Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Rozesmátá Kateřina Brožová: Jsem ráda za šťavnatou mrchu! Rozesmátá Kateřina Brožová: Jsem ráda za šťavnatou mrchu! Herečka Kateřina Brožová (50) se už nemůže dočkat, až začne zkoušet roli mrchy v muzikálu Doktor… číst článek
Nevyzpytatelný Hůlka: Po třenicích v muzikálech přišel s nečekanou zprávou Nevyzpytatelný Hůlka: Po třenicích v muzikálech přišel s nečekanou zprávou Ještě nedávno to vypadalo, že Daniel Hůlka (49) nechce mít s muzikály už nic společného. Nejdříve… číst článek
Kleopatra dostala výprask už den předem: Jak slavily Velikonoce další celebrity? Kleopatra dostala výprask už den předem: Jak slavily Velikonoce další celebrity? Pořádný výprask dostaly aktérky muzikálu Kleopatra už deb před Velikonočním pondělím. To už se ale… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Sam Smith
Sam Smith
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk