Ondřej Zahustel

Datum narození: 18.6.1991
Místo narození: Mladá Boleslav
Váha: 77 kg
Výška: 187 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Ondřej Zahustel je český profesionální fotbalový záložník působící v prvoligovém celku FK Mladá Boleslav. Je odchovancem klubu a stálým členem A Týmu.

Ondřej Zahustel se narodil 18. června 1991 v Mladé Boleslavi, kde také s fotbalem začal. Do místního klubu nastoupil v listopadu 1999 a prošel všemi mládežnickými výběry. Do prvního týmu byl zařazen v létě 2009. V Gambrinus lize debutoval 28. února 2010 proti Kladnu (prohra 0:1). První gól v lize vstřelil Teplicím 2. října 2011 (výhra 3:1) a v 15. ligovém kole 27. listopadu 2011 vstřelil 2 góly Českým Budějovicím (výhra 3:1).

Ondřej Zahustel se v sezóně 2012/13 probojoval s Mladou Boleslaví do finále českého fotbalového poháru proti Jablonci, v němž jednou skóroval. Zápas dospěl po remíze 2:2 do penaltového rozstřelu, který mladoboleslavští prohráli poměrem 4:5. Patří k oporám záložních řad vedle bosenského defenzivního záložníka Jasmina Ščuka.

Ondřej Zahustel reprezentuje ČR v kategoriích od 19 let. V reprezentačním výběru do 21 let debutoval 29. února 2012 v přátelském utkání proti domácímu Rumunsku a byl to start snů, neboť během prvního poločasu vstřelil dva ze tří českých gólů. Ve druhém poločase již nenastoupil, trenér Jakub Dovalil vyzkoušel další hráče, zápas skončil výhrou ČR 3:0.

 

Články o celebritě

Požár o výkonu Konatého: Víme, co umí, na jaře nám hodně pomůže Požár o výkonu Konatého: Víme, co umí, na jaře nám hodně pomůže Čtyři zápasy, tři výhry a vysoké skóre 14:1. Dosavadní výsledky v přípravě fotbalové Sparty budí… číst článek
Žhavé fotky fotbalistů z dovolených! Mazuchová se vyprsila, Limberský byl v luxusu Žhavé fotky fotbalistů z dovolených! Mazuchová se vyprsila, Limberský byl v luxusu Podzim dohraný, za dveřmi svátky, tak šup se ještě rychle někam ohřát! Fotbalisté z ePojisteni.cz… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Aleš Liemann
Aleš Liemann
zobrazit profil Anna Kurnikovová
Anna Kurnikovová
zobrazit profil Lukáš Krpálek
Lukáš Krpálek
zobrazit profil Tomáš Hübschman
Tomáš Hübschman
zobrazit profil František Straka
František Straka
zobrazit profil Denisa Lhotová
Denisa Lhotová
zobrazit profil Marek Schwarz
Marek Schwarz
zobrazit profil Franci Litsingi
Franci Litsingi

Nejnovější profily celebrit