Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Šťastný Pepa Vojtek v obležení svých žen: Tohle se povedlo! Šťastný Pepa Vojtek v obležení svých žen: Tohle se povedlo! Plavovlasá čtyřka. Tak by se dalo nazvat rodinné štěstí, alespoň částečné, rockera Josefa Vojtka… číst článek
Laurinová touží po lásce: Chce nového chlapa! Laurinová touží po lásce: Chce nového chlapa! Štěstí v lásce se Sabině Laurinové (46) v soukromí i v seriálovém životě v Modrém kóduvyhýbá.… číst článek
Lucie Borhyová na BOTOXU: Jsem celá červená a postříkaná! stěžovala si Lucie Borhyová na BOTOXU: Jsem celá červená a postříkaná! stěžovala si Při křtu ochutnávkového CD moderátorka večerní relace Lucie Borhyová (40) objímala zpěváka kapely… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová