Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Do Prahy se sjede 60 tisíc milovníků motorek: V dražbě se poperou o přilby slavných Do Prahy se sjede 60 tisíc milovníků motorek: V dražbě se poperou o přilby slavných Prahou zaburácejí naleštěné stroje harleyářů ze všech koutů světa. Začátkem července si tu milovníci… číst článek
Exmanželka Vojtka a Hůlky Libuška po porodu: Radši tlustá a šťastná, než vychrtlá a sama! Exmanželka Vojtka a Hůlky Libuška po porodu: Radši tlustá a šťastná, než vychrtlá a sama! Před půl rokem přivedla Libuše Rohlíčková (37), dříve Vojtková a také Hůlková, na svět svou dcerku… číst článek
Frontman Kabátů Pepa Vojtek: Příští rok máme 30! Chystá se velké překvapení Frontman Kabátů Pepa Vojtek: Příští rok máme 30! Chystá se velké překvapení Muzikant Pepa Vojtek (52) hraje v tolika muzikálech, že je nedokáže spočítat. Přes léto bude zkoušet… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Athina Langoska
Athina Langoska
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)
zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding