Lukáš Vácha

Datum narození: 13.5.1989
Místo narození: Praha
Váha: 69 kg
Výška: 173 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Lukáš Vácha je český profesionální fotbalový záložník a reprezentant, který v současnosti působí v českém prvoligovém týmu AC Sparta Praha.

Lukáš Vácha se narodil 13. května 1989 v Praze. Je odchovancem Slavie, v mládeži působil mezi roky 1994-2006. Ve Slavii se poprvé podíval i do A Týmu. V sešívaném dresu odehrál ale jen minutu. Další starty nepřidal a následovalo hostování v Jablonci, Baníku Ostrava a dvakrát ve Slovanu Liberec. Tam nakonec v roce 2010 přestoupil natrvalo.

Lukáš Vácha strávil v Liberci tři roky. V roce 2013 přestoupil do pražské Sparty, kde působí dodnes. Ve Spartě se stal důležitým členem základní sestavy. Vedle Davida Lafaty, Josefa Hušbauera nebo Ladislava Krejčího táhl ofenzivu mužstva a podílel se na triumfu v české nejvyšší soutěži i na zisku poháru.

Lukáš Vácha se díky svým výkonům dostal i do seniorské reprezentace. Jeho prvním startem bylo přátelské utkání s Finskem, které se odehrálo 21. května 2014. Vácha odehrál plný počet minut. Dne 3. června 2014 na Andrově stadionu v Olomouci nastoupil proti Rakousku, v průběhu zápasu převzal i kapitánskou pásku. 

 

Články o celebritě

Kámasútra na Letné! Sparťan Vácha vyměnil šestku za »sexuální« 69 Kámasútra na Letné! Sparťan Vácha vyměnil šestku za »sexuální« 69 Na hlavě komedie, tělo samá kérka, v obchodě vlastní značka oblečení. Tak čím by mohl sparťan Lukáš… číst článek
Devátá posila pro Spartu! Parťák slávisty Ngadea už pózoval s dresem Devátá posila pro Spartu! Parťák slávisty Ngadea už pózoval s dresem Už osm nových hráčů představila během léta pražská Sparta. A devátý je na cestě. Další posilou Letenských… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Viktor Hübl
Viktor Hübl
zobrazit profil Jiří Tlustý
Jiří Tlustý
zobrazit profil Muhammad Ali
Muhammad Ali
zobrazit profil Lukáš Trefil
Lukáš Trefil
zobrazit profil Jaroslav Šilhavý
Jaroslav Šilhavý
zobrazit profil Eva Puskarčíková
Eva Puskarčíková
zobrazit profil Ája Vrzáňová
Ája Vrzáňová
zobrazit profil Radek Duda
Radek Duda