Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Ondřej Zahustel je český profesionální fotbalový záložník působící v prvoligovém celku FK Mladá Boleslav. Je odchovancem klubu a stálým členem A Týmu.

Ondřej Zahustel se narodil 18. června 1991 v Mladé Boleslavi, kde také s fotbalem začal. Do místního klubu nastoupil v listopadu 1999 a prošel všemi mládežnickými výběry. Do prvního týmu byl zařazen v létě 2009. V Gambrinus lize debutoval 28. února 2010 proti Kladnu (prohra 0:1). První gól v lize vstřelil Teplicím 2. října 2011 (výhra 3:1) a v 15. ligovém kole 27. listopadu 2011 vstřelil 2 góly Českým Budějovicím (výhra 3:1).

Ondřej Zahustel se v sezóně 2012/13 probojoval s Mladou Boleslaví do finále českého fotbalového poháru proti Jablonci, v němž jednou skóroval. Zápas dospěl po remíze 2:2 do penaltového rozstřelu, který mladoboleslavští prohráli poměrem 4:5. Patří k oporám záložních řad vedle bosenského defenzivního záložníka Jasmina Ščuka.

Ondřej Zahustel reprezentuje ČR v kategoriích od 19 let. V reprezentačním výběru do 21 let debutoval 29. února 2012 v přátelském utkání proti domácímu Rumunsku a byl to start snů, neboť během prvního poločasu vstřelil dva ze tří českých gólů. Ve druhém poločase již nenastoupil, trenér Jakub Dovalil vyzkoušel další hráče, zápas skončil výhrou ČR 3:0.

Články o celebritě

Tajnosti na Spartě. Kdo nebude hrát? Neřeknu, jste z Rostova, smál se Požár Tajnosti na Spartě. Kdo nebude hrát? Neřeknu, jste z Rostova, smál se Požár Seděli a pozorně naslouchali, kdo všechno bude Spartě ve čtvrtečním utkání play off Evropské ligy… číst článek
Tajemný Požár. Rusům odmítl říct cokoliv z plánů Sparty na Rostov Tajemný Požár. Rusům odmítl říct cokoliv z plánů Sparty na Rostov PŘÍMO Z RUSKA | Sestava? Jiné rozestavení? Hráči na marodce? Nejlepší borci z Rostova? Nepustil ani… číst článek