost! Dcera Sabiny Laurinové (46) a Pepy Vojtka (53) udělala rodičům obrovskou radost! Rozhodla se totiž,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Lucie Bílá
Lucie Bílá
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle