Ondřej Zahustel

Datum narození: 18.6.1991
Místo narození: Mladá Boleslav
Váha: 77 kg
Výška: 187 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Ondřej Zahustel je český profesionální fotbalový záložník působící v prvoligovém celku FK Mladá Boleslav. Je odchovancem klubu a stálým členem A Týmu.

Ondřej Zahustel se narodil 18. června 1991 v Mladé Boleslavi, kde také s fotbalem začal. Do místního klubu nastoupil v listopadu 1999 a prošel všemi mládežnickými výběry. Do prvního týmu byl zařazen v létě 2009. V Gambrinus lize debutoval 28. února 2010 proti Kladnu (prohra 0:1). První gól v lize vstřelil Teplicím 2. října 2011 (výhra 3:1) a v 15. ligovém kole 27. listopadu 2011 vstřelil 2 góly Českým Budějovicím (výhra 3:1).

Ondřej Zahustel se v sezóně 2012/13 probojoval s Mladou Boleslaví do finále českého fotbalového poháru proti Jablonci, v němž jednou skóroval. Zápas dospěl po remíze 2:2 do penaltového rozstřelu, který mladoboleslavští prohráli poměrem 4:5. Patří k oporám záložních řad vedle bosenského defenzivního záložníka Jasmina Ščuka.

Ondřej Zahustel reprezentuje ČR v kategoriích od 19 let. V reprezentačním výběru do 21 let debutoval 29. února 2012 v přátelském utkání proti domácímu Rumunsku a byl to start snů, neboť během prvního poločasu vstřelil dva ze tří českých gólů. Ve druhém poločase již nenastoupil, trenér Jakub Dovalil vyzkoušel další hráče, zápas skončil výhrou ČR 3:0.

 

Články o celebritě

Soudný den Sparty! Jak chce zachránit Evropu, co může znamenat vyřazení? Soudný den Sparty! Jak chce zachránit Evropu, co může znamenat vyřazení? Před týdnem si v Srbsku zavařila. Vznikl z toho pokrm mimořádně nevábné chuti. Teď ho ovšem Sparta… číst článek
Spartu ničí zranění: Ben Chaima trápí koleno, Kadlecův návrat se odkládá Spartu ničí zranění: Ben Chaima trápí koleno, Kadlecův návrat se odkládá Je v plné přípravě na bitvu, která může z velké části nadefinovat úspěšnost celé sezony. Paralelně… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Ondřej Cink
Ondřej Cink
zobrazit profil Marek Hamšík
Marek Hamšík
zobrazit profil Marek Svatoš
Marek Svatoš
zobrazit profil Josef Masopust
Josef Masopust
zobrazit profil Maria Šarapovová
Maria Šarapovová
zobrazit profil Petra Hynčicová
Petra Hynčicová
zobrazit profil Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
zobrazit profil Pavel Maslák
Pavel Maslák