Anna Polívková

Datum narození: 24.3.1979
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Anna Polívková je talentovaná herečka a dcera herce Bolka Polívky. V roce 2013 vyhrála taneční soutěž České televize StarDance.

Patří mezi mladé herecké talenty a mimo jiné si také vytančila vítězství v taneční soutěži StarDance – když hvězdy tančí. Půvabná Anna Polívková v sobě nezapře geny svého otce především co se vzhledu týče. Herecký talent podědila nejen po herci Bolku Polívkovi, ale také po matce Evelyně Steimarové. Před lety se dala dohromady s muzikantem Jakubem Xavierem Barem.

Po studiu na pražské konzervatoři studovala Anna Polívková Nonverbální divadlo při HAMU a poté se odstěhovala do Paříže, kde vystudovala Mezinárodní školu pohybového divadla Jacqua Lecoqa. Procestovala Evropu s klaunským pouličním představením Skok kachny a Kanadu s Sabooge Theater Company. Annu Polívkovou jsme mohli vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila postavu doktorky Martiny Hermanové.

Mimo nováckého seriálu jsme Annu Polívkovou mohli vidět ve snímku Bolero, kde ztvárnila roli Ilony Fetkové nebo ve více známé komedii Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu, kde si zahrála ošklivku Jolanu.

V roce 2013 si Anna Polívková vytančila vítězství v taneční soutěži České televize po boku tanečníka Michala Kurtiše. O titul Královny parketu soupeřila s Miss World Taťánou Kuchařovou. Díky soutěži se rozhodla tanci věnovat i nadále.

Seriály, ve kterých si zahrála Anna Polívková:

Na stojáka (2005)

Ordinace v růžové zahradě (2005)

Soukromé pasti (2008)

 

Filmy, ve kterých si zahrála Anna Polívková:

Návrat idiota (1999)

Bolero (2004)

Účastníci zájezdu (2006)

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Probudím se včera (2011)

 

Články o celebritě

Vladimír Polívka po líbačce s ex Krézlovou: Nová kráska a seznámení s matkou Chantal! Vladimír Polívka po líbačce s ex Krézlovou: Nová kráska a seznámení s matkou Chantal! Fešný sympaťák Vladimír Polívka (28) se s tím nepáře. Jeden den polibky v zákoutí s expřítelkyní Karolínou… číst článek
Polívková dostala v Bratislavě za vyučenou: Tamní hotel si bude dlouho pamatovat! Polívková dostala v Bratislavě za vyučenou: Tamní hotel si bude dlouho pamatovat! Nákupy přes internet se ne vždy shodují s fotkami, které nabízenou věc doprovázejí. Své už o tom… číst článek
Anna Polívková: Stala se obětí podvodníků Anna Polívková: Stala se obětí podvodníků Dcera Bolka Polívky (68) a Evelyny Steimarové (72) herečka Anna Polívková (38) se nechala nachytat… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Kotlíková
Anna Kotlíková
zobrazit profil Marie Štípková
Marie Štípková
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková
zobrazit profil Martina Krátká
Martina Krátká
zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová
zobrazit profil Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
zobrazit profil Zora Ulla Keslerová
Zora Ulla Keslerová
zobrazit profil Ľubica Blaškovičová
Ľubica Blaškovičová