Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Martin Zaťovič je český hokejový utočník. Působí v HC Energie Karlovy Vary a je i členem českého reprezentčního výběru.

Martin Zaťovič je velký bojovník a odchovanec přerovského hokeje, který svou ohromnou pílí pronikl až mezi klíčové postavy karlovarského útoku. Martin Zaťovič přestoupil do lázeňské metropole v juniorském věku a svými výkony si důrazně řekl o post v A – týmu. Stal se plnohodnotným členem sestavy a mezi fanoušky získal velkou oblibu.

V ročníku 2011-2012 ovládal nejvyšší příčky klubového bodování. Jeho životní utkání přišlo v play–off s Mladou Boleslaví, kdy prostřelil soupeřova brankáře během zápasu hned čtyřikrát. Od roku 2012 je Martin Zaťovič kapitánem HC Energie Karlovy Vary. V sezoně 2013/2014 se stal nejproduktivnějším hráčem mužstva. V roce 2014 si připsal první start na MS, kam ho vybral kouč Vladimír Růžička, a hned v druhém utkání národního týmu proti Švédsku skóroval.

Články o celebritě

SESTŘIHY: První výhra Mountfieldu a ztráta Chomutova. Kometa smetla Zlín SESTŘIHY: První výhra Mountfieldu a ztráta Chomutova. Kometa smetla Zlín SESTŘIHY| Šest zápasů 4. kola hokejové Tipsport extraligy rozhodně nenudilo. Třinečtí hokejisté zvládli… číst článek
SESTŘIHY: Plzeň nadělila Olomouci desítku! Vítkovice smetly Spartu 6:1 SESTŘIHY: Plzeň nadělila Olomouci desítku! Vítkovice smetly Spartu 6:1 SOUHRN | Třetí kolo hokejové Tipsport extraligy bylo nečekaně plodné! Hattricky Tomáše Mertla a Dominika… číst článek
Havlát se v Brně rozloučil s kariérou. Petr Čech dostal za třetinu čtyři góly Havlát se v Brně rozloučil s kariérou. Petr Čech dostal za třetinu čtyři góly Rozlučka s hokejem ve velkém stylu! Někdejší reprezentant českého národního týmu Martin Havlát se… číst článek