Leoš Mareš

Datum narození: 27.4.1976
Místo narození: Beroun
Profese: moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Excentrický moderátor Leoš Mareš, je znám svými avantýrami a milostnými románky. A také svým Lamborghini za 8,5 milionu.

Leoš Mareš podstoupil vyšetření střev zvané kolonoskopie a podle svého vyjádření na Twitteru to bylo právě včas. Lékaři mu totiž našli polyp, což je výrůstek na střevní sliznici, ze kterého se může rozvinout i rakovinové onemocnění. Mareš se do péče lékařů svěřil poté, co mu na závažné onemocnění koncem roku 2015 zemřel jeho milovaný otec Ivo Mareš.

Ekonomickou fakultu Západočeské univerzity vystudoval v Chebu. Kariéru začínal Leoš Mareš jako diskžokej na diskotékách. V roce 1994 přešel do chebského rádia Ergensis a z něho do Evropy 2 v Praze. S Patrikem Hezuckým tam dodnes uvádí pořad Ranní show. A postupně se Leoš Mareš propracoval do pozice nejvyhledávanějšího a nejlépe placeného moderátora v Česku.

Pak nasadil chundelatý kabát, za který by se nemusel stydět ani Yetti. Kožich byl Marešovou vizitkou. Vystupoval s ním ve svých rapperských klipech i na koncertech. Nazpíval v něm duet s Terezou Kerndlovou Nejlepší nápad i Svalnatce. Sundal ho až po reality show Big Brother. Uváděl ji v roce 2005.

Následovala pěvecká soutěž Česko hledá SuperStar, X Factor nebo Hlas Československa (spolu se slovenskou moderátorkou Tinou). Několik let moderoval Leoš Mareš hudební pořad Eso a předával i České slavíky. Patří mezi nejlépe placené workoholiky u nás. V průměru spí čtyři hodiny denně. Od roku 2010 šéfuje moderátor Leoš Mareš redakci týdeníku Spy.

Leoš Mareš je znám svými románky s krásnými ženami. Začněme od svatby:

2008: Monika Poslušná později Monika Marešová s ním chodila od roku 1999 a o devět let později se vzali na zámku Jemniště u Benešova. Mají syny Jakuba a Matěje, ale jejich vztah se krátce po svatbě rozpadl. Pár spolu nežije.

2008:  Už v roce svatby se na scéně objevila finalistka Miss ČR z roku 2007 a pozdější modelka Lucie Petrišková.

2009: Po Marešově boku se po rozchodu s manželkou Monikou objevovala několik měsíců modelka Gabriela Dvořáková.

2010:  Po rozchodu s Gabrielou se začal Leoš Mareš na veřejnosti objevovat s Vicemiss 2008 Hanou Svobodovou; vztah vydržel rok a půl.

2011: Následoval čtyřměsíční vztah Leoše Mareše a slovenské topmodelky Michaely Kociánové.

2012: Mareš se dává dohromady s modelkou Petrou Faltýnovou, na konci roku 2013 to mezi nimi ale začne dost skřípat a během roku 2014 se vztah rozpadne.

2015: Mareš randí se stylistkou Monikou Koblížkovou.

 

Články o celebritě

Leoš Mareš oznámil rozvod s manželkou! Může za to jeho poslední vztah? Leoš Mareš oznámil rozvod s manželkou! Může za to jeho poslední vztah? Víc jak šest let spolu nežili v domácnosti a až letos se dohodli na oficiálním rozvodu. Moderátor… číst článek
Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Tramvaj snů pro charitu: Velká móda za minimum. Bude i Madonna! Tramvaj snů pro charitu: Velká móda za minimum. Bude i Madonna! Od pátku 17. března se Praha na pár dnů opět stává světem sledovaným dějištěm módy jménem… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček

Nejnovější profily celebrit