Anna Polívková

Datum narození: 24.3.1979
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Anna Polívková je talentovaná herečka a dcera herce Bolka Polívky. V roce 2013 vyhrála taneční soutěž České televize StarDance.

Patří mezi mladé herecké talenty a mimo jiné si také vytančila vítězství v taneční soutěži StarDance – když hvězdy tančí. Půvabná Anna Polívková v sobě nezapře geny svého otce především co se vzhledu týče. Herecký talent podědila nejen po herci Bolku Polívkovi, ale také po matce Evelyně Steimarové. Před lety se dala dohromady s muzikantem Jakubem Xavierem Barem.

Po studiu na pražské konzervatoři studovala Anna Polívková Nonverbální divadlo při HAMU a poté se odstěhovala do Paříže, kde vystudovala Mezinárodní školu pohybového divadla Jacqua Lecoqa. Procestovala Evropu s klaunským pouličním představením Skok kachny a Kanadu s Sabooge Theater Company. Annu Polívkovou jsme mohli vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila postavu doktorky Martiny Hermanové.

Mimo nováckého seriálu jsme Annu Polívkovou mohli vidět ve snímku Bolero, kde ztvárnila roli Ilony Fetkové nebo ve více známé komedii Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu, kde si zahrála ošklivku Jolanu.

V roce 2013 si Anna Polívková vytančila vítězství v taneční soutěži České televize po boku tanečníka Michala Kurtiše. O titul Královny parketu soupeřila s Miss World Taťánou Kuchařovou. Díky soutěži se rozhodla tanci věnovat i nadále.

Seriály, ve kterých si zahrála Anna Polívková:

Na stojáka (2005)

Ordinace v růžové zahradě (2005)

Soukromé pasti (2008)

 

Filmy, ve kterých si zahrála Anna Polívková:

Návrat idiota (1999)

Bolero (2004)

Účastníci zájezdu (2006)

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Probudím se včera (2011)

 

Články o celebritě

Vítězslav Jandák: Končí s politikou a vrací se k filmu! Po 13 letech Vítězslav Jandák: Končí s politikou a vrací se k filmu! Po 13 letech Za sebou má desítky televizních rolí, ale také více jak deset let působení v politice. Nakonec láska… číst článek
Gránský (24) byl hvězdou »Tváře« a teď ... Gránský (24) byl hvězdou »Tváře« a teď ... Byl hvězdou druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas a pravidelně se objevuje v pražských muzikálech.… číst článek
Šílené oblečky slavných: Cina jako kovboj, vyprsená Krejčíková a Pazderková v kimonu Šílené oblečky slavných: Cina jako kovboj, vyprsená Krejčíková a Pazderková v kimonu Večírek plný hvězdných hostů a jejich ulítlých outfitů. Tak by se dala popsat benefiční Šansoniéra… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková
zobrazit profil Ivy Noang
Ivy Noang
zobrazit profil Robert Downey, Jr.
Robert Downey, Jr.
zobrazit profil Oldřich Navrátil
Oldřich Navrátil
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Markéta Hrubešová
Markéta Hrubešová

Nejnovější profily celebrit